Autor Wątek: Z kim chodzisz na silownie?  (Przeczytany 6442 razy)

xXxJonniexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 14, 2016, 17:11 »
Wietrzny czh3opcze(MariaDo) :-) to musisz lubić grube panienki bo te sie dopiero pocą

a co do chodzenia na siłke to ja sam poginam ... bo mam na dole w piwni ja... nie ma wiecej takich zapaleńców jak ja co by chcieli chodzić na siłkę a jak juz sie znajda to pochodzą miecha i juz im to sie zaczyna nudzić chodza w kratkę a potem wogle :

MariaDo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 14, 2016, 17:21 »
chyba nie widziałeo mojej panienki jak dobrze pujdzie i sie zgodzi rzebym jej fotki zamieoci3 to Ci xXxJonniexXx przyjacielu olinka poleci

pozdro dla Ciebie

SuePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 14, 2016, 17:26 »
Wietrzny czh3opcze(MariaDo) :-) to musisz lubić grube panienki bo te sie dopiero pocą  
a co do chodzenia na siłke to ja sam poginam ... bo mam na dole w piwni ja... nie ma wiecej takich zapaleńców jak ja co by chcieli chodzić na siłkę a jak juz sie znajda to pochodzą miecha i juz im to sie zaczyna nudzić chodza w kratkę a potem wogle : hehe xXxJonniexXx tak jak ja , z tym że ja mam siłke na korytarzu 8) U mnie też pare kumpli pochodziło troche a potem im sie nie chciało... Tio chyba dosa powszechny prblem ładnie pojecha3eo maxa5 :D 8) :-)

androidoss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 14, 2016, 17:42 »
Obecnie pomykam sam na siłke 8) . Kiedyo chodziłem z 3 kumplami później z 2 jeszcze później z 1 znów z dwoma następnie z jednym a obecnie chodze sam i nie narzekam (pozostali sie wypalili, checi im brak3o). Najlepiej sie ćwiczy z jednym partnerem.
Nie ma aż tyle gadki i nie trzeba czekaa miedzy seriami.
Partner jest pomocny ale nie konieczny.
:D

SuePol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 14, 2016, 17:57 »
Dobrze powiedziane 8)

Melvinaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 14, 2016, 19:04 »
Ja aicze od niedawna i narazie chodze sam

sherlyn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 14, 2016, 19:13 »
Ja zaczynałem chodzia w szkole sredniej z kumplem.Szko3a srednia sie skonczy3a i kumpla nie ma.TeraZ chodze tam gdzie mieszkam.
kiedyś chodzi3 ze mna taki jeden ale wymiek3 po po3 roku.
Teraz znowu sie przyklei3 do mnie kumpel z tej samej ulicy i powiem wam że nawet chodzi regularnie.
W dwóch zawsze jest rażniej na siłowni.Ma kto ci podac coś ja jemu i czasami jest do kogo sie odezwaa......Jest o niebo lepiej niż samemu....

olsam1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 14, 2016, 19:17 »
ja tam chodze z dwoma kolegami i jest fajnie......ale znam dużo osób na silowni...ostatnio chodze sam i powiem ze wole z kims.
Ich asekuracja jest pewna, a takto nie wiem co mnie czeka jak pomaga mi ktoś obcy ;P

Derringttt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 14, 2016, 19:20 »
Ja chodze na siłke z kumple akura sie składa ze to jest jego si3ka Czasami ćwiczymy w 5 no ale to rzadkosa! Bo w 5 to juz t3ok

IJesseI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 14, 2016, 19:23 »
ostatnio chodziłem na siłkę z kumplem, ale on wymiekl, bo jest chudy i ma zla genetykę i sie wkurzał ze ja przez ostatni rok ćwiczyłem średnio 2 x na miech i mam lepsza muskulaturę niz on, który przez pol roku łaził 3xna tydzien.
ale z drugiej strony jest dziwny, jak ja patrze na kogoś wiekszego ode mnie, to jeszcze bardziej sie mobilizuje do kator?niczej pracy a on wymiekl.. no ale ludzie są rozni

Oliwa1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Z kim chodzisz na silownie?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 14, 2016, 19:33 »
Ja miałem podobne historie chodziłem z 2 kumplami ale wszyscy wymiekli.
Teraz caly czas chodze sam i jest dobrze - choć czasami przydała by sie asekuracja.
Ja na siłke nie mam daleko bo mam ja w chacie :D .

Tags: