Autor Wątek: O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE  (Przeczytany 9172 razy)

IDuesburyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 11, 2015, 20:20 »
No wiesz moze i bym zamieścił ale kto wie ten gosciu tez na tej stronce moze miec konto .... jak chcesz to podaj mejla narX 8)

Chr1s

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 11, 2015, 20:24 »
No wiesz moze i bym zamieścił ale kto wie ten gosciu tez na tej stronce moze miec konto ....  jak chcesz to podaj mejla

ten gosciu mógł wejsc na pierwsza lepsza stronę kulturystyczna lub forum i skopiować je stamtąd a teraz sprzedawac, kupiłeś je wiec możesz zamiescic, ponieważ nie ma tego opatentowanego pewnie (patent na mleko, owoce ser )

jeżeli możesz to wyślij mi na PW a ja je wkleje.

IDuesburyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 11, 2015, 20:39 »
ETYL wysłałem Ci to na PW jak chcesz to zamieszczaj.... Musze Wam powiedzieć ze to jednak nie jest szmelc mimo ze składniki są troche śmieszne to DAJE... DAJE... teraz jest 7 dzien jak wd**iam te koktajle i najbardziej są efekty na plerach i barkach... Do Ciebie ETYL wysłałem koktajl na masę ale zeby dawało efekty potrzebny jest tez na rzezba który sie je w dni nietreningowe... chętnych zapraszam na PW to moze sie wymienimy na jakieś zaje****e treningi albo inne skuteczne przepisiki pzdro narka

IDuesburyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 11, 2015, 21:17 »
Musze powiedzieć ze taki koktajl ma mniej wiecej tyle samo bialka i węglowodanów co niezły GAINER a jest w pelni zdrowy i nie CHEMIA .... to jest + koszt jednego koktajlu to ok 2 zeta

xXxKamaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 11, 2015, 21:22 »
dobra to ja to wklejam:

Wszystkie składniki kolejno dodawaj dokładnie według kolejności jaka
napisalem.

SKLADNIKI:

KUP MASLANKE TRUSKAWKOWA( SPRZEDAWANE są W KARTONACH LITROWYCH)
 I ODLEJ 1 KUBEK MASLANKI DO WYSOKIEGO NACZYNIA , TAKIEGO ABYS POTEM MIAL możliwość WYMIESZANIA WSZYSTKIEGO MIKSEREM

następnie DODAJ:

-mleko GRANULOWANE-ODTLUSZCZONE (4 łyżki stołowe i czubate)

DODAJ TROCHE WODY PRZEGOTOWANEJ TAK ABY NIE było gęste ZA BARDZO.
-Teraz przed dodaniem bialek wymieszaj to dobrze mikserem.

następnie dodaj 1 jajko z zoltkiem i 2 JAJKA bez zoltka i kolejne składniki

następnie DODAJ TO CO PONIZEJ:

2 łyżki stołowe (PLASKIE) KAKAO (GRANULOWANE)

3 łyżki CZUBATE PLATKOW OWSIANYCH(BLYSKAWICZNE)

A POTEM

około 5 GRAM SERA BIALEGO,MOZE BYC CHUDY LUB tłusty

-Teraz dokładnie wymieszaj wszystko, jeśli jest za gęste to dodawaj letniej wody przegotowanej i mieszaj.

Odzywka taka zawiera około 4 gram bialka i około 45 węglowodanów i około 15 % tluszczy, wszystko ma około 41 kcal.

KOKTAIL TAKI MA BARDZO WIELE CENNYCH WITAMIN także NIE MUSISZ BRAC DODATKOWYCH suplementów WITAMINOWYCH

NIE WSZYTKIM MUSI smakować SMAK
ALE ZA TO JEST SKUTECZNY,CHYBA LEPIEJ PIC coś CO NIE SMAKUJE A DAJE EFEKTY aniżeli kupić W SKLEPIE ZA DUZE pieniądze ODZYWKE EKSTRA W SMAKU ALE KTORA NIE DAJE ZADNYCH EFEKTOW !!! PRAWDA? 

PROSTY PRZEPIS ALE BARDZO SKUTECZNY I CO najważniejsze SPRAWDZONY

DAWKOWANIE:

PIJ GO 2 RAZY DZIENNIE W DNI TRENINGOWE gdyż WTEDY MASZ ZAPOTRZEBOWANY WZROST NA ENERGIE I KALORIE
odstęp MIEDZY PICIEM JEDNEGO A DRUGIEGO KOKTAILU MUSI wynosić PRZYNAJMNIEJ 1 GODZIN !!!

NIE PIJ GO PO posiłku TYLKO NA PUSTY ZOLADEK ALE NIE PRZED SNIADANIEM TYLKO W CZASIE DNIA
załóżmy jakieś 2 GODZINU PO SNIADANIU A następnie 2 GODZINY PO INNYM posiłku ALE pamiętaj ZE odstęp MIEDZY JEDNYM A DRUGIM KOKTAILEM WYNOSI MINIMUM 1 GODZIN.

KOKTAIL TEN PIJESZ 2 RAZY DZIENNIE W DNI TRENINGOWE
KOKTAILU TEGO NIE należy dzielić NA 2 PORCJE TYLKO WYPIC W całości WTEDY POCZUJESZ SIE NIEZMIERNIE SYTY I NAJEDZONY
PIJ MOJE KOKTAILE miesiąc CZASU A POTEM SOBIE ZROB PRZERWE NA 3 LUB 4 TYGODNIE TYGODNIE I ćwicz NA SUCHO ABY SIE ORGANIZM NIE przyzwyczaił I ABY POTEM GDY ZACZNIESZ PIC JE PONOWNIE ZNOWU zaczęła CI ISC MASA,SILA I RZEZBA

to byla masa teraz rzezba

KOKTAIL NA rzeźbę

SKLADNIKI:

KUP LITR MASLANKI TRUSKAWKOWEJ
( SPRZEDAWANE są W LITROWYCH KARTONACH)
ODLEJ 1 KUBEK MASLANKI TO WYSOKIEGO NACZYNIA TAKIEGO ABY MOZNA było później wymieszać MIKSEREM I ABY NIC SIE NIE ulało

DODAJ
1 DUZA łyżkę PLASKA MIODU NAJLEPIEJ WIELOKWIATOWY
2 CZUBATE łyżki PLATKOW OWSIANYCH błyskawicznych
1 LYZKA STOLOWA PLASKA kawy rozpuszczalnej
( KOFEINOWEJ- gdyż KOFEINA SPALA TLUSZCZ)
I
 3 łyżki DUZE CZUBATE MLEKA SOJOWEGO W PROSZKU

1 LYZKA STOLOWA(CZUBATA) OTRAB PSZENNYCH- MAJA błonnik I SZYBCIEJ TRAWISZ.

TERAZ DODAJ 4 BIALKA JAJEK I WYMIESZAJ dokładnie MIKSEREM.
jeśli JEST ZA gęste TO DODAJ TROCHE WODY TAK ABY MOZNA było SPOKOJNIE PIC.

DAWKOWANIE:

PIJ GO 2 RAZY DZIENNIE W DNI WOLNE OD TRENINGU gdyż WTEDY MASZ ZAPOTRZEBOWANY WZROST NA ENERGIE I KALORIE
odstęp MIEDZY PICIEM JEDNEGO A DRUGIEGO KOKTAILU MUSI wynosić PRZYNAJMNIEJ 1 GODZIN !!!

NIE PIJ GO PO posiłku TYLKO NA PUSTY ZOLADEK ALE NIE PRZED SNIADANIEM TYLKO W CZASIE DNIA
załóżmy jakieś 2 GODZINU PO SNIADANIU A następnie 2 GODZINY PO INNYM posiłku ALE pamiętaj ZE odstęp MIEDZY JEDNYM A DRUGIM KOKTAILEM WYNOSI MINIMUM 1 GODZIN.

KOKTAIL TEN PIJESZ 2 RAZY DZIENNIE W DNI WOLNE OD TRENINGU.
KOKTAILU TEGO NIE należy dzielić NA 2 PORCJE TYLKO WYPIC W całości WTEDY POCZUJESZ SIE NIEZMIERNIE SYTY I NAJEDZONYJ

BARDZO WAZNA RZECZ :
MUSISZ jeść TYLE SAMO ILE jadłeś DO TEJ PORY, jeśli będziesz jadł MNIEJ POSILKOW LUB MNIEJSZE PORCJE TO EFEKTY BEDA dużo słabsze WIEC pamiętaj O TYM

KOKTAIL TAKI MA BARDZO WIELE CENNYCH WITAMIN także NIE MUSISZ BRAC DODATKOWYCH suplementów WITAMINOWYCH.

A TERAZ SMACZNEGO

wg mnie to każdy coś atkeigo mógłby sam wymyśleć i za te 2 zapłaciłeś 3 pln ;

IDuesburyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 11, 2015, 21:24 »
nie za dwa zapłaciłem 15 zeta :D ;D każdy po 7.5

xXxKamaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2015, 21:28 »
i tak by za to tyle nie dal tlyko nega wystawił ;

IDuesburyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 11, 2015, 21:56 »
ale musze Ci powiedzieć ze wbrew pozorom nawet dziala :D

xXxKamaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 11, 2015, 22:32 »
ale wiesz coś takiego mógłbyś sam wymyśleć

IDuesburyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 11, 2015, 22:34 »
No jasne i do tego nie musze byc zadnym TECHNIKIEM ZYWIENIA

Mabel63

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 11, 2015, 23:28 »
właśnie tego szulalem ale wiesz kasy szkoda mi było No ale marijo tez wymyślił ładny przepisik ( na szybko ) a tez niejest zadnym technikiem zywienia.
Bende stosował takie koktaile i zobaczymy czy coś to da

IDuesburyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 12, 2015, 10:23 »
prawdę mówiąc koszt przygotowania koktajli na caly miesiąc wcale nie jest tanie...bo kosztuje to ok 1 zeta te produkty z których sie to robi... wiec za te pieniądze mozna sobie np kupić TOP MASA albo MASSA XXL :D no ale wielkim plusem jest zero chemii!!

kiellbkacperPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 12, 2015, 10:56 »
właśnie tego szulalem ale wiesz kasy szkoda mi było No ale marijo tez wymyślił ładny przepisik ( na szybko ) a tez niejest zadnym technikiem zywienia. Bende stosował takie koktaile i zobaczymy czy coś to da

napisałeś tego posta 9 czerwca jest juz 22 ...tak wiec pytam ,widzisz jakieś roznice pijac te koktajle ?
czytając kiedyś komentarze do tej właśnie aukcji (koles ma ich ponad 700) - same pozytywy ,ludzie pisza tam ,ze po 4 dniach widza roznice ?
napisz Twoje refleksje na ten temat ?

xXxKamaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 12, 2015, 13:14 »
bua:-Dh co ty człowieku piszesz po 4 dniach roznicce ciekawe jakie to chyba pisali pseudokulturysci ; to są normalne produkt z diety każdego z nas tyle ze zmiksowane i skondensowane w 1 koktajlu

kiellbkacperPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
O ALLEGRO A MIANOWICIE KOKTAJLE
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 12, 2015, 14:00 »
właśnie nie wiem co Ty piszesz ... ?
czy ja powiedziałem ,ze w to wierze ?

Tags: