Autor Wątek: WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004  (Przeczytany 3963 razy)

Maraaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004
« dnia: Grudzień 24, 2015, 20:08 »
Jak to na każdej wielkie sportowej imprezie dziennikarze sportowi nie ustrzegli sie b3edow i zabawnych powiedzeń przy komentowaniu olimpijskich zmagan w Atenach. Komu złote ustaż Zdecydujcie sami... Ogromny ambitnie - (Marek JoYwik o polskim kajakarzu gorskim G. Polaczyku) Duńczycy doganiają Rosjan, którzy ocigają Dunczykow! - (Kajetan Broniewski) Wiatr wieje w plecy tzn. wieje im w twarz, bo przecież p3yn1 tyłem do przodu! - (Kajetan Broniewski) ...i as serwisowy Sebastiana Owiderskiego brawo! Nikola Grbia stan13 jak wryty chyba nie zadziałaćy mu ABSy” - (Janusz Uznanski)

Owiderski nie cyborg, pomylia sie może - (J.Uznanski) Za pare dni Otylia Jędrzejczak obchodzić bedzie dwudzieste czwarte urodziny. Niech ta liczba - dwadzieocia jeden, bedzie dobrym omenem dla całej polskiej reprezentacji” - (M. Kurzajewski)

„Wiemy jak wygląda Norwe?ka- z przodu z tyłu, z boku, no bardzo ładnie, fajnie tak pije wode z bidonu na prostej, a potem wje?d?a do lasu” - (Jerzy Gora - po d3u?szym pokazywaniu prowadz1cej Norwe?ki w kolarstwie gorskim)

„W tej chwili, że sie tak wyraże, zaliczonych mamy 17 zawodniczek” – (Jerzy Gora o wyocigu kolarek gorskich) Fieofanowa, to jest głeboka penetracja w3asnej duszy - (W3odzimierz Szaranowicz podczas konkursu skoku o tyczce kobiet) Maja! Maja! Gdzie jesteś?! Dlaczego nie wyje?d?a z lasu?! Powinna sie wy3onia z lasu, bo skąd ma sie niby wy3onia...? - (Jerzy Gora o wyocigu kolarek gorskich) spójrzmy na te piekne czerwone rowery Polek, kiedyś w dzieciństwie też chciałem mieć czerwony rower - (Jerzy Gora o wyocigu kolarek gorskich) Panie prezydencie prosze udaa sie na stadion... - (Paulina Chylewska w studiu olimpijskim) I widzimy na trybunach najwiecej kibiców chinskich. Chinczykow w ogole na owiecie jest najwiecej, wiec nic dziwnego prosze panstwa... - Piotr Dębowski podczas turnieju tenisa sto3owego) Australijskie rekiny poczu3y, że przeciwnik troche krwawi i można go skonsumowaa na oniadanie - (P. Sobczyński - koszykowka) Maja W3oszczowska, nasza piekna hmm... chciałem powiedziea dziewczynka hehe, dziewczyna... yy... kobieta - (Jerzy Gora) oprócz lekkiego rozruchu będziecie też na pewno opiewaa 1 lat swojemu KOLEGOWI - (Paulina Chylewska) B3yskcwicznie prze31czamy sie teraz z programu pierwszego na jedynkę - (Paulina Chylewska) Adam Nelson....wysoki...182 cm wzrostu.. Manuel Martinez...niewysoki...185 cm wzrostu... - (W. Szaranowicza teoria wzglednooci w pchnieciu kul1)

„Idzie egzotyczny dodatek do Holandii...” - (W. Szaranowicz o ekipie Antyli Holenderskich na otwarciu)

„Jesteocie m3od1 par1... - (podczas wywiadu z dwojk1 mesk1 w kajakarstwie gorskim)

„Rownież jestem podniecony, ręce troche podpocone - (Z. Zarzycki przed meczem Polska - Argentyna)

„A teraz wchodzi Bu3gar z Bu3garii - (K. Miklas podczas konkursu w podnoszeniu cieżarow)

„Alieksiej Lesniczy, chyba raczej Gajowy, bo był zupełnie tutaj niewidoczny” - (W. Szaranowicz podczas konkursu skoku wzwy?)

Grand

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2015, 22:55 »
jak dla nie to gooc który komentowa3 kolarstwo gorskie nie ma sobie rownym
zawsze maży3e o czerwonm rowerze
buhuahu:-Dha
mysleliomy ze starym że on na psyhotropach jedzie...

kwasny_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2015, 10:16 »
Dobry też był tekst jaki kiedyś któryś z komentatorów powiedział o Agacie Wrobel.
Agata Wrobel gdy była m3oda musiała zdecydowaa uroda albo sztanga na szczęście dla nas wybrała sztangę :lol: >Troche chamskie

kap1tank1dd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2015, 10:20 »
hehehe ale prawdziwe :D

Anekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2015, 13:02 »
dobre niektóre

Nigel1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2015, 16:59 »
potrzebowałbym to na mature(ale nagrania albo z tv) moze mi ktoś pomuc mogę coś takiego zrobić na maturze ale potrzebuje nagrań albo wiecej czegoś taiego z innych zawodow czy meczów
pozdro

TJonathan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
WPADKI KOMENTATOROW NA OLIMPIADZIE -ATENY 2004
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2015, 17:20 »
spoko teksty :D wszystko przez to że, oni tak to prze?ywają :D

Tags: