Autor Wątek: sens koksowania  (Przeczytany 8865 razy)

ChristenPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
sens koksowania
« dnia: Październik 16, 2015, 12:26 »
w sumei to nie wchodzę w ten dzial ale skusiłem sie i mam taki temat i w sumei pewnie rade dal polglowkow.
jaki jest sens w koksowaniu(czyli ostrych srodkach o jakich często mowa w tym dziale sterydy,hormony, mety...)

 po co top komu,??? treraz są takei srodki ze jzu nie trzeba koksować
a poza tym każdy glopi umei sie naspidowac.
 dal mnie jest takie motto ćwiczę bo to ejst dal mnie sport i hobby a nie kompleksy i paranoiczne zajecie

nie dla koksow!!
 a co w sadzicie

LegardCl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
sens koksowania
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2015, 12:52 »
Sadze to samo..moim zdaniem koksy są potrzebne tylko zawodowcom...ludzie uprawiający rekreacyjnie kulturystykę powinni trzymacsie od nich z daleka.

Terence1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
sens koksowania
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2015, 13:57 »
Popieram zdanie przedmowcow.
Ale i tak zawsze beda koksy , to to lubia sie nafaszerować wszelkimi sterydami po to tylko, zeby byc wiekszymi od innych i szpanować ile to sie wyciska na klate.
A wg nich im szersze plecy, tym wiekszy postrach sieja na jakiś imprezkach klubowych i zaasze szukają kogoś komu by mozna nastukac.
oczywiście każdy przypadek należy rozpatrywać osobno, ale tak jest w większości przypadkow.
każdy ma prawo wyboru, co do swojego stylu bycia i zycia.
Ja pozostaje przy swoim i dalej zmudnie zamierzam zdrowo sobie cwiczyc.

ISacharI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
sens koksowania
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2015, 14:44 »
Tylko dochodzi sie do takiego momentu ze bez koxow nie ruszysz swoje sylwetki i co wtedy ? Nadal pakujesz latami a CI nawet mm nie prychodzi mimo wspanialej diety i suplementacji.Odzywki i suplementy dają efekty ale do czasu a jak przestana co wtedy?
Pozatym ile wy macie lat 16- 17 ? Z wiekiem zdanie sie zmienia tez tak mialem jak wy, takie prawdę mówiąc sranie w banie.

ChristenPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
sens koksowania
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2015, 14:49 »
przeczytałem gdzieś sterydy itp. bora 4 grupy osob:
 - ludzie co zaczynają i nie bardzo wiedza ze sobą zrobić i chcą szybko byc dużymi
 - osoby średnio zaawansowane co nie widza jak przełamać przestuj albo po prostu nie widza alternatyw a często nie wiedza jak obrać nowe metody treningowe
 - zawodowcy co dopili szczytów biologicznych i teraz juz by roznac szybciej niz koledzy musza barć te wynalazki
 - i ludzie chorzy, bardzo :

 4 grupa to popieram ale inne to paranoja szcegolnie 2 i 1 .
 co do gr. 3 to każdy bedzie sadzeil jak chce (mow co chesz ISacharI)ale ja sadze ze to ze jzu nie mogą nic urosnąć przy wspanialej suplemaci i metodach to znak na to ze należy im sie poklon i doszli do możliwie najwikszych swoich mozliwosci. osigneli maksymalny sukces, naprawdę duzo, a zapewnim cie ISacharI ze ci co juz osigneli granice biologiczna to wyglądają barzdo zadawalająco

DewayneKar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
sens koksowania
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2015, 14:50 »
to wsztstko zalezy od tego jaki kto obrał cel jak chce byc jak szafa 3 dzwiowa to bedzie brał sterydy wczesniej czy później a jeśli ktoś robi to z miłości i traktuje jako sport itp to raczej nie weźmie z każdym sportem tak jest to moja opinia

EdgardoPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
sens koksowania
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2015, 15:07 »
świata nikt nie zmieni jednym postem ale zgadzam sie z nim w 100%
Taki juz jest swiat i po koks sięgają coraz mlodsi (15sto latki metę jedza itd) To jest paradoks...
Sezonowcy chcą zdobyc fajna sylwetkę na wakacje...itd Zeby przyszpanowac na plazy ...,kolegom...i jak ktoś napisał wyzej komuś nastukac
Moim zdaniem kreatynka+hmb i dobry podkład pod to(aminokwasy i wpc ....) i mozna ładnie urosnąć .Tylko ze potrzeban to czasu a ''sezonowcu'' chcą urosnąć jak najszybciej...

ISacharI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
sens koksowania
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2015, 15:13 »
HEhe najbardziej mnie śmieszy jak wszyscy sie zadziwiają Arnoldem i innymi kulturystami a co wy myslicie ze co Oni to czyste chlopaki. W tym sporcie wszystko opiera sie na wspomaganiu, oczywiście dieta treningo to klucz, bez tego możesz se machać do usranej smierci.
JA jestem za koxem ale wszystko z glowa i dla tych myslacych

JOIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
sens koksowania
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2015, 15:14 »
kiedyś czytałem taka madra rzecz :

sens koksowania jest taki :
efekty po sokach + stracona kasa to co zrobimy na sucho + skutki uboczne

a w skrocie, to co zrobisz na soku, spadnie jak nie zrobisz kolejnego cyklu
a jak nie zrobisz kolejnego cyklu to w punkcie wyjscia pozostajesz w stanie jak bys nie brał + skutki uboczne (spadki+skutki uboczne) troche zamieszne ale ma sens

ale większość robi kolejny cykl i zaczyna sie bledne kolo
cykl/kasa - efekty/przyrosty - spadki/depresja - skutki uboczne/kasa - regeneracja - kolejny cykl i tak do końca zabawy ze sztanga

uzaleznienie psychiczne od srodkow myslenie nic na sucho juz nie zrobie no i przyzwyczajenie organizmu do tych srdokow i faktyczna blokada naturalnego przysostu miesni

ale mysle ze takie dyskusje powinny toczyć osoby z kilkuletnim stazem, bo wielku jest osobników ze stażem 4 miesace i okrzykiem na ustach precz z koksem a po roku maja juz skuta dupę
wiec panowie, proponuje chwile zadumy

ISacharI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
sens koksowania
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2015, 15:24 »
No co do spadków to jeszcze nie jest pewne , wszyscy mi mówili nie bierz mety bo to gówno i wogole.
JEstem po 1 cyklu 1 tab bianabolu , do tego odblok + odzyweczki antykataboliki po ,oslonki na watrobe i wszystko co trzeba.
zanotowałem przyrost masy w granicach 6 kg i musze powiedzieć ze nie odnotowałem zadnych spadków i do tej pory ich nie mam wiec wszyscy co mówią meta to szajs ja zawsze odpowiadam komu szaj temu szajs.

JOIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
sens koksowania
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2015, 15:28 »
ale ci z wiekszym doswiadczeniem mówią również ze po pierwszym cyklu spadki są minimalne, gorzej jest po kolejnych cyklonach

ISacharI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
sens koksowania
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 16, 2015, 15:29 »
To chyba ze tak...

Terence1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
sens koksowania
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 16, 2015, 15:32 »
Co do tych spadkow, to znam goscia, który w ciągu 6 m-cy przybrał na koksie 3 kg samej masy miesniowej.
Wydal na to kilka tysiakow, oczywiście razem z odblokowywaczami.
I nie ma zadnych spadkow.
Tyle tego sie nałykał i naklul, ze juz nie chcą tego sprzedawac.
Nie wiem osobiście ile w tym prawdy, bo za raczke go nie trzymalem.
Ale robi wrazenie.
Ja jednak nadal pozostaje przy swoim.

JOIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
sens koksowania
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 16, 2015, 15:36 »
tylko czas weryfikuje poglady, życzę Ci wytrwałości

EdgardoPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
sens koksowania
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 16, 2015, 15:38 »
hehe
Mhy JOIE dobrze gada ze nie powinni w dyskusji uczestniczyc osoby z paru letnim doswiadczeniem...
Brac mozna ale wszystko z glowa...cos za dużo to nie zdrowo
jeśli ktoś sięga po wspomaganie w wieku 17 stu lat a nawet mniej to moim zdaniem glupota bo mozna ladna masa osiągnąć naturalnie w tym właśnie wieku(dodam ze ja tez lekko sie wspomagałem w tym wieku i bardzo zaluje tego)
Treningi przez to moze traktuje teraz nie na pierwszym miejsu i ćwiczę bardziej rekraacyjnie

Tags: