Autor Wątek: Smieszni ludzie  (Przeczytany 6761 razy)

Jmaciejlokaskia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Smieszni ludzie
« dnia: Październik 11, 2015, 16:58 »
Do mojej siłki przychodzi dużo ludzi starszych i mlodszych Jednak sek w tym ze 30% wie jak cwiczyc, jak czasami widze co oni wyprawiają to wprawia mnie to w zdumienie i jest to świadectwo ich glupoty, np gosciu który mnie zadziwia ostatnio to robi serie chyba z 30-5 sekundowymi przerwami a na dodatek napierdziela ciężarem który jest dla niego o 2 razy za ciezki, wyglada to śmiesznie ale nie ma na to rady i musze sie patrzeć co on robi, chociaż takich gigantów jest wiecej chciałbym zebyscie pisali jakie cyrki robili ludzie z którymi byliście na siłce tzn.
co śmiesznego robili, w jaki sposob ćwiczyli itp

xxxangelloveee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2015, 17:36 »
Hehe wiedziałem posta który został zablokowany i to tu zostało przeniesione nie zle odp byly: :lol:
Chlopie do mnie do silownie przychodzą rownie dziwne dziwolagi:D
Najpierw jak zaczolem chodzić i nie znalem sie zabardzo na technice zaczkoczyl mnie jeden koleś . podchodził do każdego który tam był i zaczynał z nim rozmowę każdy kulturalnie prubowal sie wykręcać i pocichu odchodził lub zajmował sie cwiczeniem ale koleś nie odpuszczał :lol: Dobre było tez jak co robił pomiędzy seriami. odchodził od przyzadu i podchodził do dwrzi gdzie przechodziło sie do innej sali, stawał na progu na jednej nodze gibał sie dziwnie po czym sie obracał i szedł w druga strone, albo poprostu chodził bez celu a czasem jak wchodził w slepy zaułek zawieszał sie i stal :lol:
To jeden z nie liczyn przykładów nie zbyt madrych ludzi:D
jakiś czas temu to chyba przed wakacjami zaczol chodzić do siłowni koleś w moim wieku którego znam z widzenia i z podstawówki nie widziałem go jakiś czas. Wszedl do siłowni podszedł sie przywitał sie jak to każdy u mnie na siłowni po czym zaczol trening. Chodze na silownie z kolega wiec dziwnie sie na nas popatrzył bo nas dawno nie widział a byliśmy troche szersi niz byliśmy kiedyś :D a on jest chudzutki :roll: A wiec zaczol trening hehe co było najleprze nie pamiętam co zaczol ćwiczyć ale totalnie mu to nie wychodziło chłopak nawet nie umiał dobrze ćwiczyć na bicepsa stojąc z dwoma hentalkami. Wziol jak na swoje mozliwosci za ciężkie i nie zdarnie prubowal cwiczyc. Po krotrzym czasie lamagowania odpuscil. A wiec aby nie zrobić sobie wiekrzej kapy niz mial zaczol cwyczyc na nogi hehe . Tego tutaj nie opisze bo to trzeba było zobaczyć koleś nie mial najmniejszego pojecia o jakim kolwiec cwiczeniu. Tak to jest koleś popedza w workowatych spodniach po miescie i mysli ze jest kozak a na naprawdę to wielka lamaga :lol:

CarreiroBe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2015, 22:17 »
no niezle muzgi sie zdarzają u mnie tez są ale nie chce mi sie pisać

brozdaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2015, 22:36 »
muzgi :D:D:D:D

brozdaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2015, 08:31 »
U nas tyle było przeszczepów ze mozna by książkę napisać
Jeden przykład : gosciu wchodzi na siłkę i bez rozgrzewki na klatę ...... zakłada 9 kg i nawet nikogo nie prosi o pomoc - bierze - i go oczywiście wganita w ławkę :D:D:D ( masakra )
Na siłce chodzi tez historia o gosciu co sobie w ten lub podobny sposob zerwał mięśnie klatki piersiowej tak jak Fux mięśnie ud LOL !!!!!!!!

user1982

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2015, 08:34 »
ja chodze do zupełnie amatorskiej siłki heh tam są dopiero muzgi ale nie smieje sie z nich tylko staram sie ich uczyc.
mam kumpla chodizlem z nim do przedszkola i znam go z widzenia i kumple moi go znają poszedł raz na siłkę kupił gainera i przestał chodzic... :lol: ale jeśli chodzi o takich poczatkujacych to trzeba im pokazać to i owo

Jeffrey87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2015, 08:59 »
czepićcie sie ludzi. Na silownie gdzie chodze to większość osób jest po 30-stce. I mało kto wie jak cwiczyc. Od tego są instruktorzy, tylko niektórzy wstydzą sie zadawać pytania.
pamiętajcie tez ze jeśli ktoś dziwnie ćwiczy to nie znaczy ze zle. Ja przez dwa lata ćwiczyłem tylko nastawiając sie na sile i większość osób widząc jaki ciężar zakładam do cwiczen to patrza na mnie jak na debila i licytują sie kiedy bede mial kontuzje.
Znam takich co np. zakładają duze ciezary, wykonują powtorzenia w maksymalnym mozliwym tempie i robią odpoczynek poniżej minuty. Ale wyglądają zajebiscie. Po prostu maja takie metody treningu. Jak skuteczne to czemu maja tak nie ćwiczyć ?

Aczkolwiek często zdarza mi sie widzieć jak ktoś wykonuje cwiczenie według mnie tak ze moze sobie coś uszkodzić i nie wyglada mi na kogoś z dużym stażem to staram sie zawsze podejsc i pomoc takiemu, a nie sie z niego smiac.

Jmaciejlokaskia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 12, 2015, 09:38 »
Ok ale jak widze jak jeden tuman poucza drugiego to poprostu nie chce mi sie juz podchodzić do nich i im tłumaczyć bo wtedy to chyba wiecej bym mówił niz trenowal, owszem jeżeli ktoś spyta zawsze pomagam

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 12, 2015, 09:40 »
Najlepsze to są Ci, którzy sobie wezmą za duży ciężar i nie maja sily podniesc, ale ostro sie starają

ISzyszyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 12, 2015, 09:48 »
heeeh
ostatnio z klasa byliśmy na w-f na siłce i kolo ode mnie z klasy na modlitewnik siadal, tylko tak wiecie, łydki położył tam gdzie powinien byc tric :-Dhah! i probowal sobie wyciąg na stopy naciagnac! Nie no normalnie z kolesia nie moglem, taka bekę sobie z niego zrobiłem ze mu sie głupio zrobilo, ale później pokazałem mu co i jak wiec chyba juz bedzie wiedział ! heeh! zdarzają sie AS-y

xxxangelloveee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 12, 2015, 10:20 »
Hehehe to co napisałeś ISzyszyI to jest boskie heheh jak by to zobaczył to pewnie tez bym lal jak Ty :D nie zle

Hogannn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 12, 2015, 10:23 »
i to są powody dla których wstydziłem sie zacząć na siłkę nie chciałem sie ośmieszyć przed wielkimi pakierami, wszyscy byli tam napompowani a ja tłusty i slaby ale wreszcie rok temu sie przełamałem i zacząłem chodzić na siłkę profesjonalna.naszczescie okazało sie ze nie wszyscy sie naśmiewają z amatorów i są goscie co chcą pomoc i jakoś naprowadzić na dobra droge.
teraz juz stoje po drugiej stronie barykady i jak widze jakas łamagę to staram sie mu pomoc jak człowiek zeby sie chłopak nie zrazil(dziewczynom tez sie zdarza pomagać :D )
także dajcie na looz amatorom i pomóżcie im przypomnijcie sobie wasze poczatki......

xXxMalindaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 12, 2015, 10:27 »
dawidą swiete slowa każdy jeden madry tu z was a bez wyjątku każdy z was zacyznal od takiej właśnie łamagi ktora ciwczyc nie potrafi ... każdy madry w swojej dziedzinie gdy juz troche czasu siedzi ja w swojej siłce jak widze ze koels pojecia nie ma o cwiczeniu to mu wytłumaczę pokaze itd a nie robie sobie z kolesia pićnie bo to chamskie wedlog mnie... inna sprawa jeśli koleś wpada chojrak co to nie on wsyztsko wie najlepiej i rad nie słucha tylko ćwiczy nieudolnie po swojemu...

mariokanW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 12, 2015, 10:29 »
Zgadzam sie z wami ja pamiętam jak zaczynałem w domu to dopiero po tym jak poszedłem na profecjonalna to zauważyłem gdzie robie bledy (chodze od miecha juz na prof.)

Najbardziej nie moglem jak jeden z kozakow na siłce do mnie zle robisz zmiejsz ciężar a drugi koleś wez sie pierd w głowę ten młody (czyli ja ) ćwiczy lepiej od ciebie a jest tu 2 czy 3 raz koleś sie zmieszal i poszedł a wszyscy lach :lol: :lol:

Teraz to jest zajebiście najgorzej było przez 1 tydz teraz juz loozik

IgrubygrubyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Smieszni ludzie
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 12, 2015, 10:35 »
Ja tez sie musze zgodzic. Moje poczatki tez byly ciężkie - nie chciałem isc na silownie bojąc sie osmieszenia. Ale jakso sie przełamałem i zacząłem chodzić :D Po jakiś 2 tyg. chodzenia spotkałem goscia który mi wszystko wytłumaczył co i jak, nie naśmiewał sie, tylko zasugerował co i jak, wytłumaczył dlaczego tak a nie inaczej i teraz juz jest wszystko OK!

Wiec Panowie :D Zamiast smiac sie z mlodszych pakerow, moze sprobujcie im pomoc

Tags: