Autor Wątek: Trening pocz.-prosze o pomoc  (Przeczytany 2999 razy)

Erothe1976

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Trening pocz.-prosze o pomoc
« dnia: Wrzesień 05, 2015, 19:18 »
Mam 2 lat i przy wzroscie 180cm waze 88kg.
trenując chciałbym osiągnąć zmniejszenia masy i zwiekszenie tkanki mięśniowej gdyż większość moich miesni to "galareta".Jedyne czym mogę sie pochwalić to umiesnione nogi jeżeli chodzi o moja aktywność ruchowa to teraz w poniedzialki mam 1,5h wf z czego caly czas jestem w ruchu dodtatkowo w niedziele chodze na basen.Prowadze bardzo nieregularny tryb zycia(uczeszczam na studia także to są chwile qwolne moich dnioniedzialek na uczelni o 7 do 19.3 wtorek na uczelni od 12 do 19.30sroda wolna czwartek na uczleni od 14 do 18pićtek na uczleni od 9 do 16Po zajeciach jeszce czasem z dziewczyna sie spotkam a rzadko na piwko wyjdechcialbym was prosić o pomoc w ulozeniu planu na zmienjszenie tkanki tłuszczowej na brzuchu i zwiekszenie miesni w klatce i rekach.W domu posiadam sprzęt do cwiczenia to jest podstawowy atlas sztanga z laweczka do 60kg oraz worek bokserski.Wszystkim którzy udziela sie na mój temat serdecznie dziekuje.pozdrawiam Erothe1976

xXxtomreyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening pocz.-prosze o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2015, 22:39 »
nikt Ci tu nie ułoży treningu nawet nie masz o czym myslec, jedynie to w przebłysku inteligencji moze go skopiuje z jakiegoś temat, poszukaj sobie treningu, uluz diete, a6w i bedzie git

DOMEL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Trening pocz.-prosze o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2015, 07:29 »
w podwieszonych tematach znajdziesz wszystko, a w dziale Odzywianie- dietę //:-D :-D /

MARYJO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening pocz.-prosze o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2015, 12:49 »
Jak to sie mowi- szukajcie a znajdziecie //:-D :-D /

Gabbankaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening pocz.-prosze o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2015, 18:23 »
po pierwsze nie wmówisz mi ze siedzisz na uczelni od 7 do 19:p nie wykonalnechcesz nabrać masy czy chcesz spalić tluszcz?cwiczyles wczesniej czy nie?

Tags: