Autor Wątek: Pomoc w diecie  (Przeczytany 2811 razy)

Manualll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pomoc w diecie
« dnia: Listopad 28, 2016, 15:28 »
Mam pytanko zacząłem się odchudzać to znaczy prawie nic nie jem przez cały dzień czy dojdę do jakiś rezultatów chodzi mi o szybkie zrzucenie paru kilo . Czy poprostu nic to nie da i tylko będe się męczył . I po jakim czasie mogę się spodziewać rezultatów Aha i jak coś to prosze o pomoc jak w krótkim czasie schudnąć na samej diecie np jakaś owocowa dieta albo tak abym mogł ja stosować rowież w tygodniu nauki bo wracam po 16 ze szkoły z gory Dzieks

soniacz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Pomoc w diecie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2016, 16:05 »
na samej diecie to możesz schudnąć oczywiście ale zrob wycinkę a nie, ze nie jesz prawie nic bo organizm potrzebuje wszystkiego.
Tak szczerze jak chcesz schudnąć " na leniwca " to nie licz na spore efekty, nie mow ze nie znajdziesz dziennie godzinki, zeby sobie pobiegać

Manualll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Pomoc w diecie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2016, 17:18 »
znajde ale czy taka dieta coś da czy raczej nie a jeśli nie to jaka pomoże

soniacz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Pomoc w diecie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2016, 09:12 »
Oczywiscie, ze pomoże skorzystaj z tego i bierz sie do roboty :

frost_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Pomoc w diecie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2016, 11:31 »
Nie pomoze, znaczy pomoże ale i tez nieJesli nic nie jesz to organizm po 14 dniach wejdzie w tryb oszczędnościowy i mozliwe ze nawet na tym prawie nie jedzeniu będziesz tyl a wracając do normlanego jedzenia bedzie efekt jojo, dieta musi byc tak rozlozona aby bilans był na - a rozwniez aby organizm nie weszedl w ten stan.
Najlepiej jest to widoczne w srod dziewczyn... nic nie jedza.... szczuple...nagle robią z nich sie kule.
Jak naprade nie chcesz nic jeść to poczytaj o diecie 13 dniowej

soniacz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Pomoc w diecie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2016, 12:02 »
acha ja myslalem, ze on ogólnie pyta o pojecie dieta

Tags: