Autor Wątek: Grecki Posag  (Przeczytany 2213 razy)

pehugaheovv

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Grecki Posag
« dnia: Październik 23, 2016, 08:53 »
Witajcie. Mam 16 lat. Caly rok 2004 poswiecilem na nabieranie masy. Do maja 2005 ważyłem 87 kg. W wakacje, uznałem ze taka waga jest wystarczajaca aby zacząć sie rzezbic. No i zaczęło sie... codzienne spacery, potem bieganie, i inne sporty. Do tego silownia i cwiczenia w domu we wlasnym zakresie. Waga obecna 75 kg. Aha wzrost 183cm.
Mam trzy problemy problemy:
1)Chce jeszcze poprawić rzeźbę
2)Prosilbym o skuteczna dietę na spalenie tluszczu
3)Dobry program treningowy (moze zawierać codzienne aeroby)

Chodzi o to zebym teraz na zimę nie przytyl, utrzymał rzeźbę a nawet ja poprawil. Od października chce zacząć stosować L-karnityne, chyba najlżejszy wspomagacz, ale wiecie, mam tylko 16 lat. Najwiekszym moim problemem jest apetyt. Nie wiem czy to w moim wieku normalne, ale rano zjadam 1 serek jogurt (7:00)i jestem najedzony. Kanapka z szynka chuda, bez masła (11:00), i teraz sie zaczyna od 15 do 18 zjadam wszystko co mam pod reka...
po 18 juz nie jem. ale wiem ze jeżeli zjadałbym jeszcze z 1-2 posilki male, ale w dużym odstępie czasu to bym nie mial problemu z troska o rzezbe.

Prosze pomozcie, wiem ze o dużo prosze, sporo czytam porad na tym forum, ale jeżeli możecie to ułóżcie coś specjalnego. Dzieki z gory.

bumiielewicz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Grecki Posag
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2016, 09:24 »
6 posilkow dziennie.
Napychaj sie najwiecej zawsze rano i po treningu.

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Grecki Posag
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2016, 09:24 »
jaki jest sens we wrzesniu (poczatek okresu masowego), przy wadze 75kg i wzroscie 183cm robienie wiekszej rzexby ?

pehugaheovv

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Grecki Posag
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2016, 17:30 »
chodzi mi o to abyscie pomogli mi zmaksymailzowac redukcje tkanki tluszczowej.
jaki jest sens we wrzesniu (poczatek okresu masowego), (...)robienie wiekszej rzexby ?
Skoro w zeszłym roku robiłem na mase, a w wakacje na rzezbe, to chciałbym ja poprawic, a przynajmniej utrzymac. Czy to ma byc takie bledne kolo? Jesien - Zima MASA, Wiosna - Lato RZEZBA. Caly rok zeszly zbierałem masę a teraz juz chce byc elegancko wyrzezbiony, a do teog potrzeba minimum tluszczu. niedługo umieszczę fotkę z końca mojej MASY, a jak skombinuje cyfowke to dam obecny stan.

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Grecki Posag
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2016, 23:00 »
to sie nie nazywa bledne kolo tylko cykliczność treningowa chcesz robić rzexbe w zime, spoko, rob

pehugaheovv

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Grecki Posag
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2016, 23:47 »
pisze tutaj zeby sie Was poradzic.
jak widzisz wyzej mam 16 lat i dopiero zaczynam ten sport.
czy proba rzeźby zima to coś nieosiagalnego? i wreszcie, czy możesz mi powiedzieć jak mogę zmaksymailzowac redukcje tk tluszczowej? wiem ze mozesz, bo wiedze masz napweno, ale czy chcesz, oto jest pytanie

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Grecki Posag
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2016, 01:07 »
najpierw poczytaj o cykliczności i o tym jak powinnien wyglądać rok treningowy w zimę robi sie mase, albo trzyma sie zdobyta masę i pracuje nad szczegolami, gęstością

ogranizm na zime, sam gromadzi tluszcz zeby w zimę utrzymać ciepłotę ciala, wiec będziesz robił coś wbrew naturze

proponuje robić normalny trening i robić aeroby po treningu trzymać dietę a ostra wycinkę zaczynaj w maju

wg mnie masz za mala masę zeby teraz robić redukcje ! z czego ? z 75kg
sorry za ton , nie mam humoru

pehugaheovv

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Grecki Posag
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2016, 01:18 »
nono i o takie informacje mi właśnie chodzilo. za co wielkie dzieki
aeroby robie codziennie wieczorem, około 1h. mysle ze to wystarczy aby utrzymać niski poziom tkanki tłuszczowej nawet w okresie zimowym. ja po prostu chce non stop widzieć u siebie sześciopak na brzuchu itd szkoda mi tych wyzeczen przez cale wakacje ( wiek 16 lat i bez chipsow, bez piwa, nic kompletnie nic. samo zrdowie), zebym teraz z powrotem sie zapuscil. ale za to jak sie ma takie ciało smukle to od razu lepsze samopoczucie, no i plec przeciwna ^^

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Grecki Posag
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 24, 2016, 01:30 »
każdy ma inne cele, bez zwiekszenia poziomu fatu nie zrobisz wiekszej masy - taka prawda
na tym to polega w zimę masa - wiosna/lato rzezba, w międzyczasie sila i regenaracja - cykliczność

IColosimoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Grecki Posag
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 24, 2016, 04:57 »
jesien zima masa ( w polsce ostatnio zimy zabardzo nie było ) ale to prawda bo w ta porę roku nie pokazuje sie zabardzo swojego miecha ludzia

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Grecki Posag
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 24, 2016, 08:41 »
thermofat burner thermo speed dieta rowerek ^^

Tags: