Autor Wątek: ĹšwieĹĽak  (Przeczytany 2561 razy)

Darnel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
ĹšwieĹĽak
« dnia: Październik 13, 2015, 23:22 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem tutaj nowy i zielony jak szczaw w temacie kulturystyki i jakiegokolwiek tzw.
"pakowania" ( z reszta budowę ciała tez mam jak lisc szczawiu : ). Mam 184 cm.
wzrostu i 79kg.
wagi wiec jak sami widzicie jestem chudziutki i chce jakoś to w końcu zmienić : . patrzyłem na roznych stronach rozne porady a to dotyczące diety a to treningu, ale tak sobie pomyślałem ze nie ma to jak sie zapytać ludzi którzy sie naprawdę na tym znają i po prostu odpowiedzą na moje pytania normalnie nie naukowo Very Happy.
Wiec chciałbym was zapytać właściwie o wszystko wiem ze to was moze zirytowac, ale ja naprawdę jestem zielony : . znalazłem na necie dietę ale nie wiem czy jest dobra.
Mam na stancji ławeczkę sztangę gryf lamany i chantle.
Nie interesuje mnie trening na nogi.
możecie mi poradzić jak ułożyć plan treningu i co mozna poprawić w diecie a i jeszcze jakie suplementy mam brac (jakiej firmy) do diety zeby w końcu przytyc... Dzieki z gory i pozdrawiam serdecznie wszystkich Very HappyOto moja dietalatki owsiane 100gMleko zaw.
1,5 % tluszczu 500gChleb zytni razowy 170gJaja kurze cale 150gMargaryna 5gMakaron dwujajeczny 120gMintaj swiezy 100gOliwa z oliwek(do smazenia) 20gRyz 125gMieso z piersi kurczaka b/skory 100gOliwa z oliwek 10gcarbo 80g (jakie brac??? I czy wogole?? )(po 3 minutach)Chleb zytni razowy 150gTunczyk w wodzie(po 3 minutach) 120gSer twarogowy chudy 70gChleb zytni razowy 100g(przed snem) odzywka wysokobialkowa 35g (jaka i czy wogole??)Bialko: 198g –792 kcalWeglowodany:581g – 2324 kcalTluszcz: 79g – 711 kcalEnergia: 3827 kcal

xXxChauncyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
ĹšwieĹĽak
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2015, 23:49 »
to co napisałeś nie nalezzy do dzialu trening tylko odzywianie.
bialka sobie dowaliłeś wpisdu, mógłbyś troche ukrócić jak na swoja wage oraz nie brac pod uwagę w bilansie kalorycznym bo to ma byc budulec dla mięśnia a nie składnik energetyczny.
a reszta oki

Olearyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
ĹšwieĹĽak
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2015, 13:17 »
hmm możesz nabierać dość fatu troche duza kaloryczność lecz to tez zalezy od twojej budowycarbo bierz minum 50g odaru po treningu, firma raczej nie gra roli, olimp,biogenixtroche dużo posilkow masz, nie wiem czy będziesz wstanie to wszystko zjadacosobiscie zrezygnowałbym z bialka, i ten twaróg lecz bez chcleba wywalił przed snem, jakiś 150gwatpie zebys 5 g margaryny posmarował tyle chleba:Dtak ogólnie dobrzetroche dużo lecz to jest wkestia organizmu, po twojej wadze sugeruje ze będziesz zbyt walił na fat

Darnel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
ĹšwieĹĽak
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2015, 13:21 »
A powiedzcie mi prosze jaki plan ułożyć cwiczen?? dokładnie jakie cwiczenia i kiedy (moge nawet 5 razy ćwiczyć bo mam w domu sprzęt który opisalem)?? nie chce zadnych na nogi.
prosze o pomoc i pozdrawiam

MakuBoan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
ĹšwieĹĽak
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2015, 13:25 »
Skorzystaj z planów które są na forum.
A jest ich duzo.
Poczytaj - nie pozalujesz.

Darnel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
ĹšwieĹĽak
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2015, 13:29 »
znalazłem taki: bedzie dobryż???Program na mase.Program przeznaczony dla poczatkujacych.Program czterodniowy.System 2-1-2-2Dzien pierwszy 1Klatka1.
siedząc na ławce skośnej (kat 45 stopni) wyciskanie sztangi w gore 4 serie po 7 powtórzeń 2.
Lezac na ławce poziomej odchylanie ramion ze sztangielkami (rozpietki) 4 serie po 7 powtórzeń Tricepsą.
Siedzac, francuskie wyciskanie sztanga lamana 4 serie po 7 powtórzeń 2.
Pompki na poreczach 3 serie po 7 powtórzeń Dzien drugi 2Brzuch1.
wisząc na drazku, podciąganie kolan do klatki piersiowej 3 serie po 7 powtórzeń 2.
siedząc na końcu lawki poziomej, podciąganie kolan do klatki piersiowej 3 serie po 7 powtórzeń Barki1.
Siedzac, wyciskanie sztangielek w gore 3 serie po 7 powtórzeń 2.
Stojac, wznosy sztangielek bokiem w gore 3 serie po 7 powtórzeń 3.
W pochyleniu tulowia, odchylanie jednej reki ze sztangielka w gore 3 serie po 7 powtórzeń Dzien czwarty 3Grzbietą.
podciąganie sie na drazku (do karku) 3 serie po 7 powtórzeń 2.
wiosłowanie sztanga 4 serie po 7 powtórzeń Bicepsą.
Stojac, przemienne uginanie ramion ze sztangielkami 4 serie po 7 powtórzeń 2.
Stojac, uginanie ramion ze sztanga lamana 3 serie po 7 powtórzeń

Tags: