Autor Wątek: Kompletne poczatki!HELP ME NOW!!!PLEASE!  (Przeczytany 3358 razy)

DominyV

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kompletne poczatki!HELP ME NOW!!!PLEASE!
« dnia: Wrzesień 03, 2015, 21:43 »
y0!mam dużo dużych problemów i mam nadzieje ze mi pomozecie!mam 17 lat i waze 65kg przy wzroscie ok 166-170cm(dokladnie nie wiem ile mam)mam zamiar ćwiczyć na silowni(domowej silowni)i mam do was sporo pytan!jakiej szerokości powinna byc laweczka do wyciskaniaż(jak wyciskałem na wąskiej to wyciskałem mniej a jak na szerokiej ok 4 cm ciskałem prawie 90kg)jaka powinna byc ta szerokosc?mam zamiar zażywać odzywki mam nawet rozpisany zestaw odzywek przez ziomka ze sklepu z megapower:
AMINOSTAR Whey Gainer Action 1000g,hi tec creatine poweder 500g + vanadyl 180tabl,HGH Nutrition Isolate Protein 95 1000g czy to jest dobry zestaw na poczatek?(zaczne go dopiero brac po 2,5 miesiąca cwiczen na sucho).mam także problem z rozpisaniem cwiczen!kompletnie sie na tym nie znam!prosilbym zebyscie mi rozpisali jakas rozpiske(moge ćwiczyć przez caly tydzien,no ale zalezy czy tak mozna wy juz sie na tym znacie)i jak dacie rozpiskę to napiszcie czy to jest na masę czy na sile czy na rzezbe(rzezbe mam całkiem całkiem i mysle ze wolabym na masę albo na sile, po wakacjach bede chciał coś na masę jak zacznę brac odzywki)Napisze jeszcze wam jaki mam sprzęt no wiec tak domowy w domu mam:2 hantle po 4 kilo i drazek i sprezyne(troche mało co?)ale jeszcze mogę kozystac z siłowni ktora mam w piwnicy:mam ławeczkę krotki gryf obciazenie do ok 100kg 2 hantle po 5kg 2 hantle po 4kg!i chyba to wszystko jak narazie co mam do zaoferowania.mam nadzieje ze z biegiem czasu mój asortyment siłowni sie zwiekszy!czekam na wasze odpowiedzi i z gory dziekuje!jak coś to jeszcze piszcie do mnie na gg 2297887

Danial1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kompletne poczatki!HELP ME NOW!!!PLEASE!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2015, 21:48 »
Laweczka ma miec takie oparcie aby dawało stabilne oparcie twoim plecom, ten zestaw co ci gosc polecił to tak: vanadyl jest przereklamowany i rakotworczy, kreatynę to sobie wez ale znacznie pozniej, najlepiej po roku systematycznego cwiczenia, zostanie najlepiej wykorzystana, jak chcesz masy to gainerek jest ok,
na poczatku to nie ćwicz codziennie bo dupa blada ci wyjdzie z takiego cwiczenia, przygotuj organizm do wysiłku poprzez trening adaptacyjny tak z miesiąc wystarczy, jak juz przejdziesz do treningu siłowego to zasada jest taka ze ćwicząc łączysz duza partie miesniowa z mala, ja osobiście ćwiczę tak i polecam ci to:

wtorek: klata + triceps
czwartek: plecy + biceps + przedramię
sobota: barki + nogi

w dni wolne ćwiczę brzuchol
 
Na male partie mięśniowe wykonaj 3 cwiczenia po 3 serie na duze 4 cwiczenia tez po 3 serie
Co do dokładnych rozpisek na masę to tu masz link http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 627 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 627
nie zapomnij dodać do treningu odpowiedniej diety na masę i pamiętaj o snie, który jest konieczny jeśli chcesz szybko rosnac

DominyV

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kompletne poczatki!HELP ME NOW!!!PLEASE!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2015, 21:53 »
ej a moze jeszcze mi polecisz jakieś dobre ćwiczonka na te partie miesniż!a to moze zamiast vanadylu brac taurine?chyba ze jak masz jakiś lepszy zestaw odzywek na poczatek to napisz!pamietaj ze odzywki dopiero mam zamiar brac po wakacjach!aha tylko jak będziesz pisał cwiczenia to wyjaśniaj jak sie je robi bo moze niektórych nie bede znal albo rozumial:D

Danial1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kompletne poczatki!HELP ME NOW!!!PLEASE!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2015, 22:19 »
ej sprawdziłeś link który ci podalem ??size 1Wyslany Pon Maj 24, 2004 8:59 pm:a co do tauryny to bedzie ok polecam ta z olimpa
rano po przebudzeinu 2 kapsy czyli 1 gram w przypadku olimpa
po treningu tez 2 kapsy

Megane1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kompletne poczatki!HELP ME NOW!!!PLEASE!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2015, 22:23 »
W twoim przypadku domowa silownie ODRADZAM.

cesofekiuzEndq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Kompletne poczatki!HELP ME NOW!!!PLEASE!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2015, 22:38 »
kompletne poczatki, zaczynasz dopiero cwiczyc, nie wiesz jak ćwiczyć ważysz 65 kg i wyciskasz prawie 90kg na ławeczce :motylanoga: to chyba lekko niemozliwe...

DominyV

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kompletne poczatki!HELP ME NOW!!!PLEASE!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2015, 22:40 »
ej mam pytanko!jakie partie miesni najlepiej laczycz podczas treningu?chodzi mi glownie o takie mięśnie jak:przedramie biceps barki kaptury motyle klatke i grzbiety i brzuszki!rozpiszcie mi jak je najlepiej polaczyc!

size 1Wyslany Wto Cze 22, 2004 10:56 am:

trenuje o 1 miecha i mam taki plan treningowy :

poniedzialek-wolne(brzuch+grzbiet+rozciaganie)
wtorek-barki+kaptury(rozciaganie)
sroda-biceps+plecy(brzuch+grziet+rozciaganie)
czwartek-wolne(rozciaganie)
pićtek-klatka+triceps(rozciaganie)
sobota-przedramie(brzuch+grzbiet+rozciaganie)
niedziela-wolne(rozciaganie)

brzuch-4*2 grzbiet-4*2 biceps-3*8
barki-3*8
kaptury-3*8
klatka-(pompki 4*15)3*8
tricpes-3*8
przedramie-az to palenia mięśnia :D

po 3 ciwczenia na kazda partie miesni o ile jest to mozliwe :D

czy to jest dobry plan?chodzi mi o masesize 1Wyslany Sro Cze 23, 2004 9:15 am:czy ktoś odpowie na mojego posta czy ten plan na masę jest dobryża jak nie to jakie poprawki w nim zasosowac

Tags: