Autor Wątek: nitrobolon+crea+mass xxl  (Przeczytany 3251 razy)

Qbulletskater

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
nitrobolon+crea+mass xxl
« dnia: Październik 20, 2015, 17:00 »
Siema. Wypowiedzcie sie na temat cyklu 200tab Nitrobolonu+250g Kreatyny mono+Mass xxl 4,8kg. Co o tym sadzicie?i Jak byscie to najlepiej rozpisali?
O odpowiedzi prosze doswiadczonych pakerów a nie dzieci ze starzem 5 miesiecy!!!!

Bryant_9972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
nitrobolon+crea+mass xxl
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2015, 17:45 »
1. Czerwony kolor jest zarezerwowany dla modow!
2. Zestaw typowy na masę w okresie jesienno/zimowym. Swoja droga ca3kiem dobry.

Swader

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
nitrobolon+crea+mass xxl
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2015, 20:47 »
Siema. Wypowiedzcie sie na temat cyklu 200tab Nitrobolonu+250g Kreatyny mono+Mass xxl 4,8kg. Co o tym sadzicie?i Jak byscie to najlepiej rozpisali?  O odpowiedzi prosze doswiadczonych pakerów a nie dzieci ze starzem 5 miesiecy!!!!
To jaki ty masz staż że jesteś taki madry co Dzieciakiem jesteś a sie mądrujesz tylko nie pisz że jesteś doswiadczony bo jak bys był doswiadcziny to bys takich g3upich tekstów nie pisał
A tak co do pytania tak jak już kolega wyżej napisał typpowy zestaw na masę ja bym do?uci3 jeszcze jakieś aminki i glutamine/list

Qbulletskater

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
nitrobolon+crea+mass xxl
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2015, 20:48 »
hhehehe tylko was sprawdzam i chce zebyscie ocenili według sowjego uznania.wiem ze to dobre zestawienie ale moze ktoś wie co tu dorzuć albo ująć Nawet doswiadczony kulturysta nie moze byc 100% pewny swoich decyzji...

maszpoWozzap

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
nitrobolon+crea+mass xxl
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2015, 07:27 »
ten nitrobolon tylko coś mi sie wydaje przereklamowany
prawda jest taka że tego mniejszego opakowania nie mozna dostać w sklepach bo ludzie sie rzucili na to jak chorzy
który masz cykl z krety ?

Dominga- 18

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
nitrobolon+crea+mass xxl
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2015, 08:26 »
Ja Nitro zamieniłbym na Cell Pumpa.Chyba nawet taniej yjdzie,no i masz podany dokładny skład :lol:

Qbulletskater

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
nitrobolon+crea+mass xxl
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2015, 11:17 »
to mój drugi cykl krety
a co do nitro to mysle ze lepiej to niz CellPumpa.Wkoncu najlepiej bedzie wyprobowac na sobie. Dam posta jak skończę jak po tym idzie i jakie spadki po

Lashayyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
nitrobolon+crea+mass xxl
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2015, 15:54 »
Moim zdaniem nitro to zły wybór z kilku powodów po pierwsze piszesz ze to twój ruki cykl a sięgasz odrazu po taki srodek?? Nie potrzebnie a po drugie nitro podobno jak pisze prod zawiera ester kreatyny ale ile to juz ni episze skąd w takim razie wiesz jak to dawkować napewno trec dal wskazówkę ale kadzy ćwiczący troche dluzej wie ze rpoducent ma zawsze tendencje do przesady

Tags: