Autor Wątek: Po jakim czasie stosowac kreatyne??  (Przeczytany 4712 razy)

Wrighttt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Po jakim czasie stosowac kreatyne??
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 08, 2016, 11:24 »
a jakie jest zapotrzebowanie na składniki odżywcze bialko itd i czy musze miec w każdym posiłku okreslona ilość tych składników czy na caly dzien ??

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Po jakim czasie stosowac kreatyne??
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2016, 12:00 »
Widze ze jesteś kompletnie zielony , poczytaj w podwieszonych tematach o tym , za dużo pisania zeby ci to wszystko wyjaśnić . Jest dzial dieta , tam jest wszystko .

Wrighttt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Po jakim czasie stosowac kreatyne??
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 08, 2016, 12:50 »
mam pytanie czy razem z kreatyna mozna jeść przetwory mleczne??mleko jogurty itp.??

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Po jakim czasie stosowac kreatyne??
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 08, 2016, 12:58 »
Nie nie mozna :evil: , ponieważ mleko, jogurt etc.
zawierają tluszcz , który chamuje wydzielanie insuliny , ktora jest odpowiedzialna za lepsze wchlanianie kreatyny dlatego kreatynę przyjmuje sie z cukrami prostymi dextroza itd.

Wrighttt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Po jakim czasie stosowac kreatyne??
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2016, 13:04 »
a ja np jem dużo żółtego sera to tez jest nie wskazane i jeszcze jedno czy istnieje szansa zeby po kreatynie nabrać rzezby??czy lepiej wziasc hmb??

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Po jakim czasie stosowac kreatyne??
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 08, 2016, 13:37 »
kreatynę należy przyjmować z odstępach 1,5 godzinnych od posilkow , w towarzystwie cukrow prostych , zadnego sera ani jogurtu czy mleka tylko cukry .
Nie ważne ile jesz sera w ciągu dnia , ważne zeby kreatyna miala czas na transport do miesni dlatego nie mozna zaklucac jej wchalaniania zjedzeniem posiłku , chodzi tu oczywiście o stworzenie jak najlepszych warunkow dla transportu kreatyny do miesni

Czy wejdzie ci masa czy zezba to zalezy od tego jak będziesz sie odżywiał i trenował , oczywiście kreatynę przyjmuje sie z reguly, jeżeli chodzi o kulturystów , na masę i sile ,

ćwiczysz dopiero 2,5 miecha masz dużo czasu zeby poczytać o kreatynie zanim ja weźmiesz

Tags: