Autor Wątek: Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?  (Przeczytany 4898 razy)

DannieR571

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2016, 17:41 »
Nie zabijesz sie, ale szybko zniechecisz.
zmęczysz organizm zarówno fizycznie, jak i psychicznie.
Zaczniesz sie zmuszaa do treningow, zaczniesz je opuszczaa, przek3adaa na inne dni... aż w końcu stwierdzisz, że to nie dla ciebie.
Takie są skutki zbyt cie?kich planów treningowych dla zaczynających przygode z kulturystyk1.
3/4 dzieciakow, które przychodzą na siłke... po 2 miesiącach już ich nie widze

Mhuculska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 31, 2016, 19:10 »
bo to sport dla wytrwałych tylko dla elity!! U mnie kolesie chodza po 8-1 lat ale znam tez weteranów co są juz w tym sporcie ponad 2 lat.
Stara szkola prob i b3edow, a mlodzi to zaraz chcą byc wielcy i silni po 2 miesiącach a jak coś nie wychodzi to rezygnują lub bior1 sie za KOKS

Latanya75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 31, 2016, 19:38 »
każdy kiedyś ma dola i mysli ze nic nie wchodzi i mysli sobie zapodam coś to urosne...!!! Kto z was nigdy nie myślał o koksie niech powie a dostanie medal za wytrwalosc.... nie mowie ze odrazu brał ale myślał zeby wziasc każdy ma tak co jakiś czas.... nie tylko mlodzi...

ICadaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 31, 2016, 20:11 »
marjo hehehehehhe rozśmieszyła mnie twoja wypowiedz... ja ćwiczę juz ponad pol roku takego prawdizwego treningu i ani jednego treningu nie przelozylem... ja jak nie ćwiczę poprostu zle sie czuje psychicznie i fizycznie...przestac ćwiczyć to to samo co przestać oddychać : ..........zebym mial wybierać dziewczyna a silownia bez wąchania wybrał bym silownia nie wyobrażam sobie zycia bez niej i jak ktoś mi mówi ze mi sie kiedyś poprostu znudzi to to mi sie pićc chce... a najlepszy sposob jak sie czuje juz troche psychicznie zmeczony treningiem ze to nudne to poprostu zmieniam trening

DannieR571

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 31, 2016, 21:32 »
ICadaI... pociągnij kolejne po3 roku na planie Colmana... to zobaczymy kto sie bedzie omiał Poza tym popieram Pyziaczka Myoicie, że ci zawodowcy to tak na sucho? W imię czystego sportu ? —e lata treningu... hue hue hue... tak koxują, aż testosteron im przez nos leci.
Nikt o tym nie wie, nie przyznają sie... bo to zawodowcy

ophelia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 31, 2016, 22:05 »
Myoicie, że ci zawodowcy to tak na sucho? W imię czystego sportu ? —e lata treningu... hue hue hue... tak koxują, aż testosteron im przez nos leci. Nikt o tym nie wie, nie przyznają sie... bo to zawodowcy
sporo racji DannieR571, od dawien dawna wiadomo że bior1 i to dawki które nas zwyk3ych pakerów dawno by zabi3y, a jeśli ktoś o tym nie wie to po prostu słabo zna sie na tym.

majkel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 31, 2016, 22:26 »
Racja,racja ludzie z samego ryży i bananow nikt tak nie uroonie jak oni...
Trzeba nieźle sk3ua dupsko ,żeby mieć takie wyniki.... :roll:
Polecam nowy nr Muscle,już jest podobno w kioskach....

Mhuculska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 01, 2016, 01:11 »
popieram wszyscy jada na hormonie wzrostu i jego pochodnych przeznaczonych na stawy kosciec i miesinie itd.... wszyscy brali i biora,a synthol jest wstrzykiwanym olejem miedzy włókna mięśniowe i nie wiadomo jak sie ułoży dlatego mięśnie po tym tak strasznie wyglądają są kwadratowe i spłaszczone a najgorsze co po tym sterydzie widziano to po cztrey głowy mięśnia naramiennego na każdym ramieniu to przeszlo wszystkie granice!!!!

ICadaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2016, 09:29 »
heheh dziś sie w bani zmierzyłem i oczom nie uwirzylem (znaczy kumpel mnie zmierzył i dla pewnoisci 3 razy sie mierzyłem ) moze do tego przyłożyły sie takie czynniki jak no 3 tygodniowa przerwa po której z 34,5cm spadło mi do 33cm sam nie wiem ale w swa tygodnie i 2 dni po przerwie obcecny stan mojego bicepsa wynosi 35cm...(moze to ten trening colemana )

Mhuculska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2016, 10:05 »
ICadaI moze plan wypalił w takim tępię to niedługo 40cm zamkniesz powodzenia i napisz o koleinych zmianach wierzymy w ciebie.....

majkel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Trening Ronniego Colemana czy nie zabije ?
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 01, 2016, 10:17 »
Powodzenia panowie ,tylko patrz1c na Wasze zdjecia to d3uga droga przed Wami , ale do wytrwa3ych należy sprawa si3owa.....
A co do treningu to typowy trenijng przed zawodami a Wy potrzebujecie jeszcze dużo MASY,MASY,MASY........

Tags: