Autor Wątek: suple z usa?  (Przeczytany 4238 razy)

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
suple z usa?
« dnia: Październik 29, 2015, 10:14 »
Ziomek mój leci za jakieś 2 tyg do stanow, dokładnie do NY, okok jego mieszkania jest sklep gnc, są tam rozne suple......
Warto tam coś kupic??moze ktoś sie orientuje

www.gnc.com <----to jest adres tego sklepu

Hunggg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
suple z usa?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2015, 11:41 »
słyszałem ze suple z usa są najlepsze , wiec hyba warto sie tam zaopatrzyć

tinaajj

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
suple z usa?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2015, 12:13 »
moze byc ciekawe warto sprubowac niby są konkretne ja właśnie zastanawiam sie czy nie zakupić supli z usa przez int

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
suple z usa?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2015, 12:31 »
chodiz mi dokładnie o jakieś nazwy z tego sklepu, czy moze ktoś coś wyprubowal na sobie

Hunggg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
suple z usa?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2015, 15:39 »
heheh ;p zapytaj o jakiś towar spod lady,co uczyni colemana z każdej sylwetki

koksuuu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
suple z usa?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2015, 15:51 »
szczerze to ja tam nic specjalnego nie widze, jak to ja bym na Twoim miejscu to bym zamówił jakiś zaje.bisty matrix kreatynowy, ale oni nic w ofercie nie maja poza mono

tinaajj

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
suple z usa?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2015, 16:04 »
matrix kreatynowy z usa XPAND Firma Dymatize przedstawia państwu najciekawszy suplement ostatnich lat - XPAND�, maksymalnie zwiększający masę miesniowa, sile, pompe podczas treningu oraz wytrzymalosc. Idealnie dobrane skladniki, wykorzystanie najnowocześniejszych i stabilnych form sprawdzonych suplementow, maksymalnie działające dawki substancji oraz opatentowana formula XPANSION MATRIX� czynią ten produkt liderem wszelkich suplementów wspomagających budowę czystej masy mięśniowej oraz wyzwalających energie na czas treningu.

W 775g produktu XPAND� nie znajda państwo ani jednej zbędnej kalorii! Wiele firm tworząc staki najnowszych generacji dodaje do swoich produktów cukry proste. Nie dajcie sie na to nabrac! Maksymalne ilosci składników potrzebne do oczekiwanych przez was efektow nie moze byc zamieniona przez tanie cukry. Tylko i wyłącznie XPAND� w 15,5 gramowej porcji zawiera 15 gram najnowocześniejszych oraz najsilniejszych składników sprawiajacych, ze Twoje mięśnie wyglądają w końcu tak jak sobie to wymarzyles!
XPAND� znajdujacy sie na rynku suplementów od niedawna juz został okrzyknięty suplementem roku oraz najlepszym stakiem kreatynowym, jaki kiedykolwiek powstal. cytat z forum o tym środku potwierdzam plotki ze Xpand dziala juz pierwszego dnia!!!
wzrost sily czułem lekka pompe Po raz pierwszy zrobiłem pewlne 6 ruchow w 4 seriach na klatę do tego nawet w ostatniej serii ciężar wydawał mi sie byc lekki:D toteż nie moglem powstrzymać radości i mimo śmiechu dokończyłem serie bez problemu heh
Dalej było podobnie do wszystkich cwiczen dokładałem czułem POWERA:D

tinaajj

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
suple z usa?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2015, 18:02 »
V12 Turbo – najbardziej wszechstronnego suplementu skutecznie wspomagającego wysiłek fizyczny i pomagającego w zmianie budowy ciala, jaki kiedykolwiek został stworzony. V12 Turbo nie jest ewolucja czy rewolucja w dziedzinie suplementow, to zupełnie nowy środek wspomagający trening. Czasy, kiedy twój organizm zatinaajjany był tonami cukrow w nadziei na uzyskanie upragnionego efektu napompowania miesni, minęły bezpowrotnie. Teraz nie musisz martwic sie juz, ze nadmiar cukrow i węglowodanów bedzie magazynowany w postaci tkanki tluszczowej. V12 Turbo wyprzedza inne produkty o lata swietlne, dzieki czemu daje niesamowite i zdumiewajace efekty
VAULT Fenomelnalny Woumizator Komorek!
NAJNWAZNIEJSZE CECHY:

-Nadludzka Sila i Kolosalne Przyrosty Masy*
-Nie mieszczące Sie w Glowie Pompy całego Ciala*
-Ostra jak Brzytwa Rzezba*
-Blyskcwiczna Regeneracja i Odbudowa*
-Elektryzujaca Energia Przed Treningiem*
-Odlotowe Skupienie i Stymulacja Umyslu*

 CrE2bolic wyznacza przyszłość dla kreatyny. CrE2bolic to pierwszy na swiecie Ester Kreatyny, Chlorowodorek Etylowego Estru Kreatyny, który jest niezwykle dobrze rozpuszczalna forma kreatyny, co zapewnia doskonala absorpcje, biodostępność i stabilność czasteczkowa. pożegnaj sie ze wzdeciem, zdrętwieniem i odwodnieniem; CrE2bolic penetruje Twoje mięśnie bezpośrednio przez omijanie transporterów kreatyny. CrE2bolic przenika prosto do komorki miesniowej, nie pozostawiając obrzeku. Teraz, kiedy ponad 3 razy wiecej kreatyny znajduje sie w miesniach, czasteczka kreatyny moze wreszcie odkryc caly swoj potencjal. Poczujesz intensywność przy każdym powtorzeniu, poczujesz jak rosna Twoje mięśnie w krótszym czasie niz mogłoby sie wydawac.
 TYLE Z KREATYNY CO mogę polecić jeśli CHCESZ TO NAPISZ A WYSLE CI NA EMAILA LINK ZE SKLEPEM I TAM SOBIE ZOBACZYSZ JEST KOMPLETNIE WSZYSTKO A NA FORUM są ARTYKULY

koksuuu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
suple z usa?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2015, 18:03 »
w tym sklepie który podal, tego nie maja :

brzuchbebenek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
suple z usa?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2015, 18:06 »
heh a co w tych usa nie ma innych sklepów tylko tej firmy ciezko przejsc przecznice dalej do innego sklepu

tinaajj

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
suple z usa?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2015, 18:16 »
to niech poszuka ale w tym jego tez napewno coś dobrego by znalazł a moze i bedzie opis w moim do jakiegoś srodka

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
suple z usa?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2015, 18:36 »
tinaajj te mixy mozna u nas kupic; no właśnie w tym sklepie za bardzo nic nie ma ciekawego;/, mieszka blisko tego sklepu wiec temu mnie pytal......

Lauriee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
suple z usa?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2015, 18:47 »
ja bym na twoim miejscu wziol se super mega mass 2 (6 kg)

Tags: