Autor Wątek: jakiej muzy sluchacie ?  (Przeczytany 19486 razy)

CandacePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:34 »
conan juz dawno oglądałem ten film z Paciem mam go na 2 cd ; hmm biggiego ta płytę etz slyszlaem ; kupiłem se książkę Paca z jego wierszami kurde zaje**te ;

intoerlopp_92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:39 »
Ja lubie dobry polski hh (PFK, O.S.T.R., Slums Attack,WWO, ZIP Sklad,k44 nawet i jeszcze wielu innych za dużo tu pisac) natomiast nie znosze komercyjnego scierwa (Libera, 18L, Verba...) a poza tym czarny rap (50, 2Pac, Wu-Tang Clan,DMX,Snoop Dogg...) szczególnie podobają mi sie z Wu-Tang nuty Method Mana i Ghostface oraz O'DBiego, niezgorsz są Reakwona, GZA, Inpectaha oraz bity RZA

intoerlopp_92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:40 »
CandacePol jak chcesz troche jego pełnych (2Paca) albumów to ja sluze pomocą

intoerlopp_92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:44 »
Jelsi chodzi na przykład o Wu Tang Clan to mogę osobiście polecić nastepujace plyty: Ghostface Killah - Ironman, Method Man - Tical 1994, Reakwon - Only Built 4 Cuban Linx, Wu Tang Clan - Enter The 36 Chambers oraz Hidden Chambers 2.
Wypasy.
charakteryzują sie undergroundowym brzmieniem bo bity byly robione na slabym sprzęcie co nadaje kawalkom niepowtarzalny klimat.
No i te rymy całego Wu.

CandacePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:46 »
naucz sie po 1 edytować posty hmm a ja mam jego kolo 45 albumów wszystkie legalnie wydane i 2/3 nielegali i oryginalnych sciezek w sumie to jest ponad 7 nut

SŁAWEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:49 »
Hmmm, ciekawe.
myślałem ze bede tu jedyna osoba sluchajaca metalu... No prosze, a tu pidggin1989, xXxKamilxXx, michaleaaa... No tego to sie naprawdę nie spodziewalem!! Dlaczego? Przez stereotypy panujace w Polsce.
Ja np.
nienawidze polskiego hh.
Dlaczego? Bo od ukonczenia podstawówki dostawałem w Gdyni wjeby za dlugie wlosy.
Solidnie wpierdol dostałem jakieś 5 razy... W szpitalu byłem 2 razy.
Ilosci zaczepek nie zlicze... często wydarzeniom takim towarzyszyły hasła - mógłbyś kurwa zabrać sie za porzadna muzę brudasie , lub (jak mnie okradli i pobili w kolejce) czego tam słuchasz ?(discmana mialem) , ty co za gowno, a jako ze gówna słuchasz to konfiskujemy twój sprzet.
Wtedy tez wyrwalem... później zaczęła sie (nieregularna) przygoda z ciezarami, badz co badz troche sie uroslo... i w miarę stażu problemy znikaly.
Az zniknęły zupelnie.
Hiphopowcy wystający pod monopolem na mojej dzielnicy juz nie rzucają we mnie roznymi rzeczami , Jak przechodzę to siedzą cicho Ciekawe co nie? A najlepsze jest to ze ja nie wyglądam szczegolenie... raczej tak kiczowato... Ale ja przez ten czas cwiczylem, a oni pili i cpali... Wiem ze schodzę z tematu, ale ludzie bądźcie TOLERANCYJNI!!

CandacePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:55 »
e ja nielubie metalowców z dlugimi wlosami my ich nazywamy dzieci szatana szkoda mi ich ;

SŁAWEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 08, 2016, 19:56 »
Hmmm, szkoda Ci ich.... bo maja dlugie wlosy?? Ciekawa postawa.
Ja nie czuje sie elementem tego kregu kultorowego (moze to zle okreslenie), ale nie jest mi ich szkoda.
wszędzie są ludzie i ludzie.
A jeżeli nie lubisz kogoś ze względu na wlosy, i przez to dyskretutujesz cala grupe, to rzeczywiście jest mi ich troche szkoda

SonMa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 08, 2016, 20:11 »
mi sie podoba 50cent-This is how we

SŁAWEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 08, 2016, 20:12 »
amerykański rap - OK.
Biali tego nie potrafia.
A Polacy tym bardziej.

CandacePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 08, 2016, 20:42 »
ta polacy hmm niektórzy dają rade ale t było lata temu teraz tylko dla nich sieliczykasa niemuzyka ;

SŁAWEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 08, 2016, 21:03 »
Kaliber 44 to było cos.
Ja słucham bardzo ciężkich odmian metalu od 1 la, a dalej potrafię sobie włączyć Kalibra... A co mamy dzisiaj?? Jak na Vivie raz widziałem wywiad z Liberem to rzygać mi sie chcialo... Gnojek który liceum nie skonczyl, twierdzi ze wszystko wie o zyciu i ze powazna tematyka ktora porusza w swoich utworach jest wyjeta z jego doswiadczenia.
Peja który reprezentuje biede stojąc przed rządkiem mercedesów S6 i Audi A8.
A pozatym banda kretynów wypowiadających sie o polityce o której nie maja pojecia... Dobry sklad?? ( wmiare ) dopracowany w dzisiejszych polskich realiach?? Trzeci Wymiar.
Najbardziej zalosny sklad?? Hemp - Gru.
Komicy na miarę Marcina Dańca

CandacePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 08, 2016, 21:16 »
ta kaliber, pfk, molesta, peel motyff :D a teraz jedynie ostr coś reprezentuje ;

Makerrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 08, 2016, 21:16 »
No ja słucham tylko i wyłącznie Techno

SosagqPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jakiej muzy sluchacie ?
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 08, 2016, 21:21 »
Kurde pamiętam ze od dawna mozna było dostać w pierdol nawet za darmo nie od metali lecz od dresow i skinow.
jak ja do szkoly chodziłem to wszyscy mnie nienawidzili za to ze ubieram sie na metala, musialem se wywalczać prawo by tak sie ubierac.
Nauczyciele tez nie lebsi jak maja na lekcji metala to nie scierpić gdy mu na lekcji nie dadzą 3-4 pal.
Metalu słucham nadal, ale juz sie tak nie ubieram bo to nie było tego warte.

Tags: