Autor Wątek: Co daje sauna?  (Przeczytany 5526 razy)

Wisniews__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Co daje sauna?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 09, 2016, 20:46 »
ooooo !! Kotlownia :D Widac, ze wiesz co dobre :D redaktorka1977 no czemu mnie tam z tobą nie było ? Ja bardzooo często jestem w kotłowni Dobry klimacik tam nawet jest... :D Jak będziesz w Toruniu to daj znac... Pozdrawiam :D

redaktorka1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co daje sauna?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 09, 2016, 22:14 »
przyznam,ze w kotłowni jest fajna atmosferka, ludzie zajebisci, szkoda tylko,ze nie mogę bywać częściej bo...mam daleko

Wisniews__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Co daje sauna?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2016, 22:35 »
Oj no no tam jest fajna atmosferka :D Ludzie są extra W poprzedni weekend tam byłem i w tym tez sie wybieram w sobote :D

redaktorka1977...Dla chcacego nic trudnego przyjeżdżaj Stawiam piwko i to nie jedno :D

łysyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Co daje sauna?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 10, 2016, 09:02 »
jak człowiek sie poci to spada waga ciala, gdyż tracimy wode z orgaznizmu. jeśli szybko sie jej nie uzupełni to grozi to odwodnieniem, a odwodnienie organizmu powoduje duze spadki w sile.

w trakcie prwidlowo wykonywanych aerobów tracimy nie tylko wode wraz z potem, ale także tkankę tluszczowa, ktora jest wykorzystywana przez organizm jako źródło energi.

Wisniews__ widze ze powrót do rozmowy o dupie marynie (czy tylko mi sie zdaje czy Ty probujesz na forum wyrwać Liliteż?)

Tags: