Autor Wątek: windows  (Przeczytany 6835 razy)

tallis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
windows
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 06, 2015, 18:12 »
rozkręć i zoabcz czy masz wejsca agp albo ipc expres jeśli tak to poproś zeby Ci pożyczył grafe i spradz czy to to

pitts

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
windows
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 06, 2015, 18:13 »
troche wkurzony jestem, bo jak sie okzalo nie potrzebnie robiłem formata i wszytkie pliki wazne, poszły sie j****ac!!! no ale oki wzytko da sie nadrobic.co sie stalo??no wiec....instalowalem system ze 3 razy i zakazdym razem przy instalowaniu sterów do karty graficznej wzytko sie poprostu je***alo.
wiec wkurzony oddałem kompa do serwisu i jak sie okzalo wszytkiemu winnien jest kurz!!!tak zwykly polski kurz!!!wentylator procesora karty graficznej był zakurzony przez co nie chłodził ow procesora który sie przegrzal.
prawdopoobnie nie bedzie trzeba kupować nowej karty ale jeszcze nic nie wiadomo.
narazie kom jet wciąż u "lekarza"(serwis) bo musza jeszce coś posprawdzac.
jestem dobrej mysli i mam nadzije e skończy sie na 5 zl za przegląd //:-D :-D jestem tylko ciekaw jak mozna odkurzać kompa od wewnacz //:-D :-D //:-D :-D hehe

Sw1ft

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
windows
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 06, 2015, 18:14 »
no widzisz.. najciężej rozpoznać najprostsze problemy

tallis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
windows
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 06, 2015, 18:14 »
jaka masz płytę ze na zintegrowaniej grafie masz cosleraż po drugie zinegrowane grafy mozna powiedzieć ze nią dają ciepla sam osobiście mam zwyczajna i wywaliem cosler bo za głośno chodził i nic sie nie dzieje

pitts

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
windows
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 06, 2015, 18:25 »
na szczecie okzala sie ze nie mam zintegrowanej karty graficznej.
ale ja sie na tym nie znam a myslame ze jak dźwięk mam zintegrowany to i grafe, ale brat mnie oswiecil...

JuliaGlash

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
windows
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 06, 2015, 19:18 »
106209:date wto, 06 lut 2007 - 01:12:name pitts) ''(pitts @ wto, 06 lut 2007 - 01:12) snapback106209/snapback ''!jestem tylko ciekaw jak mozna odkurzać kompa od wewnacz //:-D :-D //:-D :-D heheNie mozna odkurzać kompa od wewnątrz odkurzaczem, bo zepsujesz całego pc-ta.
Musisz rozkręcić od obudowy wszystkie boczki, lacznie z pokrywa gorna i dmuchać ustami /. możesz dmuchać mocno, byle bys nie plul.
Raz na 2-3 lata wystarczy /.

Moncrief_ Winiarski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
windows
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 06, 2015, 19:24 »
Ja mojego odkurzałem zwykłym odkurzaczem.
Efekt - jak widać dziala //:-D :-D /

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
windows
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 06, 2015, 21:32 »
Ja nie oddawałem do serwisu kompa aninie mam zamaru takie rzeczy samemu mozna zrobić nieplacac za to nawet 1zl nie mówiąc o 5 :blink: ja razn na 2 miechy rozbieram kompa wyjmuje grafikę zdejmuje wentylator z Procka i czyszczę go jakas stara szczoteczka do zebow //:-D :-D a na grafice nie mam wiatraka i jakoś sie nie grzeje wiec ze tobie sie przegrzał to jakoś dziwne zazwyczj powinie n sie zresetować komputer i to wszystko zawsze jest jakas blokada /

JuliaGlash

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
windows
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 06, 2015, 22:25 »
106357:date sro, 07 lut 2007 - 01:56:name Moncrief_ Winiarski) ''(Moncrief_ Winiarski @ sro, 07 lut 2007 - 01:56) snapback106357/snapback ''!Ja mojego odkurzałem zwykłym odkurzaczem.
Efekt - jak widać dziala //:-D :-D /To szacunek ludzi ulicy, bo kumpel jak odkurzał to tak zj....al kompa, ze odpalać nawet nie chcial.
Nadal bym z tym nie ryzykowal, a juz na pewno nie przy wlaczonym, czytalem, ze odkurzacz pole w okol kompa niszczy.
Tak to zrozumiałem przynajmniej /.

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
windows
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 06, 2015, 23:13 »
Pzeciez to oczywista ze jak coś sie robi zkompem typu czyszczenie to sie ma wylaczona listwę i mozna czym sie chce dmuchać //:-D :-D bo kolega na dworze sprezarka dmuchał i nic sie nie stało /

tallis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
windows
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 07, 2015, 00:52 »
mozna kupić "powietrze w puszce" i tym to wyczyścić nie potrzeba odkuzacza a daje takie same efekty

Tags: