Autor Wątek: Alko  (Przeczytany 7378 razy)

JulesWal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Alko
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 11, 2016, 16:38 »
Malinowe, to przyjezdzaj, napijemy sie, a potem posparujemy %-)

fusupad1ud

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Alko
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2016, 16:42 »
czy to jakieś zlo...

wprawdzie wino zawiera substancje hamujaca powstawanie skrzepów we krwi i obnizajaca poziom zlego cholesterolu, ale jest także wysoko kaloryczne. Pisalas, ze jesteś na diecie (duzo bialka, mało wegli), czyli na redukcji tk. tluszczowej, wiec takie ilosci nie są korzystne.

Na Twoim miejscu starałbym sie stopniowo ograniczać wino do jak najmniejszych ilosci np. tylko po jednym posilku.

możesz powiedziec, ze poprawia ono trawienie, ale tutaj chodzi o te kalorycznosc...

p.s. ja na szczęście takich problemów nie mam

Reaves1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Alko
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 11, 2016, 16:54 »
po tym Twoim winku to sami sobie bysmy zrobili krzywde :D

JulesWal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Alko
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 11, 2016, 16:58 »
czemu :|

JulesWal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Alko
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 11, 2016, 17:26 »
Nie no dobra od jutra nie pije, serio...

Reaves1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Alko
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 11, 2016, 21:33 »
nie no naprawdę jesteś niezla :D ciekawe czy jak odstawisz alko to tesz będziesz taka fajna laska:d ( mam nadziee ze tak :D )

JulesWal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Alko
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 11, 2016, 21:36 »
Podwalasz sie czy jak :D wiesz ze jestem lew i lubie komplementy...

Reaves1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Alko
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 11, 2016, 22:09 »
Powiem tak ja tez jestem Lew ale sie nie podwalam bo juz mam swja Lwice :D ale to nie znaczy ze nie mogę mówić czegoś co w danej chwili mysle prawda ?

JulesWal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Alko
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 11, 2016, 22:22 »
Jakas moda na lwy yyy

Nie no jasne pisz co w danej chwili myslisz, w końcu mamy wolność slowa %-)

OtiliaAYVM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Alko
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 11, 2016, 23:10 »
Bako podryaczu :lol:
Ja osobiście po alkoholu niemam sily ćwiczyć wiec nie pije !! 8)

JulesWal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Alko
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 11, 2016, 23:19 »
No dziś 2 dzien abstynencji...

Reaves1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Alko
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 11, 2016, 23:24 »
i jak forma bez alko ? :D

JulesWal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Alko
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 11, 2016, 23:26 »
spać mi sie chce, dzisiaj miałam ciezki dzien. koleś mnie namawia zeby zapisać sie na karate ale coś mi sie to nie widzi, póki co mam tak kipeska kondycje, ze wokół bloku nawet pobiegać nie moge, bo po 1 min dostaje zadyszki LOL mega sie zapuściłam teraz...Po schodach na 9 wejsc nie mogę nie sapićc...

Ale co tam redsa dzisiaj kupiłam wypije przed snem, mam to gdzies, slodycze sobie odmawiam, chleba nie jem, do dirty sie przygotowuje ale alko do ostatniego momentu nie porzucę :D Tj. jak juz wejdę na ta dietę to sie zmobilizuje, ale kurde ludzie wiosna... Winko w lodowce znow... melanż po sesji na cmentarzu mi sie szykuje, a ja mam poscic...
Pozatym zauważyłam ze na nietrzeźwo jakoś lzej sie biega :D

Ale póki co nie pije nic zeby nie bylo, oprócz tego dzisiejszego piwka, ale należy mi sie, bo dużo km dzisiaj zrobilam.

lewnaciejl-61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Alko
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 11, 2016, 23:41 »
fajne sposub myslenia Dzisaj sobie poćwiczyłam wiec musze sie napić bo mi sie należy hehehe I jeszcze coś tylko sie nie upij przed sejsja bo moze nic ciekawego z tego wyjsc a ten co bedzie robił fotki tez sie nie ucieszy jak mu zaśniesz na planie(cmentarzu!!) no sie koleś zdoluje on tu sie dwoi troi aby ładne zdjecia wyszly a ty spisz hehehehehe

JulesWal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Alko
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 11, 2016, 23:57 »
Nie, ja sie do takiego stanu nie spijam. Musze to sprostowac...
Ja pije zawsze przy kompie jak sie spije ide spać do lozeczka. Jestem dziewczyna i wiele rzeczy mi nie wypada i wiele rzeczy nie chcailabym uwydatniac. Dlatego nigdy mi sie nie zdarzyło ze zasnęłam na disco przy stoliku, czy ze szlam zygzakiem. Nie spijam sie do takiego stanu, zeby robić sobie siare...
Nienawidze jak sie ktoś zatacza i nie podoba mi sie taki widok, wiec sama takiego nie bede pokazywala...
Spijam sie zawsze do fazki, czy tak, zeby sie spalo fajnie i zazwyczaj sama w domu i nikt nie widzi... :
A z tym gościem to juz jestem zgadana na winko, jemu tez sie lepiej pracuje, ale to na innym juz cmentarzu, żydowskim gdzie ludzie juz nie chodza i będziemy miec spokoj, a jak, bedzie melanzyk...Ale lekki :D

Tags: