Autor Wątek: ile jesc??  (Przeczytany 2625 razy)

Lancel_Odom

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
ile jesc??
« dnia: Marzec 04, 2016, 21:18 »
zastanawiam sie ile jesc..czy do syta czy tak zjeść troche zeby zaspokoić tylko glod??bo wiadomo ze 7 posilkow dziennie to duzo,ja teraz jem 3 razy dziennie i mi styka druga sprawa to to ze taka dieta niestety troche kosztuje bo dużo trzeba kupować tego wszystkiego!!a ja kaski nie mam za duzo;(( i tak naprawdę ile procent przyrostu masy to dobra dieta a ile to trening?

MONIKAGOULD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
ile jesc??
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2016, 22:15 »
jak najczęściej zaspokajaa g3od tak ko3o 5 razy dziennie...

IWilmaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
ile jesc??
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2016, 22:28 »
tak naprawdę ile procent przyrostu masy to dobra dieta a ile to trening?

Mysle ze to tak 50%

zrywonet__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
ile jesc??
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2016, 16:48 »
Ile procentowo to nie jestem Ci wstanie powiedziea ale na pewno DIETA TO PODSTAWA bo w końcu dostarcza nam wysztkiego co potrzebujemy, nie??

grkvip_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
ile jesc??
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2016, 17:06 »
hmm nie musisz pchać w siebei na chama : hmm 4-5 posi3kow wcinaj ale straj sie zeby były bogate w białeczko i serek wiejski .. jem co dziennie na śniadanko :-) .. , piersi z kurczaka wo3owinka wegle to wiesz p3atki ryz kasza ... co 3 godzinki posiłek to tak optymalnie

xXxTeeplexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ile jesc??
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2016, 17:20 »
do syta i zeby zaspokoić głód to dla mnie jedno i to samo :
ułóż se dietę dobra to będziesz wiedział czy musisz sie obżerać zeby zaspokoić zapotrzebowanie organizmu czy będziesz chodził glodny.. zalezy od apetytu i czy zawsze dużo jadłeś 8)
wg mnie ciezki trening bez dobrej diety mija sie z celem.. na moim przykladzie-pierwsze dwa miesiące cwiczen +1kg , jeden miesiąc z dieta(wpieprzam ile dam rade tak na marginesie) +5 kg :-)

Tags: