Autor Wątek: Wytrzymalosc a Silownia ;(  (Przeczytany 3508 razy)

Rplll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« dnia: Grudzień 19, 2015, 17:05 »
właśnie dziś byłem grac w pile jak zawsze gdy robi sie cieplo i... jestem podłamany troszke... moja kondycja jest wyjątkowo kiepska(zwykle biegałem najwiecej ze wszystkich...) i nie wiem czy to nie czasem dlatego ze zacząłem ćwiczyć na siłce na mase(przytylem 8kg)..
Czy tak musi byc?? Albo masa albo kondycja do bieganiaż Jak to u was wygladaż zrezygnowaliście zupełnie z np. pilki nożnej czy koszykowki?Eh moze panikuje ale chciałbym sie dowiedziec... bo ja raczej nie jestem w stanie przestać grac w moja kochana piłeczkę od czasu do czasu(chocby raz w tygodniu)... :cry:

Weekes

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:07 »
mogę opowiedzieć Ci moja krotka karierę z qltoorystyka jak zaczynałem ćwiczyłem lekko bo chciałem tylko spalić tluszcz, a zaczynałem z 88 kg przy 185 cm i kiedyś byłem wysportowany tylko przez 2 lata sie zapuściłem : no wiec z brzuchem to mi sie kiepsko latalo, bo sile mialem ale nogi bolały tez moja pasja był sport tyle ze siatka (:-Dh z takim brzuchem musialem śmiesznie w wyskoku wygladac) i byłem nawet gut.
Aktualnie waze 86 kg 185cm mam 16 lat i ćwiczę od 1,5 roku no i dość ostro raz brałem krete i tyle waza samie miesnie.
Na poczatku kiedy zbijałem tluszcz to biegalo mi sie zajebi****, ale teraz odczuwam spadek formy w bieganiu, ale co tam wystarczy ludzi postraszyć masa i nikt za tobą nie biegnie :D:D:D:D:D:

sewycz1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:09 »
widze ze jesteś podobny jak ja
 ja tez gra3em w pi3ke , ćwiczyłem 5 lat i gra3em w kadrze kuj-pom ale musialem skończyć a teraz siłownia i tez widze spadek kondycji chodź nie duzy:
 s3uchaj ja to widze tak i napewno amm coś racji:
 -to jest proste ćwiczyłeś na siłowni na masę i by byc umiesnony a nie dba3es o kondycje biegając non stop : wiec po prostu brakuje ci kondycji bo nie trenowa3es pod jej kontem ja np. jak troche przypakowa3em (dle niektórych dosxc widocznie) i to mi w grze pomag3abo byłem silniejszy i sporo barowa3em a kondycje mialem niezła

 po prostu prócz si3oni wybier sie kiedyś pobiegać polecam skakankę również

Faust1n0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:13 »
mam to samo
sta3em sie ocie?a3y i straszlwie os3a3ab3a moja zwrotność
za to nikt nie jest w stanie mnie wywrocia :

xXxozkampinosssaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:15 »
Ja z kolei gram dużo w ping ponga i siła top spinów mi sie porawi3a ale jestem mniej zręczny i np.
jest mniejsza rotacja pi3ki.

IBarbI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:16 »
ja przybierając na masie przerwa3em na jakiś czastreningi na worku i gdy po 6miechach wróciłem było ciezko z szybkoscia...byłem za3amany ale teraz juz jest coraz lepiej...poprostu ćwiczyć i nie rezygnowac...

ale jeżeli chcesz przybrać sporo na masie to nie pogodzisz tego niestety z pi3ka...bedziesz za wolny do tego sportu :

Rplll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:22 »
eh... kiepsko widze moja karierę pilkarska :lol: mam 7 kg przy 175 i jeszcze 10kg przy malej ilosci fatu milo byłoby miec.. no nic trza ograniczyć piule do max 1 razu w tygodniu i włączyć do rozgrzewki skakankę alboe rowerek,
IBarbI mistrzem szybkości to ja nigdy nie byłem ale za to wydolność mialem niezla.. no i nie musze od razu gonić Colemana
Faust1n0 heh a ja znam takiego kolesia którego tez nie idzie za nic w swiecei przewrócić a zapierdala po tym boisku jka szalony(ale on trenuje w klubie o daaawna, w sumie terz kiedyś trenowalem(srodek ataku ) ale to dawne dzieje) thx za odpowiedzi

veta

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:26 »
jak chesz uprawiaa pi3ke no?na to na si3ce ćwicz na wytrzymałosa i na siłe a masę sobie odpusa

Edmonds-Fl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 19, 2015, 17:33 »
masa albo kondycha.
ja wole mase:D

Rplll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 19, 2015, 19:48 »
w sumie terz kiedyś trenowalem(srodek ataku ) ale to dawne dzieje)

Morusek: gdybys czytał dokładnie to bys wiedział ze juz nie trenuje pilki noznej...
ale to nie znaczy ze chce sie stać wielkim wolnym miskiem :lol:

Szabee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Wytrzymalosc a Silownia ;(
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 19, 2015, 19:51 »
ja grałem wczoraj w nogę po przerwie na dużym boisku szkolnym i moja forma jest zla.......szybko sie mecze, ejstem ociezaly

Tags: