Autor Wątek: Extasy  (Przeczytany 6296 razy)

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Extasy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:00 »
idź na policje i sie zapytaj skąd ja mam wiedzieć ile dokładnie bardzo długo tyo wiem szlyszalem ze 6 miesięcy pij dużo wody to pomaga

xXxRiemerxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Extasy
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:08 »
Najlepsze jest to ze wypowiadają sie osoby które zapewne nie brały dropsów a moze i nawet na oczy nie widzieli.
Tak samo przeciez oni twierdza ze kox syfi wogole badziew hehe frajerzy bez obrazy pfff....

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Extasy
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:11 »
nie wiem o kim tu mówisz bo nawet jak ktoś tego guwna nie widział na oczy to nie ma sie czym wstydzić jeżeli piszesz tu o mnie to bym coś ci napisał ale to by było nie rozsądne bo nie wiem czy nie poniosę jakiś konsekfencji
a ty uważasz ze to nie syf pale ziolo ale tego guwna od 3 czy 4 lat nie bralemn i nie zamiezam chyba jedynie jak by moja kobieta chciała sprobowac jak to jest kochać sie na pigule :trening:

maarilPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Extasy
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:14 »
a ty uważasz ze to nie syf pale ziolo ale tego guwna od 3 czy 4 lat nie bralemn i nie zamiezam chyba jedynie jak by moja kobieta chciała sprobowac jak to jest kochać sie  na pigule :trening:

Po pierwsze pisze sie gówna
Po drugie za bardzo bs sie nie pokocha3 z kobieta jak był bys pod wpływem extasy bo z tego co wiem i doswiadczy3em jest tam amfa i nie wiem czy bys znalazł pa3ke ... hehehe no comment.

Chcia3em żeby wpowiadali sie ludzie którzy mieli takowa kontrole antydopingowa i wykaza3o im coś bad1 nie...

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Extasy
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:14 »
ty chyba nie wiesz co piszesz nie wiem co ty brałeś ale sama nazwa extaza coś swiadzy została właśnie w tym celu wymyslona a większość tego guwna co jest w polsce to chujowe spidujace krążki jak jesteś taki znawca to bys wiedział ze polska to stolica amfetaminy nie wiem jak sie pisze guwno jestem dyslektykiem nie ma go w słowniku wyjadkow a na ''o'' sie nie wymienia chyba ze na'' kal''

IAnna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Extasy
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:19 »
polska feta jest najlepsza na swiecie :lol: brałem przez 3 lata niemalże na3ogowo prawie wszystkie dragi na rynku z wyjątkiem hery :lol:

IElbertI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Extasy
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:30 »
IAnna i co ?uci3es to wszystko jak zaczo3es koxowaaż?:D

IAnna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Extasy
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:32 »
IAnna i co ?uci3es to wszystko jak zaczo3es koxowaaż?:D

tak to sie własnie odbyło. teraz czasami tylko zio3o jaram ale to też nie za często :lol:

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Extasy
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 28, 2016, 23:41 »
stralik w innym poscie napisałem ze jak bym nie zaczął ćwiczyć to pewnie bym ćpał jak moi koledzy to zes głupio zażartował ze powimni dawać kox tym z momaru

IAnna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Extasy
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 29, 2016, 08:28 »
to nie b7y3 ?art...... :lol:

maarilPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Extasy
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 29, 2016, 08:32 »
ty chyba nie wiesz co piszesz nie wiem co ty brałeś ale sama nazwa extaza coś swiadzy została  wlasnie w tym celu  wymyslona a większość tego guwna co jest w polsce to chujowe spidujace krążki jak jesteś taki znawca to bys wiedział ze polska to stolica amfetaminy nie wiem jak sie pisze guwno jestem dyslektykiem nie ma go w słowniku wyjadkow a na ''o'' sie nie wymienia chyba ze na'' kal''

Chyba jesteś w wielkim b3edzie poczytaj troche o extasy... i dlaczego został wymyślone później sie udzielaj

Po 2 słowo gówno jest w słowniku, jak niemasz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie zabieraj g3osu i miejsca w tym temacie... Pozdro

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Extasy
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 29, 2016, 08:34 »
niech ci bedzie specjalisto ze nie wiem i wiecej juz tu nic nie napiszety czytać o extazach możesz ja wole pogadać z ludzmi którzy je sprowadzają i rozprowadzają a niektórzy produkują

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Extasy
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 29, 2016, 08:44 »
POZDRO :

maarilPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Extasy
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 29, 2016, 08:54 »
bua:-Dha... wyjdź

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Extasy
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 29, 2016, 08:56 »
tam są drzwi buchcha specjalisto co nie wiesz ile czasu extaza w krwi sie utzrzymuje co mamusia testy robić zamieza :-) bo synek po dyskotece ma dziwne oczy

Tags: