Autor Wątek: PROSZE pomozcie wybrac!!!  (Przeczytany 4098 razy)

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« dnia: Październik 08, 2015, 01:51 »
Po wielogodzinnych analizach forow, ofert sklepów internetowych i cen mam juz jako taka listę odzywek które mógłbym kupić w USA.
Prosze pomóżcie wybrac, co jest najlepsze i co mógłbym brac od razu po przerwie wakacyjnej lub w przeciągu kilku miesiecy.Po 1 jaki typ supli powinienem wziąć (22 lata, 182 cm, ok 8 kg; dotychczasz tylko raz gainer i bialko przez 2 miechy)Po 2 jaka konkretna markę polecacie??Jezeli ktoś nie zna sie na tych markach albo nie chce mu sie czytac, to niech przynajmniej podpowie jaki typ odzywek jest dla mnie odpowiedni...Oto lista (mam nadzieje, ze dobrze posegregowalem):___STAKI KREATYNOWE i inne tzw.(chyba BOOSTERY :-Muscletech Cell Tech-BSN Nitrix-BSN No-xplode-Universal Shock Therapy-Dymatize XPand-Ultimate Horse Power (podobno obrzydliwy smak, ktoś to potwierdza :/?)___BIALKO:-Optimum Nutrition Whey Gold (niedostepne w Polsce)-Body Tech Whey Tech Pro (niedostepne w Polsce)---GAINERY 50% bialka:-BSN True Mass___GAINERY 20-40% bialka:-Prolab N-large-Ultimate Muscle Juice-Weider Mega Mass___AMINOKWASY SERWATKOWE:-Universal Amino 1000___AMINOKWASY BCAA:-Prolab Nutrition BCAA Complex-Optimum Nutrition BCAA (niedostepne w Polsce)___MONOHYDRAT KREATYNY:-Labrada Crea Lean Creaitine-Prolab Creatine Monohydrate-Universal Creatine Powder-Body Tech Creatine Monohydrat (niedostepne w Polsce)___JABLCZAN KREATYNY:-BSN Cell Mass___INNE KREATYNY:-Universal Storm - 4 rodzaje kreatyny___CARBO:-Ultimate Carbo Booster___GLUTAMINA:-Syntrax Glu FM___INNE:-Universal Animal PakPodpowiedzcie prosze co z tego jest najwartościowsze i odpowiednie dla mnie (przypomne 22 lata, 182 cm, 8 kg, male doswiadczenie z suplami). Prosze o szybka pomoc, bo zostało mi tylko kilka dni w USA.
Z gory dzieki.

Tomokooo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2015, 08:16 »
kup sobie zwykle mono i do tego transporter i trzymaj dietę i wrazie co gainera albo bialko jako jej uzupelnienie a jak masz dużo kasy to kup sobie aminokwasy

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2015, 08:35 »
transporter czyli co? glukoze, dekstroze? pytałem sie gdzieś na forum to pisali, ze to nic nie daje, ze wystarczy sama kreta...

chyn_DimuE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2015, 10:11 »
wypisałeś właściwie cala game produktów z każdej polki po kilka niebardzo rozumiem twoje pytanie co możesz brac odrazu po wakacjach?? Podales wage wzrost i przegląd asortymentu malego sklepu ale jaki masz cel? Chcesz robić masę ?? Jak wyglada sprawa z zatluszczeniem jaki masz trening jaka dietę . Wszyskie suplementy są do zastosowania po wakacjach ale zalezy w jakm celu chcesz ich używać . możesz kupić wszytsko jak masz kasę ale po co?? Na twojej liscie są straszne skrajności i rozbieżności od stackow kreatynowych i to bardzo dobrych do kreatyny i to najzwyklejszej na swicie ( to ze coś jest madę in usa nie znaczy ze jest czymś lepszym od nawet vital maxa) Wymieniasz bialka i to bardzo drogie potrzebujesz takich produktow?? Z drugiej strony wymieniasz mega masa weidera typowego zalewacza a na dodatek wpisujesz bulka ( gainer 50%) gdzie ta odzywka wogole juz ma zastosowanie do kompletnie roznych celow i dla specyficznej grupy ludzie.
Na sam koniec Carbo i animal pak no naprawde.....Proponuje przeanalizuj moze jeszcze raz fora i sklepy . Postaw sobie jakiś cel jaki chcesz osiągnąć i pod tym katem poproś o pomoc w wyborzeP.S Tomokooo Rady typu jakiej udzieliłeś moze udzielić 90% ludzi czytających forum przez tydzien.
Wiec mala prosba moze na drugi raz poczekaj na konkretne wypowiedzi i jak masz coś ciekawego to powiedzenia to sie udzielaj.
jeżeli ktoś ma dużo kasy moze kupić wszytsko ale chyba nie o to chodzi.
przeczytałeś wogole listę produktów ktora została zamieszczonaż? Znasz chociaż polowe z nich??

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2015, 11:39 »
chyn_DimuE dzieki, ze poswieciles mi tyle uwagi.
Postaram sie uściślić moja wypowiedz.
Jak zapewne sie domyślasz mam mala wiedze o suplach.
Na tyle ile moglem sie zorientowałem przez kilka dni i teraz prosze o jakas rade.
W pytaniu o powrocie po wakacjach chodzi mi o to, ze nawet bez odzywek przez jakiś czas bedzie naturalny szybki progres, wiec pytam, czy brac cykl od razu, czy moze jak juz ten naturalny progres bedzie slabl?? A i oczywiście chciałby robić mase, ale wiadomo, ze jak najmniej tluszczu mowisz, ze Weidera mega mass zalewa tluszczem to chyba odpadaWstepnie decyduje sie na :-Universal Shock Therapy-Prolab N-large-Animal PakA krete mono rzeczywiście chyba kupie w Polsce.
choć tu sie bardzo oplaca kupić 2 kg proszku Body Techa, ale czy jest sens tak dużo kupic? :/

Dewitt1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2015, 11:44 »
Shock Therapy sadzac po składzie jest warty sprobowania, Animal Pak jak masz okazje to bierz bez zastanowienia ale co do tego gainerka z N-large to bym zamienił na coś majacego wiecej bialka.
Chyba, ze jesteś HardGainerem to bierz spokojnie ale niczego specjalnego w nim nie ma bo to zwykle WPC zmieszane z lepszym gatunkiem Carbo bo są cukry zlozone i proste.
Krety 2kgszkoda kupowac, kup sobie Alkalyn z KACo do boosterow i kretyn to moje zdanie o nich jest tylko analiza składu wiec moze poczekaj na kogoś kto coś z tego stosował

chyn_DimuE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2015, 13:00 »
zacznę od gainera i bialka zalezy jak u ciebie z przemiana czy jesteś wspomnianym hardgainerem jeżeli tak kup coś z zawartością bialka do 20% a jeżeli nie zdecyduj sie np na sprawdzonego gainera 2 vital maxa czyli genralnie odzywki z zawartością min 30% . kreatynę jeżeli będziesz stosować pierwszy raz kup zwykle mono 2kg to za dużo kup sobie 500g i narazie to starczy.
W nawiazaniu do Animal Paka - bardzo dobry suplement ale dla osób poddawanych morderczym trenigowm i ogromnemu wysilkowi.
jakiś czas temu Universal z wiadomych przyczyn zaprzestał podawania dziennego zapotrzebowania witamin jakie zawierała 1 paczka a było to w granicach 2000-5500%!!!! pamiętaj iz w odzywkach i normalnym pozywieniu również są witaminy a nasz organizm jeżeli mu czegoś brakuje daje nam o tym znac a woec nie przesadzajmy . Olimp wypuścił witaminki w cenie bodajże 2 kilku zlotych o bardzo mocnych stężeniach i moim zdaniem to wystarczajace dawki

Dewitt1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2015, 16:57 »
Animal Pak moim zdaniem przydaje sie najbardziej przy morderczych treningach i porządnych cyklach SAA

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2015, 19:39 »
dzieki chłopaki za rady.
ale hardgainer to kto? podejrzewam, ze ma to zwiazek z przemiana materii.
to szybka czy wolnaż

Dewitt1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 08, 2015, 19:49 »
bardzo szybka

xXxekonovemberxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 08, 2015, 20:41 »
czyli jak ja uwazam, ze mam szybka przemianae materii, ale chyba nie bardzo szybka, to odpoweidni jes dla mnie gainer z grupy 20-4 % bialkaż?

Dewitt1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
PROSZE pomozcie wybrac!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2015, 20:58 »
30% bedzie odpowiedni

Tags: