Autor Wątek: mniejsze zlo pomocy..  (Przeczytany 3524 razy)

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
mniejsze zlo pomocy..
« dnia: Luty 29, 2016, 17:07 »
Mam dość poważny problem ze skora, otoz 2 lata temu ważyłem 12 kilogramów ;-) ale nie załamałem sie i na dzien dzisiejszy warze 74kg :D
   Lecz moje klopoty wcale sie nie skonczy, kiedyś myślałem ze byc grubym to coś strasznego, myliłem SIE. Tak szybko stracilem na wadze ze skora nie zdarzyła zareagować znacie na pewno ten klopot tylko troszke inaczej, wy cierpicie na rozstepy
mógłbym sie pozbyć nadmiaru skory ale operacyjnie, a to nie wchodzi w ogole w gre.
   Po 1 taki zabieg kosztuje około 1 tys,
   Po 2 blizna około 10-15 cm..

Mysle nad sterydami, i teraz moje pytanko..
   Rozstepy są powodem, gwałtownie powiększających sie miesni, skora nie zdąży sie rozciągnąć w sposob naturalny, i powstaje rozstep.
jeżeli zacząłbym intensywny trening z pomocą jakiegoś koksu, to wydaj mi sie ze mięśnie gwałtownie sie powieksza i wyrównają ze skora,

Czym mam racje ? mój nr gg 1008816, jeśli ktoś chciałby pogadac.. bardzo prosze o pomoc

joanna_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 29, 2016, 17:10 »
podaj wiek i staż na siłce

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 29, 2016, 17:19 »
W listopadzie bede mial 21 lat.
Dwa lata temu mialem roczna przygode na silowni, od temtej pory nie uprawiam zadnego sportu, ale na dniach bede zaczynal...

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 29, 2016, 18:24 »
Oj ;-) widze ze jeśli ktoś ma poważny problem to cisza, dam ze mam 184 cm wzrostu.

Sterydy jeśli w ogole to bede mial na recepte, mamusia jest lekarzem ;-) prosze was tylko o rade czy to sie uda.. i co sadzicie o takim rozwiazaniu problemu

Desiree_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 29, 2016, 19:30 »
Ja kilka lat temu tez myślałem o sterydach... ot tam, dużo ludzi je bierze i jakoś zyja... później jak zaczolem udzielać sie na tym forum i troche poczytalem... choćby taki Adrianoo__... Wiesz ile trzeba miec stazu, WIEDZY i SAMODYSCYPLINY, aby sterydy nie zrobiły Ci krzywdy?? Poczytaj troche... Sterydy wywracają twoja gospodarkę hormonalna do gory nogami.
zachodzą wtedy w organizmie procesy które zniwelowac, odwrócić lub spowolnić mozna tylko przy uzyciu odpowiedniej kombinacji medykamentow, represyjnej diety i wielu innych czynnikow o których nie pamiętam a o których TU czytalem... W Twoim przypadku tak jak i w przypadku 95% innych sportowców odradzam Ci sterydy... A jeżeli szukasz bardziej konwencjonalnego rozwiazania problemu to zapytaj Adrianoo__, gosc ma ogromna wiedze i moze bedzie w stanie Ci pomoc... Pozdrawiam i nie poddawaj sie!!

fultz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 29, 2016, 22:09 »
to bardzo głupi pomysl , powinieneś skorzystać z uslug psychologa :roll:

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 29, 2016, 22:12 »
byłem u dermatologa, to mi styklo
jego opinia brzmiała mniej wiecej:

Bardzo szybko stracila pan na wadze co jest efektem obwislej skory, ale nie jest to jeszcze taki stan który nadawał by sie tylko i wyłącznie pod noz.

I przespali mi jakiś badziew za ponad 1 który wcale nie pomógł

Adrianoo__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 29, 2016, 22:16 »
Eveline - serum wyszczuplające i ujędrniające 200ml 14pln.
pozatym trening na siłowni i basenie, dieta niskoweglowodanowa - tak aby budować czysta masę miesniowa.
naprzemienen prysznice ciepla-zimna woda, masaze.

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 29, 2016, 22:22 »
coś mi sie wydaje ze wcale nie wyczerpaliśmy tematu... LUDZIE POMOCY

Desiree_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 29, 2016, 22:25 »
Ten gosc (Adrianoo__) zazwyczaj sie nie myli.
Ja bym go posłuchał i systematycznie wprowadzał jego rady w zycie... jeżeli oczekujesz ze zaraz ktoś da Ci nazwe jakiegoś cudownego srodka... To raczej na to nie licz... Poczytaj o T3, podobno poprawia wyglad skory, nie wiem w jaki sposob ale moze to coś da (to aktywator hormonu tarczycy) , Pozdrawiam i powodzenia!!

Adrianoo__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 29, 2016, 22:38 »
oczywiście chodzi o suplement T3, np z firmy SAN.

a ta dieta to:

Bialko - 3,3g na KMC
węglowodany - 1,65g na KMC
 Tluszcze - 0,66g na KMC

trening.... tak zgadliście
 HST

djwojnaNR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2016, 08:33 »
Bardzo dziekuje za pomoc, ;-)

Lincoln__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 01, 2016, 10:56 »
W razie czego zapraszmy do dzialu dieta i coś poradzimy

HertzogPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
mniejsze zlo pomocy..
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 01, 2016, 11:00 »
koks po czasie , teraz potrenuj z 1 rok na diecie niskowęglowej + basen etc, potem se szczelisz koks

Tags: