Autor Wątek: pomocy  (Przeczytany 2483 razy)

Str0de

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
pomocy
« dnia: Grudzień 25, 2015, 00:00 »
Witam Wszystkich mam pytanie: Waze 100kg mam 16 lat i 180cm wzrostu ćwiczę na siłowni od około 1 tygognia i mam L-Karnityne w plynie . Moja dieta jest prosta ponieważ sam ja układałem sniadanie 7. serek wiejski i 2kromki chleba przennego bez masła z serem żółtym badz z szynka drobiowa 1szkl wody mineralnej be gazu 1 owoc banan jaglko badz pomarancz 10. 1 kromka chleba przennego bez masła z serem żółtym badz z szynka drobiowom 1szkl wody mineralnej be gazu 12. 1 kromka chleba przennego bez masła z serem żółtym badz z szynka drobiowom 1szkl wody mineralnej be gazu 14. obiad kasza badz ryz brązowy 100g z mięsem czerwonym i sosem bez soli 2 owoce i 2szkl wody mineralnej be gazu 16. 1 kromka chleba przennego bez masła z serem żółtym badz z szynka drobiowom 1szkl wody mineralnej be gazu 18. kolacja salatka z tuńczyka nie wiem czy wiecia jaka to napisze skład 100g tuńczyka w sosie wlasnym 1 starta marchem 2 jaja gotowane na twardo i ketchyp do tego 1szkl wody mineralnej bez gazu i 1 owoc możecie mi pomuc i odpowiedzieć czy dobrze robie czy zle?? Prosze o pomoc

Melissa92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2015, 00:54 »
po pierwsze na co to jest dieta jak na masę to widać ze masz za mało wegli tluszczy i bialkapo drugie zlicz btw

Fearumy_93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2015, 09:07 »
Bardzo ladna dietę sobie ulozyles.
Tylko tak... ja bym wyrzucił ser zolty, gdzieś tam zamienił chleb pszenny na razowy i pelnoziarnisty, zmaiast tylu owoców wrzuć jedno warzywo wiecej.
Troche monotonna ta dieta, moze Ci sie znudzić czasem.I ta wolowina...nie powinenes jej jeść codziennie.
Maxymalnie RAZ w tygodniu lub nawet co dwa tygodnie.
No i mysle zeby jeden posiłek wyrzucic.
Ale ogólnie to i tak super dieta jak na poczatkujacego.
Powodzenia powinny byc efekty.
Tylko nic do tej diety nie dodawaj...np jkis chipsów czy fast foodow /

Tags: