Autor Wątek: Polska - Armenia  (Przeczytany 4890 razy)

ZTyson

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Polska - Armenia
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 02, 2016, 21:40 »
Nie mozna mylić patriotyzmu z kibicowaniem.
Nie ciesze sie,ze nam nie wychodzi i przegrywamy,ale dla mnie jest to zalosne.Rozumiem,ze nie mamy warunkow,sprzetu,pieniedzy by szkolić naszych zawodnikow tak jak to robią na zachodzie.
Jednak wina nie lezy tylko z tej strony,zawodnicy mysla o tym jak zarobić kase...tam gdzie dostają wiecej to i wyniki sa.
Wystarczy zobaczyć jak graja w zagranicznych klubach.Sadze,ze nie ma sensu dyskutować na ten temat,bo każdy ma swoj poglad.QUAAIGHTSKEL podchodzi do tego bardzo emocjonalnie i każde negatywne slowa są dla mniego obraza.QUAAIGHTSKEL - sprawiedliwości nie ma ; tak juz jest skonstruowany ten swiat.

QUAAIGHTSKEL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Polska - Armenia
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 02, 2016, 21:46 »
QUAAIGHTSKELA na slowa pod moim adresem będziesz uwazal! hehehehehehe dobre! dobre! tylko nie bij mnie! normalnie spadłem z krzesła jak to przeczytałem hehehea na czym jak nie na patryjotyzmie oparty jest fanatyzm? kibicujemy polsce bo to nasza ojczyzna, nasz kraj, identyfikujemy sie z nim jestesmu dumni po zwycięstwie - jak mawia slogan którego ZTyson nie rozumie: " dumni po zwycięstwie - wierni po prazce" i na tym to polegano nic lzy ze śmiechu otarłem i OT robić nie bede:nikt nie trafił wyniku a było 10.000zl do wygrania no nic kaske zabieram ze soba....

EATO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Polska - Armenia
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 02, 2016, 21:50 »
A dlaczego nie ? Kibicowanie kadrze, czy indywidualnym zawodnikom reprezentującym Polskę na arenie międzynarodowej w obojętnie jakiej dyscyplinie jest forma patriotyzmu.
I dalej stoje przy tym, ze z tonu twoich wypowiedzi cieszysz sie z naszych porażek 'cosl'A problem futbolu w polsce to nie jest do końca to, ze zawodnicy ciągną za kasa.
Przede wszystkim pamiętaj o tym, ze gra w kadrze to nie jest taki kontrakt jak ma selekcjoner, czyli np.
na rok lub dwa.
Pilkarzyki musza dawać z siebie wszystko, bo inaczej musza liczyć sie z tym, ze na następny mecz juz powolania nie dostana.
A problem jednak ciagle rozbija sie o kasę na szkolki, infrastrukturę itd.
spójrzcie w przeszlosc, za komuny dbano o sport bardziej niz teraz.
ZSRR troszczyło sie o wizerunek swoj i swoich podopiecznych w swiecie.
Zobaczcie ile stadionów jest z tamtych lat ile hal sportowych itd.
Po transformacji przestano dbać o sport.
Wtedy byla kasa i byly sukcesy, teraz nie ma kasy i nie ma sukcesow.
Gdy zbudują jeden stadion wielkości troche wiekszego kurnika - Kielce - to trąbi sie o tym tak jakby to było Wembley II.
A problem tkwi w zarzadzaniu tym gownem, czyli wprost od tych panow co juz za komuny ustawiali mecze,a teraz siedzą we wszelkich zwiazkach, ministerstwie.
Oby ktoś zaczął to w końcu prostowac.

QUAAIGHTSKEL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Polska - Armenia
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 02, 2016, 21:55 »
chciałbym zebyscie zwrócili uwagę na jeden istotny fakt: martwimy sie ze niemamy klasowych graczy, zawodnikow cenionych na swiecie.
Doceniani są tylko nasi bramkarze z obecnie grających Boruc w celticu, Fabianski w Arsenalu, Kuszczak w manutd, niezle to wyglada nie - dlaczego niemmy graczy z pola w najlepszych drużynach swiataż? jaki z tego wniosek?? myslimy, myslimy, mylslimy.. i co? Szystem szkolenia panowie! przykłady wymienionych piłkarzy wskazują jednoznacznie na to ze moglibyśmy miec swietna reprezentacje i znanych graczy o których biłyby sie najwieksze kluby.
Bo to niejest tak ze w Polsce rodzą sie tylko dobrzy bramkarze i nie chodzi o kasę bo bramkarze szkoleni są za te same pieniądze jak np.
napastnicy.
specyfika pozycji bramkarza uniemozliwia spierdo*****ie mu kariery co np.
w przypadu pomocnika jest bardzo latwezastanowcie sie nad moim postem bo nawet Anglicy zazdroszczą nam bramkarzy

EATO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Polska - Armenia
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 02, 2016, 22:01 »
Ja mam swoja teorie: dziurawe boiska uniemożliwiają wyksztalcenie znakomitej techniki u zawodnikow z pola - bo co rusz pilka odskakuje.Natomiast bramkarz szkoli bardziej swoj refleks, gdy pilka po odbiciu sie od murawy zmienia to lotu.Wiem, glupić teoria 'cosl'

Michaeli1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Polska - Armenia
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 02, 2016, 22:20 »
coś mi sie wydaje, ze ta dyskusja przechodzi w dyskusje niezdrowa.
niektórzy użytkownicy traktują temat zbyt powaznie./Lock.P.s.
Moderator lub Doradca który otworzy temat straci swoja funkcje.Przypominam, ze każdy "manewr" osób uprawnionych jest zapisywany w logach forum.
jeżeli chcecie, możecie rozpocząć nowy temat, ale przy zdrowej wymianie zdan.Decyzja ostateczna.

Tags: