Autor Wątek: los problemos...  (Przeczytany 2635 razy)

willilam

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
los problemos...
« dnia: Listopad 01, 2015, 22:19 »
Czy to mozliwe ze nabierając masę miesniowa (stosuje CM3 + bialko oraz L-karnityne, przed cw silowymi, tudzież aerobami) trace po drodze kilka cm w pasie ale przy tym rosnie mi brzuch ?? Dodam jeszcze ze jestem mezomorfem z niezbyt dobra przemiana materii.
Czy to mozliwe ze to od rozwijajacych sie miesni brzucha ??Ogolnie mój plan na spalenie fatu jest taki:2 razy w tygodniu - intesywny trening tanecznyA6W - co dziennie lub co drugi dzien (zaleznie od czasu bo mam zmienny grafik  ; )i zastanawiam sie nad biegami 2,3 razy w tyg.Prosze o jakieś rady

Jannette96

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
los problemos...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2015, 07:24 »
z tym zastanawiam sie walneles .......a ja zastanawiam sie nad biegami 7 razy w tygodniu po 2 godziny i myslisz ze od zastanawiania sie schudne??strace tluszcz??Acha i nierozumien trace kilka cm a rosnie mi brzuch....zdecyduj sie wreszcie albo napisz to jakoś bardzie zrozumiale

willilam

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
los problemos...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2015, 15:06 »
chciałem napisać "zamierzam zacząć od jutra moze, pojutrze" bo resztę juz ćwiczę Acha i nierozumien trace kilka cm a rosnie mi brzuch....jak sie mierze miarka to jestm szczuplejszy.
ale jednocześnie kilka osób zwróciło mi uwage, ze brzuch bardziej mi spod koszulki wysteje "poleczka ci sie robi" jak sami to okreslili.
sam z reszta to zaobserwowalem.
bardziej obrazowo nie umiem

Z1pp0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
los problemos...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2015, 15:09 »
7 razy w tygodniu po 2h daj se siana czlowieku..kilka cm fajnie zabrzmialo.. nie rozumiem tego co napisales? poprostu brzuch nabiera kształtu i pali sie powoloka tluszczu

Valazque-130

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
los problemos...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2015, 15:33 »
Po jedzeniu wegli brzuch moze Ci " spuchnąć " wiec pewnie sta te spostrzezenia

Tags: