Autor Wątek: *******plan do sprawdzenia*******  (Przeczytany 4632 razy)

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« dnia: Listopad 20, 2015, 22:48 »
Witam!chcialbym by ktoś sprawdził i poprawił mi taki trening.
miałoby to byc na rzeźbę z dużym natezeniem.
PONIEDZIALEK (klatka, triceps, przedramiona) KlatkaWYCISKANIE SZTANGI NA ławce POZIOMEJ (4x14)WYCISKANIE SZTANGI NA ławce skośnej (4x13)ROZPIETKI Z HANTLAMI NA ławce POZIOMEJ (5x15)WYCISKANIE HANTLI NA ławce SKOSNEJ-GLOWA W DOL (3x15)TricepsWYCISKANIE ?FRANCUSKIE?SZTANGI W SIADZIE (3x12)PROSTOWANIE RAMIENIA Z HANTLA W OPADZIE TLOWIA (4x13)WYCISKANIE ?FRANCUSKIE? jednorącz HANTLI siedząc (3x12)Przedramiona UGINANIE nadgarstków PODCHWYTEM siedząc (3x30)UGINANIE nadgarstków NACHWYTEM siedząc (3x30)uWTOREK (nogi) /uPRZYSIADY ZE SZTANGA NA BARKACH (3x15)WSPIECIA NA PALCE W STANIU (4x15)uSRODA (biceps, barki, plecy) /uBicepsUGINANIE RAMION Z HANTLAMI PODCHWYTEM stojąc (SUPINACJA) (4x15)UGINANIE RAMIENIA Z HANTLA W PODPORZE O KOLANO  (4x12)UGINANIE RAMION ZE SZTANGA stojąc PODCHWYTEM  2x12(uchwyt szeroki)                                                                                                                                                                                                                                                                                                           2x12(uchwyt waski)Barki WYCISKANIE SZTANGI NA PRZEMIAN ZZA I Z PRZED głowy (3x14)UNOSZENIE HANTLI BOKIEM W GORE  (4x12)UNOSZENIE RAMIONA W przód Z HANTLAMI (4x15)PlecyWZNOSY BARKOW ?SZRUGSY? (4x20)PODCIAGANIE HANTLI W OPADZIE (WIOSLOWANIE)  (3x12)PODCIAGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSLOWANIE)  (3x12)uCZquueburTEK (przedramiona, nogi)/uPrzedramionaUGINANIE nadgarstków PODCHWYTEM SIEDZAC  (3x30)UGINANIE nadgarstków NACHWYTEM SIEDZAC  (3x30)NogiPRZYSIADY ZE SZTANGA NA BARKACH  (3x15)WSPIECIA NA PALCE W STANIU      (4x15)uPIATEK (klatka, triceps, przedramiona)/uKlatkaWYCISKANIE HANTLI NA ławce POZIOMEJ  (4x14)WYCISKANIE HANTLI NA ławce SKOSNEJ    (4x13)ROZPIETKI Z HANTLAMI NA ławce SKOSNEJ  (5x15)TricepsWYCISKANIE ?FRANCUSKIE?SZTANGI W SIADZIE    (3x10)PROSTOWANIE RAMIENIA Z HANTLA W OPADZIE TLOWIA  (3x14)WYCISKANIE ?FRANCUSKIE? jednorącz HANTLI SIEDZAC  (3x10)uSOBOTA (wolne)/uuNIEDZIELA (biceps, barki, plecy)/uBicepsUGINANIE RAMION Z HANTLAMI stojąc UCHWYT MLOTKOWY  (4x13)UGINANIE RAMION Z HANTLAMI W SIADZIE NA ławce SKOSNEJ(SUPINACJA)  (3x11)UGINANIE RAMIENIA Z HANTLA W PODPODZE O KOLANO  (4x12)UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJAC    (3x15)BarkiWYCISKANIE SZTANGI ZZA GLOWY  (4x13)                                                      UNOSZENIE HANTLI BOKIEM W GORE  (4x12)UNOSZENIE RAMIONA W przód Z HANTLAMI  (4x13)PlecyWZNOSY BARKOW ?SZRUGSY? (4x20)PODCIAGANIE HANTLI W OPADZIE (WIOSLOWANIE) (3x12)PODCIAGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSLOWANIE) (3x12)dodatkowo każdego dnia brzuch.

Tegan-Lan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2015, 09:11 »
Obecnie panuje taki trend, zeby rzeźbę robić na planie masowym, a operować tylko dieta i aerobami.Planu nie sprawdzam według cwiczen bo nie ma sensu.
Jest zbyt intensywny.
Kazda partia raz w tygodniu to optymalna ilosc.
Jaki masz wiek i staż ? Z czego chcesz tracic ?

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2015, 17:20 »
czytałem ze przy rzezbie 2 razy w tygodniu kazda partia.114kg 190cm (nie jestem gruby tylko powiedzmy 'duzy' staż nie duzy..cwicze tylko w domu i tylko w domu chce cwiczyc, silka odpada.to jak to zmodyfikować zeby było w miarę ok?? gdzie wrzucić przedramiona i nogi zeby zrobić wiecej dni na odpoczynek??

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2015, 17:26 »
aaa zapomniałem - 23lata nie chce jakoś bardzo go zmieniac.
chciałbym o jakieś rady na temat co trenować tego samego dnia.kiedys tak ćwiczyłem i nie było najgorzej.

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2015, 17:35 »
"Trening na rzeźbę - tutaj zalecana jest wieksza liczba treningów (nawet do 6 tygodniowo)- kazda grupę miesniowa trenujemy nawet 2 razy w tygodniu.
Treningi krotkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-3 sekund) z duza różnorodnością cwiczen" http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Tegan-Lan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2015, 17:36 »
Na twoim miejscu zrobiłbym inaczej.
Nie masz dużego stazu, wiec miesni tez nie masz do rzezbienia.
Chcesz raczej stracic fet, tak ? Zapodaj sobie plan masowy, diete, a sama redukcje rob glownie poprzez trening aerobowy.
I nie pisz post pod postem, tylko modyfikuj.

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2015, 17:44 »
no okej.a mógłbyś mi powiedzieć co w jakie dniż ja juz sobie pozmieniam cwiczenia, serie i powtorzenia by było bardziej na mase.Pon- (???)np: klatka, triceps, przedramiona, brzuchWto- (???)np: brzuch, biegSro- (???)np: biceps, barki, plecy, brzuchCzw- (???)np: brzuch, biegPia- (???)np: klatka, triceps, przedramiona, nogi, brzuchSob- (???)np: brzuch, biegNie- (???)np: biceps, barki, plecy, nogi, brzuchchetnie mogę ćwiczyć często ;p nie wiem właśnie jak to rozmieścić zeby w tygodniu ćwiczyć wszystkie partie..

Papathan_Rau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2015, 18:17 »
poniedzialek: plecy+ptrzedramionawtorek: klatka+bicepssroda: brzuch (hardcorowo)czquueburtek:barki+tricepspićtek: nogiduze partie rob na maxa! one najwiecej tluszczu pala.
Przy plecach i nogach to tak sobie daj w kość zeby chodzić nie mógł xD odechce Ci sie trenować wszystkiego 2x tydzień biegać możesz każdego dnia

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2015, 18:32 »
i bede wyglądał tak jak na foto przy Twoich postach? yhhyhyhy:D:D:D zartuje no ok jakoś tak porobie.dzieki

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2015, 18:37 »
a powiedzcie mi.takie coś jak ja ułożyłem na poczatku to daje na coś rade?? bo mowie, ćwiczyłem troche i wsumie chyba zle nie bylo..

JaffeNsf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2015, 18:56 »
Powinno to wyglądać tak jakbys chciał i mógł ćwiczyć na rzezbe:
TRENING A Klata, barki, triceps ,brzuch DZIEN I DZIEN IIITRENING B Nogi, plecy, biceps DZIEN II DZIEN IVPrzerwy pomiędzy seriami: 6 sPrzerwy pomiędzy kolejnymi cwiczeniami 30s (serie laczone)Wrzuc glownie cwiczenia izolowane, powtorzenia 8-12 system: (2,1,2,2)Mozesz dodać cwiczenia aerobowe po treningu silowymOczywiscie dobrze jest również to co napisał ss - trening na mase, korekta tylko w dieciepozdro

Papathan_Rau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 21, 2015, 20:47 »
wiesz jak ja zaczynałem przygode z silownia to na poczatku robiłem tylko klatke i biceps każdego dnia po multum powtorzen, później robiłem na przemian klatka+biceps, plecy+triceps tez multum powtórzeń i po 1 gora 2 cwiczenia... po pol roku przybylo mi 6kg mięśnia i w lustrze było widać roznicetakie są poczatki, później tylko coraz trudniej

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 21, 2015, 21:14 »
okej dzieki za podpowiedzi )Papathan_Rau, a to foto to Ty? :>

Papathan_Rau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 21, 2015, 21:44 »
quuebur nie to nie ja  'kwadr' ale nie czepićj sie mojego avataru bo ma ladna plywacka sylwetke, pływacy tez atleci  'oczko'

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
*******plan do sprawdzenia*******
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 21, 2015, 22:31 »
nie no nie czepićm sie bo szczerze mówiąc to taka sylwetka mi sie podoba najbardziej

Tags: