Autor Wątek: rekawice  (Przeczytany 6543 razy)

Alana

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
rekawice
« dnia: Wrzesień 02, 2015, 12:47 »
jakie rekawice są najlepsze czy bez palcow czy z palcami z usztywnieniem nadgarstka czy bez ???

travbiur1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
rekawice
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2015, 13:54 »
Ja osobiście używam zwykłych rękawic (chyba z tesco) bez palcow i jestem zadowolony.
Co do usztywnienia nadgarstka to wydaje mi sie, ze to zalezy od tego co cwiczymy.
Bo jeśli np.
robimy przedramie, to nie wiem jaki jest sens w usztywnianiu.
nadają sie glownie chyba dla osób które maja problem z nadgarstkiem.
Co do tych palcow, to wg mnie są niepotrzebne.
Rekawica glownie chroni dłoń przed odciskami, na palcach nigdy odcisków od treningu nie mialem.

AOpitz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
rekawice
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2015, 14:12 »
ja używam z golymi palcami jak dla mnie są lepsze...

ikersh1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
rekawice
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2015, 14:33 »
Rekawice zmniejszają ścisk jak np bierzesz na MC to na gole ręce utrzymiesz wiekszy ciężar !!

Lincoln__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
rekawice
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2015, 14:39 »
czy ja wiem czy zmiejaszaja uscisk, moim zdaniem nie zdzieras naskórka tylko to jest ten plus sam nie uwyzwam mam zamiar kupić sobie paski na ręce bo czasem mi sztanga chcce ze zmeczenia wypaść z dloni, ja w rekcwiczkach ćwiczyć nie umiem ponieważ musze miec czucie w dłoniach z tego powodu poduszki w dłoni to jedne wielkie bolace bomble z zgrubiala skora

ikersh1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
rekawice
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2015, 14:43 »
No zmniejszają wiem po sobie to !! zakładając rekawice zwiększasz grubość sztangi a przy wielkich ciężarach da sie to odczuc !!

Lincoln__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
rekawice
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2015, 14:53 »
przy wiekszych ciężarach ja jedynie odczuwam wielki bol jak frezowana sztanga zrzyna mi naskórek

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
rekawice
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2015, 15:35 »
Usztywniania nadgarstow i innych usztywniaczy nie radze stosować jeśli sie nie ma z niczym problemów bo to oslabia nadgarstek i później bez rękawic to sie nawet nie odlejesz Sam stosuje zwyczajne kupione w Carrefourze rekcwiczki bez palcow za 15zl :

Lincoln__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
rekawice
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2015, 15:45 »
I podajac komuś rękę masz skore jak kobieta, kulturystyka to jest brutalny sport a nie rekcwiczki paseczki ochraniaczy 100, ja tylko stosuje pas i to tylko w cwiczeniach które tego naprawdę wymagaja, paski sobie kupie bo to dobra sprawa resztę mam w dupie

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
rekawice
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2015, 16:10 »
Ja tez chce sobie kupić paski bokserskie jeżeli o takie Ci chodzi ; ale znalazłem je tylko w jednym sklepie w dodatku markowe za 60zl ~~ Paski są dobre z tego wzgledu, ze jeśli boli nas nadgarstek to mozna paskami usztywnić a jeśli wszystko ok to nie trzeba a rekawice nie są tak funkcjonalne

Lincoln__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
rekawice
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2015, 16:17 »
E nie o jakieś pasi boksersie tylko takie co zaczepićsz wokul nadgarstka i z tego zwisa taki pasek którym owijasz sztangę później to chwytasz i masz silniejszy chwyt pomaga to przy dużych ciężarach gdy sie nie umisz skupić na cwiczeniu tylko na trzymaniu sztangi lecz powinnes stosować tylko w potrzebie zeby nie miec uścisku jak kobieta

Alana

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
rekawice
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 02, 2015, 16:58 »
no ja myślałem zeby kupić bo mi sie szypko dłonie pocą ale skoro odradzacie to kupie sobie magnezje

travbiur1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
rekawice
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 02, 2015, 17:22 »
Kup sobie rekawice.
To, ze będziesz trzymał golymi rekami sztangi nie sprawi , ze będziesz twardszy.
O dłonie trzeba dbac, bo potem będziesz mial je jak Quasimodo, a to raczej nie wyglada zbyt ladnie.

Lincoln__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
rekawice
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 02, 2015, 17:47 »
moje z jednej stonie wyglądają normalnie ale ta srodkowa to koszmar nawet jak rozprosuje palce to mnie bola ale mam to gdzieś jestem trawrdy)) Ja musze czuc sztamge w reku wiec rekcwiczki i tak mi nic nie dadza, ja nie lubie facetów ktrzy zamiast sie przywitać podajac dłoń to Ci palcami uderza o dłoń i mysla ze juz albo jak same palce podadzą jak kobieta albo ta tak chodży mial zaraz umrzez wrrrr nie lubie

Peacockkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
rekawice
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 02, 2015, 21:50 »
jak chcesz byc twardy to ponacinaj sobie dłonie olej octem i tak cwicz:>ja używam rekćwiczek z powodu moich warunkow w jakich cwicze, jest poprostu zimno i nie da sie utrzymać nic w rekach.

Tags: