Autor Wątek: pokaz strongmanow na awf-ie  (Przeczytany 5496 razy)

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 16, 2016, 23:56 »
mam spory problem w znalezieniu kontaktów do strongmanow, czy ktoś moze mi pomoc? maila mnie nie interesuja, bo jak pisze na maila to nie uzyskuje zadnej odpowiedzi : mogą byc jakieś pewne metody typu na forach, gdzie strongmani rzeczywiście sie udzielaja, jeśli znacie takie info to prywatne bym prosił na pw, a adresy for mogą byc.
Nie wiecie co sie dzieje z T.
Nowotniakiem, podobno mial wypadek samochody, a wiem, ze jest z okolic Wawy, wiec sie zastanawiam czy bedzie to w ogole mozliwe? najchętniej prosiłbym o kontakty do strongmanów z okolic Warszawy, ale jeslli znacie jakieś inne to poprosze, moze sie dogadam z zawodnikami

ISacharI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 16, 2016, 23:58 »
I jak sie zprawa mieważ?Jakies nowe wiadomosci??pieartfir1978...

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2016, 00:03 »
ee zupełnie mnie zniechecilo, sponsorzy nie są skłonni dac kasy, bardziej prywatnie ludzie z branży oferują ze mogliby dac jakieś koszulki z logo sklepu i jakimś pakerkiem na koszulce, jeden Pan nawet powiedział ze mógłby jakieś odzywki zarzucić jako nagrody, ale to jest malo, nie chce na razie zeby mi ktoś coś wysyłał póki nie ma konkretnych sponsorów i strongmanow.
Fundacja niestety tez nie ma dojsc do ludzi, z którymi trzeba porozmawiac.
wysyłałem nawet maila i pw na jednym forum do strongmana, ale nie odpisał niestety.
A nie bede zakładał tematu publicznie, bo nie wypada stawiac go w takiej sytuacji.
Mialem przyjemność porozmawiać z niektórymi ludzmi, jednak... nie maja czasu, znaczy nie mam pretensji rozumiem ich, bo jeśli coś takiego robią to zawsze na wlasna reke, a nie z jakimś wolontariuszem

ISacharI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2016, 00:09 »
No niestety TAK bywa, ogulnie wilka szkoda ale moze coś jeszzce wypali.

Tags: