Autor Wątek: ile jajek?  (Przeczytany 2400 razy)

roket

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
ile jajek?
« dnia: Marzec 16, 2016, 20:20 »
Ile jajek można dziennie spo?ya. Jem 3 jajka całe. Nie wiem czy to nie jest przypadkiem za dużo. Starzy sie czepićją że za dużo jajek jem. Mowi1 że dostane skaze, rozchoruje sie czy nawet zg3upne.Mnie takie argumenty wkurzają.
Po za tym przydało by mi sie coś żeby ich przekonaa do suplementow. Myol1 że kupuje jakieś sterydy w sklepie internetowym. Mowi1 że to nie zdrowe i że to sama chemia. Zresztą ich wszystko wkurza co związane z siłownią, nawet zdrowe jedzenie. Omieją sie że jem np. dziennie ryż czy p3atki owsiane itp., czy też że jem tyle posi3kow, nie mam już siły im t3umaczya że ktoś może trzymaa dietę i jeoa inaczej (zdrowiej).Ju? mam dość przekonywania ich. Jak na popo3udniu mam do budy a kończę np. o 2 to rano ide jeszcze do siłowni to mowi1 wtedy że jestem nienormalny że zamiast spaa dlużej ide na siłownie. Oni nic nie rozumieją i chyba nigdy nie zrozumieją. Zauważy3em że większość ludzi co nie pakuje myoli podobnie. I to jest smutne.

demolkakrs1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
ile jajek?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2016, 20:24 »
Mam podobna sytuacje, też mnie to wyprowadza z rownowagi, mówią że sie rozpucham tymi odżywkami jak jakas pasza dla zwierząt że to jest niezdrowe i wogole fuuuuu.........A co do tego jedzenia mówią ze jem już tyle że mi siadzie watroba bo gdzie można tak sie obrzeraa :roll:

Marisol_Milto

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
ile jajek?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2016, 20:31 »
roket co do jajek to zalezy ile masz lat.
Jeśli jeszcz dojżewasz to gdy jesz 3 jajka dziennie to nie jedz ?oltek tylko np 3 białka i 1 ?o3tko.
A co do diety supli i starych to nie tylko ty masz takie problemy.
mój stary myoli że pozywniejsza na oniadanie jest kie3basa i chleb z duża ilooi1 mas3a niż musli z mlekiem.... dlatego wygląda jak balon

EMKA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
ile jajek?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2016, 20:41 »
Jajka - każdy wie, że mają bu?o białka, ale jedzenie 1 jajek, tylko dlatego, żeby zaopatrzya sie w bialko jest bez sensu.

Jest prosta regu3a - musisz daa organizmowi minimum 2 g białka na każdy kilogram masy ciała. Nieważne czy to weYmiesz z jajek, czy z musli, czy z bananow - ważne, żeby było. Dlatego wracam tutaj po raz enty do słowa dieta .

Rozpisać sobie ile w czym jest białka i tak sobie u3o?ya posiłki, żeby było w nich wystarczająco dużo białka.

Ile w tym jajek zjesz - to już Twoja sprawa. pamiętaj jednak że za dużo to niezdrowo... 8)

Co do pozycji Twoich rodzicow. 95 % młodych osób (15-19lat) którzy chodz1 na siłownie mają problemy ze starszymi, wiec nie martw sie tym. Zawsze powtarzam, że jeśli któryś z rodzicow nie ufa suplementom (nie mowie tutaj o sterydach), to najlepiej zabrać ich do lekarza rodzinnego (ktory nie ma wiecej jak 45 lat :-) ) i wypytaa go przy rodzicu/cach jakie suplementy możesz brać. Poczytaj troche o suplementach, żebyo mogł nawi1zaa konwersacje z lekarzem, a rodzic sam zauważy, że wiesz co w trawie piszczy.

Pozdrawiam wszystkich którzy mają taki sam problem jak roket.

roket

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
ile jajek?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2016, 22:02 »
Dzieki wszystkim.
Pozdro

Tags: