Autor Wątek: co teraz???  (Przeczytany 2781 razy)

freehead

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
co teraz???
« dnia: Październik 27, 2015, 14:43 »
witam...zastanawiam sie nad tym co mam teraz kupić do dalszych treningow, wziolem juz MASS XXL TREC 1 g (weglowodany 74g, bialko 20g) oraz ACTIVITA BEST XTREME MASS 1000g (weglowodany 35g, bialko 40g)i teraz pojawia sie problem bo nie mam pojecia co kupić z jakimi proporcjami bialka a wegowodanow.
mam 178 cm, ok 7 kg wagi i jestem dość dobrze wyzezbiony ale o wiele za szczuply, celem jest masa ok 80kg wiem ze to nie jest łatwe ale do osiagniecia... ostatno gainera mieszalem sobie w szejkeze i wlewałem do platkow kukurydzianych mam nadzieje ze nie zrobiłem nic głupiego i wydaje mię sie ze ostatnio stracilem apetyt każdy posilemk jem prawie na przymus a jak każdy wie w treningu na masę trzeba jeść nawet 5-8 razy dziennie a ja ledwo 3-4 zjem, czy to moze byc wina odrzywek???pozdrawiam...

Amber1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co teraz???
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2015, 16:45 »
czy ja wiem czy to od odzywek sadze ze twój organizm nie nadaza i musisz mu troszke pomoc w trawieniu jeżeli niemasz apetytu to możesz sprobowac diabeconize niewiem czy poprawnie to napisałem za bledy przepraszam to jest suplement na powiekszenie apetytu albo możesz spożywać przyprawy takie jak pieprz, imbir które pobudzają apetyt.a co do proporcji to w zależności od budowy ciała przeważnie jest to zakres:bialko 2 - 3 g na kg/mcWegle 4-7 nawet 8g na kg/mctluszcz od 0,5 - 1g na kg/mc

freehead

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
co teraz???
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2015, 17:20 »
bialko 2 - 3 g na kg/mcWegle 4-7 nawet 8g na kg/mctluszcz od 0,5 - 1g na kg/mc nie czaje o co dokładnie chodzi w tej rozpisce moze jakoś dokldniej mógłbyś to napisac??

Amber1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
co teraz???
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2015, 18:09 »
to są proporcje 2-3g na kg/mc bialka czyli jak ty ważysz 7 kg to powinieneś brac od 140g bialka do 210g bialka w zależności od budowy, intensywności treningu i rodzaju treningukg/mc to oznacza na 1 kilogram masy twojego ciała

MaciagPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
co teraz???
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2015, 19:57 »
 447wystarczy poszukać

freehead

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
co teraz???
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2015, 20:14 »
dzieki wilkie za linka MaciagPol bardzo sie przyda...

freehead

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
co teraz???
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2015, 22:49 »
ale dla mnie pojawia sie następny problem gdyż w tej diecei jest do wyboru dwie odrzywki i teraz nie wiem jaka wybrać moze pomoże ktoś do wyboru są dwie poniżej chyba ze ma ktoś jeszcze inna propozyce...Vitalmax Gainer 1 4800g   Odzywka weglowodanowo-bialkowa powodujaca przyrost masy miesniowej.
Whey Pro Gainer 1 to odzywka weglowodanowo-bialkowa, której regularne spozywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym powoduje przyrost masy miesniowej."Gainery" zostały stworzone w celu praktycznego ulatwienia diety, w tego typu odzywkach bialka, tluszcze, weglowodany, witaminy i minerały znajduja sie w odpowiednich proporcjach.
Stosowane są glownie w cyklach treningowych majacych za zadanie rozbudowę masy miesniowej.
Odzywki te nie powinny byc stosowane w okresie poprawy definicji i w programach redukcji wagi.
Whey Pro Gainer 1 to najwyższej jakości odzywka, uzyte w nim bialka są wyłącznie pochodzenia zwierzecego, bez domieszek slabiej przyswajalnych bialek roslinnych.
Sklad:maltodekstryna, suszona serwatka, dekstroza, ultrafiltrowany koncentrat bialka serwatki, chlorek potasu, chlorek magnezu, , mieszanka witaminowa: witamina C, witamina E, niacyna (witamina PP), kwas pantotenowy, witamina B6, tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna, witamina B12 substancje słodzące aspartam i acesulfam K, aromat waniliowy dla smaku waniliowego, aromat czekoladowy dla smaku czekoladowego, aromat bananowy dla smaku bananowego, aromat orzechowy dla smaku orzechowego, aromat truskawkowy dla smaku truskawkowego, aromat kokosowy dla smaku kokosowego, aromat jogurtowy.Sposob uzycia:4 g (3 łyżki stolowe) wymieszać w ok.
25 - 3 ml wody lub mleka.
stosować 2 porcje dziennie, pomiędzy posilkami, 1 - 1,5 godz.
przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.   zawartość w 1 g   zawartość w 4 g (1 porcja)Bialko   13,2 g   5,3gWeglowodany   76,3g   30,5gTluszcz   0,2g   0,1gBIOGENIX Monster Mass 3800g   Zaawansowana formula uzupelniajaca bialko i aminokwasy z koncentratu (WPC), micelarnej kazeiny, izolatu (WPI), albuminy jajecznej, hydrolizatu bialek serwatkowych, peptydów glutaminowych oraz węglowodanów (100% maltodekstryn) o zróżnicowanej wchlanialnosci, wzbogacona duza dawka oleju MCT.
MONSTER MASS zawiera wysokie dawki bialka, aminokwasów oraz sredniolancuchowych peptydow, węglowodanów i kwasow tluszczowych.
Ta przemyslana kompozycja składników odżywczych została opracowana w ten sposob, aby dlugotrwale zapewniać komorkom mięśniowym wysoki poziom substancji, regenerujacych je i budujacych ich mase.
Preparat przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na energie i bialko, dążących do szybkiego rozwoju masy lub ogólnych zdolnosci wysilkowych, glownie sportowców wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie.
Sposob uzycia: 2-4 porcji dziennie - pomiędzy posilkami lub ok.
1 godz.
przed i zaraz po treningu.
1 porcje preparatu (75 g - 4 miarki) rozpuścić w 150-25 ml przegotowanej wody lub mleka.
wartość odzywcza w 1 g: wartość energetyczna 1578 kJ 282 kcalBialko 25, gWeglowodany 65, gTluszcz 1,9 g

freehead

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
co teraz???
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 27, 2015, 22:54 »
w sumie to wrzucę go na główne forum moze sie ktoś zainteresuje

Tags: