Autor Wątek: Brzuch - cwiczenia  (Przeczytany 7462 razy)

IHayhI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 12, 2015, 17:36 »
no i co zrozumiałeo bo tak piszesz jak byo nie wiedział wogole o co biega :-)

Dla mnie za lekkie były by te ćwiczenia. Chyba że bym zacz13 od 3 dnia.

Jasne :-)

M1ldre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 12, 2015, 17:40 »
zrozumiałem i nie zmieniam swojego zdania.
ja jak nie pomacham na 3awie skośnej z 2 lub 25 kg talerzem to taki trening mi nic nie da nawet jeżeli chodzi o rzeYbe.
brzuch to moja najmocniejsza partia mięśniowa.

Aishaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 12, 2015, 17:41 »
No to w takim razie może zapodasz zdjecia brzucha w dziale nasza galeria, chętnie zobaczę jak sobie wyrzeYbi3eo brzuch ,.... to nie lada gratka przecież jest.

M1ldre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 12, 2015, 17:42 »
juz mam przestarzale (sprzed roku). na czerwiec zrobie i cisne do galerii 8)

Jephcott79

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2015, 17:43 »
Mam pytanie co do tej Szostki Weidera, jakie ćwiczenia mam robią bo napisałeo że seria składa sie z 6 ćwiczen na p3askim pod3o?u.
Mam sobie te ćwiczenia sam wybrać czy są jakieś ćwiczenia które wchodzą w skład tej Szostki Weidera ??

IHayhI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 12, 2015, 17:46 »
ćwiczenia dobierz pod siebie takie jakie Ci najbardziej pasują

Nikk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2015, 17:48 »
jakie cwiczenia proponujecie dobrać do szostki Weidera

IHayhI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 12, 2015, 17:48 »
Nikk patrz wyżej już odpowiedziałem :roll: :

Nikk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 12, 2015, 17:54 »
sorry nie widziałem

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 12, 2015, 17:59 »
A jakie bys ty poleca3 Awiczenia

Pitpasa77

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 12, 2015, 18:05 »
Grabii, pisałeś ze dotrzymałeś do 5 tyg.
I byly zachecajace efekty.. mógłbyś napisać jakie ty cwiczenia wykonywales.. i jakie również bys polecil???

ElviraPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 12, 2015, 18:10 »
polecam coś takiego:
1 ćwiczenie. W leżeniu na plecach, ręce wyprostowane wzd3u? tu3owia, unosimy klatke piersiowa zginając kregos3up do przodu w czesci piersiowej (czesa led1wiowa pozostaje prosta na pod3o?u) jednocześnie unosimy jedna nogę w gore zginając czesa udowa w biodrze do konta 90o i kolano d3onmi i oby stron. Jest to pozycja maksymalnego napiecia, ktora utrzymujemy, przez 2-3 sekundy. następnie wykonujemy szybkie przejscie do leżenia początkowego i powtarzamy ćwiczenie do drugiej nogi, co daje nam pe3ne jedno powturzenie.
2 ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do pierwszego ta tylko roznica, że ruch jest wykonywany jednocześnie do obu nog.
3 ćwiczenie. WYkonujemy je analogicznie do pierwszego z ta roznica, że ręce nie le?a w pozycji początkowej na pod3o?u wzd3u? tu3owia, lecz splecione zakarkiem, a przytrzymanie w momencie maksymalnego napiecia nastepuje nie d3onmi leczłokciami.
4 ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do drugiego z ta tylko roznica, że ręce nadal są splecione jak w ćwiczeniu nr3
5 ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do trzeciego z roznica, że nie wystepuje tutaj zatrzymanie w momecie maksymalnego napiecia miesni lecz caly sens poleg na tym żeby wszystkie skretoskłony wykonywaa w jak najszybszym czasie (tzw. rowerek)
6 ćwiczenie i ostatnie :D Wykonujemy je analogicznie o drugiego z ta tylko roznica, że nie zginamy nóg w kolanach lecz unosimy nogi do gory ca3kiem wyprostowane.

Laphammm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Brzuch - cwiczenia
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 12, 2015, 18:11 »
S3ysza3em że podobno jednym z najlepszych na swiecie ćwiczen na brzuch, a dokładniej na gorne partie jest coś w rodzaju swiecy.
Le?ysz na plecach, ręce na pod3odze, dosa szeroko rozstawione.
Unosisz nogi (bez bioder) do pionu, a następnie unosisz biodra tak, by jedyny kontakt tu3owia z pod3oga był na odcinku piersiowym kregos3upa.
Sprobowaćem i powiem wam jedno.......masakra!!!! mięśnie brzucha pracują tak jak przy ?adnym innym ćwiczeniu!!!!!!...sprobujcie ;

Tags: