Autor Wątek: Moj plan treningowy TAK czy NIE??  (Przeczytany 3106 razy)

Bette85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Moj plan treningowy TAK czy NIE??
« dnia: Wrzesień 22, 2015, 15:06 »
list Jeżeli macie jakieś sugestia lub zastrzeżenia do tego planu to komentujcie

Nsadjsa1966

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Moj plan treningowy TAK czy NIE??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2015, 18:45 »
Daruj sobie trening przedramion :!: (Pracują one w wiekszooci ćwiczen)
Wiec tak:
Pon.Klatka+Biceps
Or.Barki+Triceps
Pi.Plecy
Trening jest u3o?ony prawidłowo :!:
Jestem ciekaw czemu nie trenujesz nóg Powinieneo je ćwiczyć są tak samo ważne jak inne mięśnie :!:
Aaa...Jeżeli możesz podaj jakieś informacje:staż,wiek itp.

TorstenPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Moj plan treningowy TAK czy NIE??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2015, 20:52 »
informacje zbyt ogolnikowe, jeśli chodzi o dobór partii mięśniowych w postrzegolnych treningach jest w porządku, oczywiście jak u Nsadjsa1966a dziwi mnie brak treningu nog.

Bette85

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Moj plan treningowy TAK czy NIE??
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2015, 21:02 »
trenuje 6 miesięcy i mam 17 lat i chyba jednak sobie podaruje trening przedramion i zamiast tego bede robił nogi (wczesniej nie mogłem gdyż miałem coś z kolanem ale teraz powinno być spoko )

TorstenPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Moj plan treningowy TAK czy NIE??
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2015, 11:45 »
piszesz że darujesz sobie przedramię a zamiast tego będziesz ćwiczył nogi, wszytko prawie że dobrze tylko że wtedy nogi trafi1 Ci z plecami na jednej sesji treningowej co napewno nie jest wskazane, masz do wyboru albo dodatkowy dzien ćwiczen, albo zmiana rozk3adu swojego planu, proponuje dodatkowy dzien jeśli uznasz to za s3uszne nie ćwicz pleców i nóg na sąsiadujących treningach, skoro miałeo problemy z kolanem i dopiero zaczynasz trening nóg pamiętaj o dobrej rozgrzewce i poprawnej technice zwłaszcza przy przysiadach i na poczatku daruj sobie pogon za ciężarami a skup sie na nauczeniu dobrej techniki wykonywania ćwiczen na nogi.

Tags: