Autor Wątek: pokaz strongmanow na awf-ie  (Przeczytany 5443 razy)

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
pokaz strongmanow na awf-ie
« dnia: Luty 16, 2016, 00:20 »
witam,
mamy z kolegami pomysl zorganizowania charytatywnej imprezy strongman. Zastanawiamy sie czy pomysl bedzie oplacalny, ponieważ zapłacenie znanemu strongmenowi to koszt nawet 5 tys. zl. Aktualnie zapisujemy sie do fundacji spełniającej dziecięce marzenia. Dlatego chciałem zapytać potencjalnych ludzi, którzy zjawia sie na tej imprezie. odbędzie sie na 90% na AWF-ie, na razie brak sponsorów konkretnych, lecz troche ludzi dobrej woli chcacych pomoc np ulotki mamy za darmo, koszulki ślą zawodnikow. Chcemy,zeby publiczność również brała udzial w paru konkurencjach dla najlepszych nagrody-odzywki. Czy przyszlibyście na taka impreze, jeśli koszt biletu wynosiłby 10zl (koszulka dla zawodnikow gratis), mozna by było wygrać odzywki, lecz nie byłoby znanej osoby? czy przyszlibyście gdyby byly znani strongmaniż pytanie szczególnie do osób z Wawy, ale prosze o opinie wszystkich,
wielkie dzieki za pomoc, im wiecej odpowiedzi tym lepiej

banexd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2016, 06:39 »
No ja bym przybył na 100% za bilet 10zl spoko !! Jak bendzie impra to ja tez bene ;d

xXxAngelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2016, 08:22 »
ja jestem z pod jeleniej gory ale z chęcią bym wpadł jeśli starzy by mnie puscili(mam 17 lat wiec jeszcze o takich wyjazdach oni decyduja)a tak wogule to napisz kiedy orietacyjnie ta impreza miala by byc???a i jeszcze jedno takie imprezy popieram w 110% trzymać tak dalej

kasmichalqPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2016, 08:59 »
W sierpniu w CK był finał Pucharu Polski Strong Man i wjazd był za free...A występowali najlepsi z Pudzianem na czele.
Sam pomysl fajny i chyba do zrealizowania.Powodzenia.

IkrzysziwsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2016, 09:19 »
jestem z Wawy. daj znac a bede na 100%
nie dość ze taka impreza to bdb pomysl to jeszcze możesz pomoc!

Irving1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2016, 09:54 »
bez sławnych ludiz ma marne szanse ale na ultokach musicie podkreślić ze pieniądze na cele charytatywne najlepiej zaproszenia wyślijcie do strongmanoiw i napiszcie ze spełniacie dzie iece mazeni amoze sie pojawia

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2016, 11:28 »
bedzie to prawdopodobnie w maju, moze kwiecien.
jest bardzo, bardzo dużo roboty z organizacja, to nie jest tak, ze wysle pare maili i zadzwonię w pare miejsc, dlatego dopiero w tym terminie.
Co do strongmanów to chyba ciezko bedzie, pisałem do nich... jeszcze czekam na odpowiedz Moze zle do tego podchodze, chyba bedzie bardziej komunikatywnie jak najpierw wszystko załatwię prawnie, moze jakichś sponsorow, a wtedy coś sie dogadam, niestety jest ciezko załatwić kontakt do gwiazd, jak na razie zdobyłem 2 numery, bo na maile nikt nie odpisuje.
jeśli ktoś byłby w stanie coś pomoc, jakas rada lub coś takiego to prosze na pw.
Bede bardzo wdzieczny, bo nie wiem gdzie szukać za bardzo niektórych :

ENDLT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 16, 2016, 13:22 »
w zyciu nic nie ma za free ... działacie w słusznej moim zdaniem spr.
popiera jak najbardziej ale w zyciu juz nie raz przekonałem sie ze pieniądz rządzi ludzmi, pierwsze pytanie jakie od nich usłyszysz (byc moze) bedzie ile dostana za wystapienie.
Ja osobiście oferują swoja pomoc, jak i co to juz na PW.

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2016, 21:42 »
Masz racje na wszystko trzeba sponsorow, na PW juz sie zgłosiłem

ISacharI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2016, 22:46 »
Moim zdaniem to good idea ale bedzie trudno z wypaleniem tego: Masz jakieś kontakty ze strong manami??Sponsorzy to nie wszystko tu trzeba opłacić sędziów jakieś puchary, dyplomy.
mówiąc po krotce wuuuchta roboty ale jestem dobrego zdania.Mimo ze to było by w Wa-wie to za 1 raczej bym wleciał

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2016, 23:09 »
sponsorów kombinuje właśnie
Jak beda sponsorzy pogadam jeszcze ze strongmanami, sędziów za dużo nie potzreba zwlaszcza, ze zna ludzi, co z przyjemnością posadziuja za darmo

ISacharI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2016, 23:44 »
Jakby trzeba było w jakiś sposob pomuc to ja jestem chetny!!!!

Synderr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2016, 23:47 »
pieartfir1978- pomysl masz swietny, trzymam kciuki, zeby wypalil.
Powodzenia

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2016, 23:51 »
dzieki, teraz mam sporo pracy z tym, mam nadzieje ze wypali i bedzie super impreza i dużo kasy na marzenia dzieci, bo taki bedzie cel.
zapisałem sie jako wolontariusz do tej fundacji, ażeby wszystko legalnie przeprowadzić

tallis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
pokaz strongmanow na awf-ie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 16, 2016, 23:53 »
no co do pomysłu to gratuluje naprawdę extra sam bym, wpadł ale do wawy mam 25 km :

Tags: