Autor Wątek: Glupi problem  (Przeczytany 7228 razy)

VITEX

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Glupi problem
« dnia: Październik 26, 2015, 21:30 »
Mam strasznie g3upi problem. Moi rodzice nie pozwalają mi kupić odżywki bo ciągle uważają że to są sterydy, że niszczy sie od nich wątroba, że to jest tylko naciąganie ludzi żeby wydawVITEX pieniądze, wogole najgorsze możliwe rzeczy. Mam ma3y staż treningowy i narazie nie planuje nic kupować ale gdy zagadam o odżywkach to rodzice popadają w furie. Prosze mi pomoc jakoś ich namówić i wyjaśnić im to ze to nie są jakieś narkotyki itp. Aha jeszcze jedno czy gdy przestane brac odżywki i przestane ćwiczyć bede miał takie skutki jak po sterydach ???

POZDRO FOR ALL
DZIEKI ZA KOMENTARZE

xXxRafaelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Glupi problem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2015, 21:35 »
To naturalna reakcja rodzicow i każdych innych laikow. Nie przejmuj sie tym. Od?ywki oczywiście nic wspo3nego ze sterydami nie mają. To tak, jakbyo miał jeoa w ciągu dnia 3 kg kurczaka, 1 kg sera bia3ego, 5 puszek tunczyka, 1 kg ryżu itp itd. Od razu widaa że to niemożliwe, kosztowne i nieekonomiczne. Dlatego zostały stworzone odżywki weglanowo-bialkowe. W3aonie po to, by zastepowa3y od?ywcze posiłki dla sportowców
Moja rada: skoro masz tak ma3y staż treningowy, a rodzice krzywo potrz1 na suplementy, to na razie daj sobie z nimi spokoj. Skoncentruj sie bardziej na diecie weglanowo-bialkowej, bo w twoim przypadku przyniesie ona wiecej korzyoci, niż suplementy.
Co do twojego drugiego pytania, czy jak skończysz z kulturystyk1, to wszystko stracisz?
Jeśli spoczniesz na laurach, to TAK. Kulturystyka ma tylko jeden kierunek. Jeżeli dojdziesz do zadawalających efektow i wszystko przerwiesz (treningi/dieta/suplementacja), to z biegiem czasu wszystko stracisz. To naturalny proces degradacji mięśni. Tak wiec, zadaj sobie pytanie, jak1 drogę obierasz? Pozdrawiam.

fajnegrywojna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Glupi problem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2015, 21:44 »
xXxRafaelxXx zle go zinterpretowa3es bo on pytał sie czy bedzie mial po odżywkach ginekomastie.
OdpowiedY brzmi NIE

lolass146

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Glupi problem
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2015, 21:49 »
mario mu chyba chodziło o efekty uboczne wiec po odrzywkach nie ma efektow ubocznych chyba ze z czym przeginasz np za dużo kreatyny moze spowodwac bol głowy albo zbyt dużo bialka w odrzywce i biegunka heh ale to jest chwilowe na drugi dzien jest oki

co do odrzywek poczekaj troszke jeżeli rodzice zobaczą ze podchodzisz do tego powaznie to wczesniej czy później ci pozwolą możesz tez pokazać artykuly o odrzywkach wtedy napewna zrozumia

VITEX

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Glupi problem
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2015, 21:57 »
Dzieki za komentarze

xXxRafaelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Glupi problem
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2015, 21:58 »
Hehehe... myolalem, że mu chodzi o pocyklowe spadki :-) Naturalnie, że od odzywek nic ci nie bedzie, pod warunkiem ze nie masz alergii na bialko zwierzece

Amy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Glupi problem
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2015, 22:00 »
Nie mart sie ja tez mialem taki problem, rodzice nie pozwVITEXli mi kupić odzywek bo uważVITEX ze ta są sterydy.Poczekalem 2 miesiące i przez ten czas regularnie chodziłem na silownie i pewnego razu kupiłem bialko na siłowni i w domu pokazałem rodzicom.Matka zaczęła coś tak gadać ze to mi nie potrzebne ale ojciej poczytał co jest napisane na ulotce i wyczytał coś o witaminach i powiedział ze to mozy byc dobra rzecz.... :-) A morał jest z tego taki, ze nie warto informować rodzicow o wszystkich swoich zamiarach....w końcu raz sie zyje 8)

Augustine-Doc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Glupi problem
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2015, 22:04 »
ze nie masz alergii na bialko zwierzece

wtedy zostaje bialko sojowe

VITEX jak masz klopoty z nerkami to kreatyna odpada, a jak chcesz sie kryć przed rodzicami to polecam kretke w kapsach, choć jest ona nieekonomiczna

asneeet_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Glupi problem
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2015, 22:08 »
ja też miałem taki problem, niedawno zrobiłem zakupy ,jak moja mamuoka to zobaczy3a to przwie zawa3u dostala

Angelineee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Glupi problem
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2015, 22:09 »
No co? ja też mam taki problem ale do tej pory myola3em że tylko ja... :roll: No co? trzeba sie z tym krya

Niamh-Keel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Glupi problem
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2015, 22:12 »
jestem chory na serce wybrałem sie kiedyś do lekarza (od serduszka) i pod koniec wizyty zapytałem przymamie czy niema zadnych przeciwkwskazan....
lekarz powiedział ze kreatyna mi nie zaszkodzi, a nawet jest wskazana...
kupiłem także 3 kg CARBO mam mówi co to za kisiel tam chowasz ja mowie ze to wegle...odczekalem jakiś czas az sie uspoki i przesypałem sobie do słoiczka (bylo w tej flii) na luzaczku trzymam w kuchni:D
ostatnio kupiłem izoplus tez trzymam w kuchni(mama sama chciał mi to kupić )
kupiła mi tez witaminy:D u mnie juz jest luz z odzywkami

mój kumple ma doiero zbicie mu starzy nawet na siłkę niepozwalaja isc :D

Mastero_Cau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Glupi problem
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 26, 2015, 22:21 »
Jeżeli macie problem z rodzicami, i dotyczy on odżywek, to rozwi1zanie jest bardzo proste.

Przy nastepnej wizyty u lekarza rodzinnego (kaszelek, katarek) zagadaj z lekarzem o odżywkach. Powiedz, że ćwiczysz na siłowni i chciałbym u?ywaa jakiegoo suplementu. Spytaj sie też jak ma3y dzieciak, czy suplementy są sterydami i jak suplementy działają. W tedy rodzice sami nie beda zadawaa pytan, bo Ty ich wyreczasz, a przynajmniej sobie pos3uchają i dowiedz1 sie czegoś ciekawego.. 8) .

Angelineee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Glupi problem
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2015, 22:23 »
Hmm.
pomysł nie jest zły . Ja już wielokrotnie chccia3em udaa sie ze starymi do lekarza ale oni niby nie mają kasy.. A poza tym Mastero_Cau taki lekazr rodzinny bedzie sie zna3 na odżywkach, ?? chodzi mi o to czy nie bedzie mówić tak jak moja stara, czyli od dupy strony...

Mastero_Cau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Glupi problem
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 26, 2015, 22:26 »
Lekarz rodzinny musi sie znaa na odżywkach, bo odżywki to nic innego jak zlepek składnikow pochodzenia naturalnego... czyli weglowodany, bialko, witaminy, tłuszcze itd, itp.
Lekarze o takich głupotach uczyli sie 6 lat, wiec na pewno wiedz1 o czym mowa.
Zresztą sam musze czasami zawitaa do takiego lekarza, mam chor1 oledzione i musze sie też poradzia.

JaffeNsf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Glupi problem
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 26, 2015, 22:26 »
Jak ja poszed3em z matka do lekarza rodzinnego lekarka z 6 lat i zapytVITEXśmy sie o odżywki to odradzi3a bo powiedziała ze nie wiadomo co tam moze byc :|
widać jak sie zna, sadze ze powino sie chodzić jak coś do młodych lekarzy z takimi radami.

Tags: