Autor Wątek: Jogurt + Bialko  (Przeczytany 3246 razy)

Hefnerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jogurt + Bialko
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 18, 2016, 08:40 »
Wsyp sobie bialko do butelki po siakims napoju.W szkole zalej woda (np.mineralka niegazowana) a jogurt możesz wszamać a zagrychę //:-D :-D /

RONALD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Jogurt + Bialko
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 18, 2016, 11:10 »
A co do białego proszku itp... Nie wkur.. was gadanie ludzi którzy w ogole się nie znają a pierd... zaraz że to są STERYDY i patrzą na Ciebie jak na kryminaliste! Krew mnie wtedy zalewa! Zaraz, skąd to masz, od kogo, co to jest itd //laugh.gif :lol: laugh.gif najpierw się wkurzam a potem smieję się już z tego Do nas na siłke mieli wpaść panowie policjanci bo, cytuje: "podobno na terenie siłowni spożywane są (UWAGA) UŻYWKI!" //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif nie mogę z tego //laugh.gif :lol: laugh.gif też spotkaliście się z takim gadaniem? /

BurnetteWar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jogurt + Bialko
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2016, 11:13 »
no, jak babce z bioli wywaliłem wykład o sterydach to sie na mnie caly czas krzywo patrzy bo jakchodzi na siłkę to musi wdupićc koks...

alfredokurc1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Jogurt + Bialko
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 18, 2016, 11:31 »
kiedyś ja jej wykład zrobiłem na temat zakwasów jak powiedziała ze kwas mlekowy jest winowajca zakwasow, ale miala mine, w ostatnim czasie przerabiamy odzywianie wiec siedzę i razem z nią gadam, pod koniec lekcji jest juz niezle wku****

ejtable1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jogurt + Bialko
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 18, 2016, 11:48 »
Hehe ja kiedyś mialem sprawdzian z miesni(jeszcze w podstawuwce) i za to ze napisałem triceps a nie trojglowy... byla 1 w dzienniku i klutnia na cala bude //laugh.gif :lol: laugh.gif Gosciuwa zaczęła mnie wyzywac od najgorszych i ze szkola nie jest miejscem do uzywania slangu //laugh.gif :lol: laugh.gif /

Hefnerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jogurt + Bialko
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 18, 2016, 12:24 »
To byla chyba niedouczona bo triceps brachii to lacinska nazwa a nie slang /

Tags: