Autor Wątek: czy ktos napisal by trening?  (Przeczytany 6943 razy)

Berniece__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
czy ktos napisal by trening?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2015, 20:34 »
a ćwiczysz inne partę mozna ten trening w łączyć ze zwykłym treningiem tylko klatę zamienić na ten trening???

xXxgrafikxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
czy ktos napisal by trening?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2015, 20:47 »
Ale zafreestylowales, mogę sie tylko domyślać o co kaman.Pisze Ci jak możesz zrobic: 1.klata+ nogi2.barki +bic+brzuch3.plecy+tric+przedramie4.wolne5.wolnie powtarzasz to 18 razy.
Trening na sile stosuj jeszcze na triceps (prostowanie ramion ze sztanga w lezeniu), nogi (przysiady) i barki (wycisk z przed glowy). możesz wzorować sie na tej rozpisce, ktora juz podalem, ale w treningu barkow musisz dodać coś na tylny akton (wzniosy w opadzie). Pamietaj, zeby rozpisać maxy i obliczać dokładnie %, jeśli zawyżysz maxy, nie ukończysz treningu do konca- nie bedzie zamierzonego efektu.
Po wykonaniu treningu sila pójdzie +15-20% w zależności od stażu i poprzednich treningow.

Berniece__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
czy ktos napisal by trening?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 13, 2015, 21:02 »
mam teraz zacząć brac kreatynę to moze poczekam i zacznę brac podczas tego treningu

xXxgrafikxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
czy ktos napisal by trening?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 13, 2015, 21:04 »
okedit... z doświadczenia wiem, że brzucha nie da rady robić z tym planem po 3 minut na sesje, więc polecam abs-a dodać 4 razy w tygodniu.
A jeśli już ktoś nie chce abs-a to brzuch w 4ty dzień lekko da rade

Tags: