Autor Wątek: jak wstrzykiwac  (Przeczytany 5120 razy)

Casimira81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak wstrzykiwac
« dnia: Styczeń 07, 2016, 22:07 »
Przed swoim pierwszym zastrzykiem musisz kupić kilka rzeczy. Po pierwsze igly. Potrzebujesz jednej do wybieranie substancji z fiolek. Im wieksza, tym szybciej plyn nabierzesz do strzykawki. Do tego celu proponujemy igle o rozmiarze 1 (1mm srednicy). Nie radze używać jej do iniekcji...

Pierwsza rzecza, której musisz sie nauczysz zanim zaczniesz powaznie zastanawiać sie nad sterydami, to jak je brac. Tabletki są niebezpieczne, a to oznacza... tak - igly.

Przed swoim pierwszym zastrzykiem musisz kupić kilka rzeczy. Po pierwsze igly. Potrzebujesz jednej do wybieranie substancji z fiolek. Im wieksza, tym szybciej plyn nabierzesz do strzykawki. Do tego celu proponujemy igle o rozmiarze 1 (1mm srednicy). Nie radze używać jej do iniekcji...

następnie musisz zakupić igle do iniekcji. Rozne czesci ciała wymagają roznych igiel.
Proponuje od 6 (0,6mm) do 8 (0,8mm). Trzecia rzecza, której potrzebujesz jest buteleczka spirytusu i waciki. Wszystkie te rzeczy są ogolnodostepne.

istnieją trzy sposoby na wstrzykniecie substancji - dozylnie, podskornie i domiesniowo. Wszystkie steroidy powinny byc wstrzykiwane domiesniowo.

Najlepiej w miesien, który jest rozbudowany i w miejsce mało unerwione.
istnieją trzy główne grupy miesni w które mozna dokonywać iniekcji.
Pierwsza to miesien prosty uda. Proponuje wszystkim poczatkujacym iniekcje właśnie w ten miesien. Do mięśnia prostego uda proponuje igle 7 (0,7mm). Igla nie powinna byc wprowadzona prosto z boku, lecz pod katem 45-65 stopni. Podczas zastrzyku usiądź na ziemi z wyciągniętymi przed sobą nogami. Pamietaj, aby sie odprezyc. jeżeli masz dużo (naprawde DUZO) mięsa na udach, proponuje rozłożyć zastrzyki na 4, po 2 w każde udo w tygodniu. Upewnij sie, czy nie wbijasz igły 2 raz w to samo miejsce!

Kolejnym dobrym miejscem na zastrzyki są posladki. Jest to nieco trudniejsze od iniekcji w udo, bo nie do końca widzisz, co robisz... Do zastrzyków w pośladki proponuje igły 8 (0,8mm). Aby znaleźć odpowiednie miejsce podziel swoj tylek na cztery kwadraty, a iniekcji dokonuj w gornych-zewnetrznych rogach tych, na gorze. będziesz musial stanąć tylem do lustra i troche sie pogimnastykowac. Najwieksza zaleta zastrzyków w pośladki jest to, ze możesz wstrzyknąć wiecej plynu. Nawet do 3ml! Zastrzyki w pośladek ogranicz do jednego na tydzien.

Teraz krok po kroku przejdziemy cala procedure.

Przed pobraniem substancji z fiolki wycieraj gumkę wacikiem ze spirytusem około 2 minuty.

Przebij igla do nabierania gumkę na fiolce/odlam kapturek z ampułki i nabierz substancje do strzykawki

wyciągnij igle i nałóż na nią oslonke. Teraz zdejmij igle do nabierania i nałóż ta do injekcji.

Wytrzyj wacikiem miejsce uklucia.

Zdejmij osłonkę z igły i skieruj w sufit. naciśnij tłoczek i postaraj sie, aby zadne babelki powietrza nie pozostaly w strzykawce. Najlepiej wypuść kilka kropelek na igle, aby ja naoliwic.

wsadź cala igle w miejsce zastrzyku. Wolno, i jeżeli poczujesz ostry bol odciągnij troche i skieruj w nieco innym kierunku.

jeżeli cala igla znajduje sie juz we właściwym miejscu odciągnij tloczek. powinieneś ujrzeć babelki w strzykawce. To znaczy, ze jesteś w miesniu. jeżeli zobaczysz krew, odciągnij igle i skieruj w innym kierunku. Nigdy nie rob iniekcji w zyle - dozylna iniekcja moze sie bardzo zle skonczyc!

jeżeli jesteś juz pewien, ze igla jest w mięśniu - możesz zaczynac.
Steroidy rozpuszczane w roztworze wodnym wstrzykuje sie dużo szybciej od oleistych. Uwazaj, zeby nie zrobić tego zbyt szybko, bo moze wystąpić otorbienie. Proponuje po każdym 1ml odczekać kilkanaście sekund.

jeśli wpuściłeś juz cala substancje do miesnia, to możesz wyciągnąć igle.
Po wyciagnieciu igły poloz w to miejsce wacik nasączony spirytusem.
możesz ujrzeć nieco krwi, ale nie denerwuj sie - jeżeli do strzykawki dostawały sie jedynie babelki, to po prostu przeszedłeś przez zyle. Po zastrzykach z roztworem olejowym zaleca sie masowanie miejsca zastrzyku przez kilka minut, co pozwoli na rozprowadzenie go po miesniu. No to koniec.

Zawsze używaj nowych strzykawek i igiel. Nigdy nie dziel sie nimi z kolegami!!!
www.sterydy.org
_________________

xXxCoomesxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2016, 22:32 »
Juz to gdzieś czytalem.
mogłeś chociaż podac źródło skąd skopiowałeś Z jednym sie nie zgodze.
Injekcyjne wcale nie są mniej szkodliwsze od oralnych.

Casimira81

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2016, 22:40 »
źródło widniej tylko trzeba dokładnie czytać

Keenan1983

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2016, 22:42 »
tez ostatnio o tym dużo czytlem i mnie dziwi jedno bo rozne zrodla roznie podaja chodzi o kat pod jakim wbijać pisza albo tak jak tu 45-65 stopni albo 9 stopni i jak to jest naprwade ?? niech napisze to ktoś to juz strzelał chyba ze jest to zależne od miejsca

Kabal1983

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2016, 22:50 »
Ja tam robiłem pod katem 45stopni powiedzmy.Chociarz jak jest duży miesien to pewnie i tak nie ma znaczenia.

xXxCoomesxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2016, 22:53 »
Zastrzyki domięśniowe pod katem 9 st.
? WOW! Nigdy nie slyszalem.
Ja laduje pi razy drzwi pod katem 45 st.
Moim zdaniem sok powienien sie znaleźć w tkance miesniowej.
Kazda igla ma swoja okreslona dlugosc.
Bijac prostopadle mozna przebic cie przez miesien i władować sok gdzieindziej.
choć to pewnie kwestia mięśnia i jego grubosci.
Niech sie wypowiedzą inni.
Ja w każdym badz razie laduje książkowo ok.
45 st.

Keenan1983

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2016, 22:56 »
ja słyszałem 2 wersje ze pod katem 9 to w udo i dupsko a w barek 45 stopni i wydaje mi sie to realne bo uda i dupa to duze mięśnie choć ja tez raczej jestem za 45 choć jeszcze tego nie robiłem ale niedługo chyba sie skusze mysle nad tym bardzo intensywnie

brzuchbebenek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2016, 23:00 »
No nie wiem czy moze skończyć sie zle z tego co wiem, wstrzykniecie w zyle kończy sie smiercia.

Ultimatee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2016, 23:02 »
Ja ladowalem kolesiowi tak pod katen 45 stopni jego brata zona to pielegniarka i kiedyś mu tez dawała pod katem bo mówiła ze tak prawie nie czuc jak sie robi infekcje teraz sie przeprowadzili i mieszkaja 3 km dalej tak ze mu sie nie oplaca tak daleko jeździć i ja mu robie szczaly.

wanbart_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2016, 23:10 »
mi robi braciak w tripola stzrala zawsze igla 8 do wyciągania i 5 do zastrzyku stzrykawa insulinowa ... nie wiem pod jakim kontem braciak to robi sie nie przyglądam ufam mu : jak narazie jest dobrze : nie zabił mnie :

Thalberg1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
jak wstrzykiwac
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2016, 23:12 »
a w bicka jak robić bo ja zamierzam w bicka i w uda bo niestety niema kto mizrobic strzala w dupua sam nieumiem

Tags: