Autor Wątek: Dobra dieta?  (Przeczytany 4319 razy)

Broadnaxx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Dobra dieta?
« dnia: Październik 03, 2015, 15:03 »
Witam Mam 14 lat.
Moim celem jest przybranie na masie minimum 6 kg.
Czy przez miesiąc przytyje 5 kg - 6 kg ?? dietę chce jest codziennie bez opuszczenia zadnego posilku.
7. – jajecznica z 3 jaj lub twarog, chleb pelnoziarnisty, banan 10. – chleb pelnoziarnisty, banan, jogurtą2. – obiad w szkole15. – obiad w domu 16. – filet z kurczaka, torebka ryżu lub kaszy, salatka warzywna19. – 2 banany, 3 jajka lub twarog, chleb pełnoziarnisty 22. – tunczykDzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam

Pavel93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dobra dieta?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2015, 15:04 »
No to takPodaj ile czego jesz a nie tylko co5-6kg to jedynie mogą byc marzenia optymalny przyrost to 1kg na miesiąc dla średniego czloweka, nadwyzka ponad to moze sugerować ze masz dużo płynów lub nabrałeś fatu, chyba ze masz genetykę na + //:-D :-D Mozliwe ze przytyjesz ale na jakiej masie, masz mala wage i bedzie Ci ciezko ja zwiekszycZapamietaj ze podstawa diety to woda

Broadnaxx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Dobra dieta?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2015, 15:08 »
Filet z kurczaka jem cala porcje i ma gram około 100g - 200g, ryz 100g, puszka tuńczyka na wieczor.
jeśli nic nie przytyje do lutego kupuje sobie zestaw supli na mase.
!--fonto:Arial Black--span font-family:Arial Black !--/fonto--Zastanawiam sie tez nad super ksiazka z allegro napisana przez człowieka który długo juz w tym siedzi i bardzo dużo sprzedal juz tych ksiazek.
W książce znajduje sie trening, masa itd.
człowiek jest przeciwiniekiem odzywek i opisuje jakie są minusy.
Wszystko pisze na aukcji.
tytuł TO STOP! KSIAZKA TRENING I DIETA +HANTLA+GRUPA KRWI.
ZOBACZCIE SAMI!!!!--fontc--/span!--/fontc--

Randrewjan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dobra dieta?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2015, 15:14 »
stary wyluzuj z tym tyciem nic na sile.
a suple to nie jest dobre rozwiazanie.
masa przyjdzie z wiekiem.
masz dopiero 14 lat wiec wszystko przed toba.
ja w wieku 14 mialem 175cm wzrostu i wazeylem poniżej 70kg.
nie pamiętam juz dokładnie ile.
czysta skora i kosc.
a teraz mam 195cm i 95kg wagi.
jestem szczupły ale nie nie chudy.
w porównani do tego co było to ja monstrum jestem.
wiec cierpliwosci.
trzymaj dietę i bedzie git.

Broadnaxx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Dobra dieta?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2015, 15:20 »
Wiem, ze nie przybiorę tak łatwo na masie ale martwię sie, ze nic nie urosną mi mięśnie jak nie bede mial wiekszej masy bo nie beda mialy z czego urosnąć //:-( :-( /

Randrewjan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dobra dieta?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2015, 15:28 »
urosną z diety, tak jak ci mowielm masz dopiero 14 lat.
ja tez sie przejmowałem ze jestem chudy itp ale jakoś sie trzeba z tym pogodzic.
ćwicz ćwicz dieta i ćwicz i bedzie gitara a suple to dopiero po min 6miesiacach treningu.
i jeśli wystrzymasz 6 miechow na sucho to polowa sukcesu.
a jeśli ci chodzi o to ze kumple sie smieja ze jesteś chudy w bicu np 25 to jeszcze abrdziej to olej, trenuj a jeszcze ty sie z nich będziesz simial //:-D :-D /

Pavel93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dobra dieta?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2015, 15:47 »
No to takz tego co widze raczej masz mało bialka zapamiętaj tluszcz to nie miesnien jednego nie zamienisz w drugieUluz trening trzymaj dietę kup gainera sobie i go wchlaniajKase odłuż na później będziesz mial za jakisz czas z czego przywalić miesnia( za jakieś 2 lata)Nie martw sie ze masz mala wage młody jesteś zaczniesz tyc jeszczeDo lata jeszcze kawal czasu jeszcze zdążysz troche przybracJak będziesz sie trzymał forum nie zejdziesz na soki to beda z ciebie ludzie

Broadnaxx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Dobra dieta?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2015, 15:54 »
W bicepsie mam 3 cm.
Narazie bede jadł dietę i zrobie sobie od trenera nowy trening.
Mysle, ze po pol roku czasu na siłowni efekty juz jakieś bedaż później zacznę myśleć o jakiś odzywkach.

Gladis51A

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Dobra dieta?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2015, 16:48 »
Mi po dwóch miesiącach urosl biceps o 1cm ! 37 teraz mam ale pamietam, ze 2 lata temu to mialem bicepsik malutki.
Jak narazie nie mialem wq ustach zadnego supla tylko dietę trzymam i idzie samo

Randrewjan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dobra dieta?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2015, 17:56 »
Gladis51A to ty schab jesteś . ja przy moich paramterach 195/95 tez mam w bicu 37cm :/

Pavel93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dobra dieta?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2015, 18:03 »
to samo powiem tylko tyle ze ja na pompie mogę sie pochwalić takim, a co do tego 2 lata a tu 3 miechy i wiadomosciami zabardzo sie nie okazujesz

Broadnaxx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Dobra dieta?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2015, 22:34 »
Jak jestem chudy to znaczy, ze mogę sobie dziennie zjeść jakiegoś słodyczą w diecie czy nie? Bo bardzo je lubie.
Np.
baton zawiera bardzo dużo weglowodanow, bialka, protein no i tluszczu :/

Pavel93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dobra dieta?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2015, 22:53 »
kup sobie takie batoniki w sklepie z odzywkami i te jedz

Gladis51A

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Dobra dieta?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2015, 23:08 »
98868:date pon, 18 gru 2006 - 19:08:name Pavel93) ''(Pavel93 @ pon, 18 gru 2006 - 19:08) snapback98868/snapback ''!to samo powiem tylko tyle ze ja na pompie mogę sie pochwalić takim, a co do tego 2 lata a tu 3 miechy i wiadomosciami zabardzo sie nie okazujeszPavel93 widzisz masz wiedze ksiazkowa i możesz sie pochwalić tym na forum.
Szczerze mówiąc wali mnie co pokazuje na tym forum.
Wazne, ze mam przyrosty ... to 1cm przybrał mój bic na moim pierwszym planie, który krytykowałeś a widzisz jakoś uroslem nie mówiąc o tym, ze podczas tego schudłem 3kg wiec swoje opinie zachowaj dla siebie bo ja jestem z tych, którzy musza poznać swoj organizm i uczyć sie na sukcesach lu bledach a nie czytać rozne zrodla ( oczywiście niekrytykuje w żaden sposob informacji z roznych źródeł bo sporo sie dowiedziałem ) i kozaczyć wśród innych, ze sie wie o tym czy o tamtym '' ''!a co do tego 2 lata a tu 3 miechyzeby nie było nieporozumień mowie, ze biceps sam zrobił sie wiekszy przez te 2 lata ( bez cwiczen ) a ćwiczę dopiero od 3miesiecy

Pavel93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Dobra dieta?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2015, 23:10 »
ta wiedze ksiazkowa tak dla twojej informacji wiedza idzie z doswiadczeniem z ksiazki nic nie zorbisz bo praktyka a wiedza to jest coś innego, ja nie kozacze ja czynnie uczestnicze w zyciu forum to jest roznica

Tags: