Autor Wątek: M1T  (Przeczytany 7833 razy)

WomackDurd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
M1T
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:33 »
Ufff... no to dzio wystartowałem z cyklem, tylko zamiast M1T bedzie bionabol.
Cykl bedzie wyglądał nastepująco: 4 tyg.
po 5 mg dziennie.
Dlatego jest on lightowy, bo ma na celu zdobycie trwa3ej i czystej masy mięśniowej, a nie napompowaa sie przed sezonem :D Cykl treningów typowy na rzeYbe (d3u?sze serie, wiecej powtorzen, mniejsze cieżary, serie 31czone, szybsze tempo + dużo aerobow). Dodatkowo wspomagam sie clenem i ECA (oczywiście 2 tyg.
clen/2 tyg.
ECA). osłonki jak w temacie podwieszonym, dodatkowo wyciąg z żen-szenia.
Cloma po cyklu.
Nolva/Tamofen pod rek1.

xXxBeaudoinxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
M1T
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:38 »
Chcesz zdobyć na mecie - trwa31 i czystą mase, odrazu życzę powodzenia.
Ja bym na twoim miejscu zainwestowa3 w stanabol, jakosa mięśnia bezporowniania.
Meta nie jest dobrym produktem na te porę roku, meta nawadnia, a masa nie jest trwała i czysta, ale jeśli uda ci sie to tylko pogratulowaa.
Moze sie nie znam

WomackDurd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
M1T
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:39 »
xXxBeaudoinxXxIE... przeczytaj dokładnie co napisałem Zapewniam cie, że nie jestem w tej dziedzinie nowicjuszem.
Zgadza sie, że meta zalewa (aroamtyzuje), ale w dużych dawkach (15-2 mg/dziennie) i to jest główna przyczyna nawadniania/puchniecia.
Jak widzisz, nie od parady biorę tylko 5mg przy cyklu na rzeYbe Dawka jest mala, a to dlatego, żeby własnie nie zalaa sie wodą, nie spuchn1a i nie mieć później spodkow.
Dodatkowo, biorę Clena i ECA, a na aeroby przeznaczam godzinę po każdym treningu.
Napisze wiec nawet, że meta okaże sie tu wspaniałym antykatabolikiem, który poniek1d swoja droga, przyspieszy rozrost trwałego mięśnia.

xXxBeaudoinxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
M1T
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:42 »
Ale czy poczujesz te 5mg?? naprawdę stanabol w połączeniu z clenem i ECA byłby o niebo lepszy, pewnie miałeo jakieś powody, żeby zrobić tak a nie inaczej

WomackDurd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
M1T
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:43 »
Stanabolu już sie na3yka3em. Natomiast ten cykl z metą... ciągnie sie dość długo 3 dni na mecie... 3 dni przerwa... 3 dni na mecie... przerwa... meta... przerwa. Nie zalejesz sie, a zdobędziesz trwa3e, i dobre jakościowo przyrosty... Oczywiście rozciąga sie to w czasie. Ten rodzaj cyklu jakoś sie specjalnie nazywa, ale wypadla mi nazwa z glowy... O, znalazłem ten art. Poczytaj go.
-----------
Ma3o kto bierze poniżej 15mg/na dobę a 30mg jest czymo zupełnie normalnym. Tymczasem ksiazki zalecają tylko 5 mg na dobę ( Leki wspo3czesnej terapii -PZWL). Teraz każdy pomyoli że mnie poje...3o , przecież dawki stosowane w medycynie są nie do przyjecia w kulturystyce. Myśle że w przypadku metandienonu to nie jest prawd1. Oczywistym jest że stosując lecznicze dawki pochodnych testosteronu , nandrolonu czy stanozolu nie uzyskamy żadnych efektow. Ale miedzy tymi środkami a metą jest zasadnicza roznica. Testosterony w ogole nie są w medycynie stosowane do zwiększania masy , tylko do spraw zwi1zanych z gospodark1 hormonaln1. Nandrolon i stanozol s3u?1 do zwiększania masy ale u bardzo os3abionych organizmów po operacjach , gdzie minimalne dawki przynosz1 efekty. Metanabol jest zao stosowany u doros3ych i dzieci kto?y są stosunkowo zdrowi , ale mało jedz1 i wyglądają jak leszcze. Stosując dawki rzeu 20-30mg na dobę bilans azotowy zostaje tak zwiększony i? organizm nie jest w stanie wykorzystać wszystkiego na cele energetyczne i nadwy?ka odk3ada sie w postaci tłuszczu. Jak myolicie na czym urooli tacy kultusyoci jak Sergio Olivia , Schwarzenegger , Zane. W latach 5 i 6 ?aden nadzwyczajny steryd nie był dostepny. A Arnold w wieku 19 lat wyglądał jak monstrum. Genetyka odegra3a tu znikom1 role.Ogl1dałem kiedyś program , bodajże na Discowery o jego karierze. mówili tam że jego lekarz zwiekszenie dawki dianabolu z 1 do 15mg na dobę traktowa3 bardzo poważnie bo uważa3 to już za naprawdę duże ilości. Przyznacie chyba że Arnold nie wyglądał jak kupa tłuszczu. Metanabol jest tani ze względu na prostotę produkcji. Przy jego braniu nikt nie przykłada sie do diety czy aerobow. Co innego z dec1. Tu jak coś nie pójdzie mamy 500-600zł w plecy. Oto jak przyjmowałem metę 35 dni-5mg
21 dni-przerwa
3 dni-5mg
35 dni-przerwa
1 dni-10mg
14 dni-przerwa
1 dni-10mg
5 miechow -przerwa
21 dni-5mg
21 dni-przerwa
21 dni-5mg
3 miechy-przerwa
14 dni-5mg

Nie brałem do tego żadnych medykamentów ani odżywek. .Tylko Vitaral .Jak widaa , komuś kto chce szybko sie wybuzowaa takie dawki nic nie dadz1. Uważam że jeśli chodzi o kulturystykę to czym szybciej sie rozbudujemy tym gorzej będziemy wyglądaa. Takie dawki to nawet nie cykl. Mi zależy na powolnym przyroocie czystej i stabilnej masy. Koks jest dla mnie tylko dobrym dodatkiem do treningu a nie jak u wiekszooci odwrotnie.
Przez ten czas wziąłem 6 kg wiecej na 3awie , 5 cm wiecej w bicu i schud3em troche w pasie. Bardzo przykladałem sie do wyciskania na 3awie. Moja w1t3a klatka jest wynikiem tego że od 4 miechow na klatę nie robie kompletnie nic. Wyciskanie tak mi ją wywali3o że poprostu wyglądała nieproporcjonalnie , dlatego na jakiś czas zaniecha3am jej treningu. Co do diety nie przestrzega3em jej szczegolnie. Stara3em sie jeść ok 150g. białka. Co dzien kostka twarogu-300g kosztuje ok 2,4zł a ma aż 60g białka. Pozatym jad3em dobre żeczy ale tak żeby sie nie przeżeraa. Przyznam że badania wątroby robiłem tu? przed metą ale nie wydaje mi sie żeby takie dawki jakoś jej zaszkodzszi3y.
-----------------
Teks zaczerpnięty z innego forum. Autor: Miniek

xXxBeaudoinxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
M1T
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:44 »
Bardzo ciekawy artykuł - dzieki.
Ja na lipiec planuje cykl deca(8ampow) + stanabol (200tab) i clen(50) a to z metk1 może pobawię sie przez zime.
To może być ca3kiem ciekawe, tylko boje sie tak d3ugiego brania.
Nie wydaje ci sie to troszke za długo (chociaż przerwy też są d3ugie - może ma to sens), może i dawki ma3e bior1c sylimarol wątroba może nawet nie odczuje.
Jesienią pomyolimy.
Powodzenia z cyklem

WomackDurd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
M1T
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:46 »
Nie tylko silimarol... poczytaj podwieszony temat Pakiet osłonowy .

Jeanett120

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
M1T
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:46 »
jak na ksywkę to slaby ten cykl

xXxBeaudoinxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
M1T
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:48 »
to tylko taka ksywka, ja jak na razie w ?yciu zjad3em 15tab 50mg stanabolu, zawsze byłem zwolennikiem suplementacji, ale ostatnio nie byłem zadowolony z wynikow, a ksywkę na forum konkurencyjnym mam inn1, to było tylko tak dla picu, co nie zmienia faktu, że wiedze na temat saa i wszystkiego co sie z tym tyczy, mam wiec nie robcie ze mnie laika , co prawda wiedza na temat suplementacji jest znacznie wieksza, ale w tym dziale też sie wypowiadam... pewnie co sprytniejszy zauważy3 co mam na celu :lol:

Mqx__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
M1T
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:50 »
WomackDurd jak możesz to napisz w jakich dawkach bierzesz eca i clena
i na najkiej diecie jestes?? tzn chodzi mi czy to dieta wyskokobialkowa czy moze CKD??
pozdr :lol: :lol: :lol:

WomackDurd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
M1T
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:52 »
Mqx__:
Dieta wysokobialkowa.
Clena biorę 2x40mcg (przed treningiem rano i po poludniu).
ECA (Thermal Pro) biorę 1 caps. przed treningiem i 1 caps. po po3udniu.
Stosuje cykle zamienne, tzn. 2 tygodnie ECA i 2 tygodnie Clen.

Mqx__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
M1T
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:55 »
dobra dzieki WomackDurd
jak możesz to co jakiś czas mogblys jakie są postepy, i ja z samopoczuciem
pzodr

WomackDurd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
M1T
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:27 »
No dobra... jestem już po tygodniu takiego cyklu (tzn.
5mg dziennie). Samopoczucie ca3kiem dobre.
—adnych objawów aromatyzacji, czy swedzenia sutków nie stwierdzam.
Libido zaskakujące (mecze kobitę co noc) :-) Zaobserwowa3em pojawiając1 sie 31dn1 definicje mięśni, zwłaszcza brzucha (skoone i poprzeczne) oraz zebate.
Stosuje dietę wysokobialkowa redukcyjn1.
Wspomagam ją ECA oraz Clenem.
Os3onki stosuje jak w podwieszonym poocie.
Nastepna relacja za tydzień

Mqx__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
M1T
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:41 »
ale w tym tyg jesteś na eca czy na clenie
i jakiego eca stosujesz??

WomackDurd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
M1T
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:42 »
W tym tygodniu jestem na ECA.
Stosuje Thermal Pro (2 kapsy dziennie).

Tags: