Autor Wątek: typowy plan  (Przeczytany 8497 razy)

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
typowy plan
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2016, 09:10 »
Dacre1997

mylisz sie

2-3h treninigu bez wspomagania nie wyrobisz??
nie przesadzaj :lol:
to nic specjalnego

Florrie1972 eoldiskkeli1988 - zdaje Wam sie, po paru treningach przyzwyczailibyście sie

Dacre1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
typowy plan
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 13, 2016, 09:56 »
Czy sie mylę ? Nie mam zamiaru udowadniaa niczego na siłe chociaż słowo pomy3ka uruchamia u mnie cechy obronne . Nie wiem czy dobrze myśle ale z pewnośći1 pierwsze twoje skojarzenie to doping w niedozwolonej formie, natomiast mi chodziło bardziej o suplementy - czy wyobrażasz sobie prace na 100% obrotów przez 2 h - tu z pewnośći1 powiesz że tak - no wiec zgoda pytanie jak długo i co może być tego konsekwencją ? czy poprawa wyniku w trójboju ? Celem treningu ma być poprawa wyników a nie zadowolenie z tego że przetrwaliomy ca31 sesje treningow1.
W swoich treningach zawsze opiera3em sie na zasadach treningowych ze wschodniej granicy, nie powiem żeby to były plany lżejsze jednak stosuje je i powiem szczerze źle na tym nie wyszed3em - a plan ten hmmm z pewnośći1 może pomoc

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
typowy plan
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2016, 11:12 »
hohoho

co za reakcja :motylanoga:

mi wcale nie chodziło o wspomaganie koksem tylko jak1kolwiek formę poprawy regeneracji oprócz domowego papu

nie heblujesz przecie przez 2h nont stop - to nie trening wydoolnoociowy
robisz przerwy miedzy seriami, masz czas na odpocznek, uzup3nienie p3ynow, nawet ma31 pogadankę z kumplami
pytasz jak długo - odpowiem latami
pytasz co jest konsekwencją - odpowiem przystosowanie organizmu do takiego treningu, to prawda że po pierwszych treningach TS byłem strasznie zrypany (pomimo i? trenowa3em wcześniej kulturystykę pzez 2,5 roku), ale to kwestia paru - parunastu treningów żeby sie przestawia

ja w czasach jak treowa3em kulturystykę - to zamyka3em sie zwykle w przedziale 1,5-2h a trenowa3em często 5x w tyg - i jakoś ros3em, bez koksu, odżywki i suple dodając tylko okazyjnie (w miarę dostepnooci luYnej gotowki)

Dacre1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
typowy plan
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 13, 2016, 11:23 »
Jensu o 3 w nocy wzie3o mnie na wywody :lol: Proponuje pozostawia kwestie wspomagania (w szerokim znaczeniu tego słowa), a skupmy sie na treningu, a mianowicie nie wiem czy dobrze sie orientuje a może to nawyk z treningów podnoszenia ciężarów ale w zwiększaniu mocy (siły) – opierając sie min na analizie treningów najlepszych ciężarowców owiata – warto rozważya zastosowanie dwoch, nie d3u?szych niż 45 minut, jednostek treningowych przedzielonych około 30-minutow1 przerw1.
U pod3o?a koncepcji wykonywania intensywnej dynamicznej pracy - taki trening jest najskuteczniejszy w zwiększaniu mocy (siły) – nie dlużej niż przez 45 minut le?y przede wszystkim d1żenie, aby nie dopuszczaa do zbyt dużego obniżenia steżenia testosteronu.
Przerwa ma na celu zarówno zapobieganie nadmiernemu obniżeniu jego poziomu, jak i stworzeniu mozliwosci do jego częściowej restytucji.
Zasadniczooa takiego treningu – niektórzy nazywają go segmentowym – potwierdzają zarówno badania naukowe, jak i praktyka szkoleniowa.
Uważa sie, że taki podział jednodniowego obci1żenia treningowego może być stosowany, a nawet masy mięśniowej (np.
oprócz ciężarowców upodobali go sobie również trojboioci oraz kulturyoci). Przy czym u zawodnikow wysokiej klasy w niektórych okresach treningowych stosuje sie nawet szeoa jednostek treningowych dziennie, po dwie do po3udnia, po po3udniu i wieczorem.
Mniej wiecej chodziło mi o taki rozk31d jednostki treningowej, powiem że efekty są piorunujące, niestety mam okazje tymi za3ożeniami operowaa tylko podczas wakacji, z jasnych wzgledow

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
typowy plan
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2016, 11:33 »
Znam tą koncepcje rozdzialenia sesji treningowej - bodajże bu3garscy ciężarowcy ją stosują, sam sie zastanawia3em nad jej wprowadzeniem ale jak sam zauważy3eo zabiera3oby to za dużo czasu

Chociaż znam takiego zawodnika co robi trening trojbojowy(caly!!!) w 45 min - bez koksu, od czasu do czasu wspomagając sie supłami

Dacre1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
typowy plan
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 13, 2016, 11:40 »
Nie tylko bu3garscy - okreolmy to rodacy z dawnego bloku wschodniego 8)

Tags: