Autor Wątek: Depilacja,golenie...  (Przeczytany 9786 razy)

masowypitc__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 25, 2016, 18:00 »
ja sie opalać nie musze mam cienma cerę a na avatarku tego nie widać za bardzo lols

koerstz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 25, 2016, 18:05 »
to moze ja sie wypowiem :D osobiście dla mnie nie ma różnicy czy koleś goli sobie pewne czesci ciała czy tez nie ważne by dbał o siebie i nic mnie nie odrzuciło (np.brzydki zapach) jednak strasznie nie lubie jak koleś ma duzyy zarost na twrzy :!: :!: :!: pozdrawiam :*

Melvinaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 25, 2016, 18:17 »
O nareszcie jakas wypowiedz kobiety
U mnie to jest tak:
solar taaa jak mam kasę szczególnie przed wakacjami
wlosy pod pachami... gole bo tak wygodniej i higieniczniej
na klacie nie musze bo jak narazie mam mało
kosmetyczka nie bardzo siostra by mnie wyśmiała hehe

ZHarney

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 25, 2016, 18:18 »
heh ja tez sie gole od czasu do czasu pod pachami ze wzgledow higienicznych nie chce śmierdzieć potem...bleh

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 25, 2016, 18:23 »
hmm... solarka...czasem warto bo takie blade ciało nie jest za very
jeśli chodzi o golenie to mi osobiście nie przeszkadza czy to facet robi czy nie,ale pod pachami byłoby wskazane kosmetyczka - no cóż - chłopak powinien byc zadbany ale oby nie metroseksualista

xXxGimuxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 25, 2016, 18:38 »
kaisusBenth-a jest u ciebie jakas granica, gdzie kończy sie dbanie o wyglad, a zaczyna metrosexualizm ??

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 25, 2016, 19:17 »
właśnie to jest teraz delikatny temat z tymi metro możesz poprostu dbać o siebie a ci mówią ze metro jesteś ( mi tak nie mówią - ich szczęście )

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 25, 2016, 19:49 »
kaisusBenth-a jest u ciebie jakas granica, gdzie kończy sie dbanie o wyglad, a zaczyna metrosexualizm ??

kiedy koleś używa szminek ochronnych, odzywek do rzes, maluje paznokcie lakierem (bezbarwnym) i takie tam.. to chyba nie jest to normalne

xXxGimuxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 25, 2016, 20:18 »
heh to mi metro nie grozi :D

Romeoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 25, 2016, 20:23 »
odzywki do rzęs dla chlopa- pierwszy raz slysze:D

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 25, 2016, 20:38 »
na solare nie chodze- cerę mam normalna, nie jestem blady, a w lato sporo przebywam na sloncu, wiec opalenizna trzyma pare miechow nawet
 do kosmetyczki nie chodze, walcze z tradzikiem, kiedyś chodziłem do dermatologa, teraz to juz jakieś punktowe masci wystarczają (chociaz na plecach to czasem wyglądam jakbym koksil :| )
 głowę gole na 12 mm :D , na klacie nie mam czego, nogi mam dość owłosione ale zostawiam je w spokoju, pod pachami tez sie nie gole- trza sie myc a nie golic lols a poza tym jakiś dobry antyperspirant i nie smierdzi, nie boje sie ze mi krzak wystaje bo nie chodze w koszulkach bez rekawkow (jak osoba cwiczaca tak chodzi to dla mnie takie szpanerskie jest). Jestem jakoś przewrazliwiony na punkcie pakowania dla lasek, zeby kręciły dupami przede mna, zawsze sie ubieram tak, zeby nie szpanowac, t-shirt kupuje spore, ale i tak na jakichś imprach jak mi taka barbie wyskakuje z dupa to pogadam (zazwyczaj nie ma o czym), potancze, ale nawet nie mam ochoty pomachać z nią jezorem. Musze wam z drugiej strony powiedzieć ze fajne uczucie jak laska taka, ze każdy by zaruchal sie zagalopuje, a ja taki skromny podziekuje. Poprostu wole takie normalne dziewczyny. Sory ze tak odbiegłem od tematu, ale poruszają mnie czasem komenty w stylu zmotywuj sie do pakowania- zobacz jak laski leca na pakerow.

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 25, 2016, 20:53 »
VogtLoc to co piszesz czyta prawda cholera mnie bierze jak ktoś dla dup ćwiczy i jeszcze w obcisłych ciuchac wyskakuje : ;D

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 25, 2016, 21:11 »
ja jestem przeczulony troche bo tacy ludzie (czesto tylko sezonowcy, ale bywają tez stali bywali silek) zle wpływają na opinie na temat tego sportu, a co najgorsze ciezko znaleźć fajna laske jak sie jest juz dobrym w te klocki- stereotypy :|

matgor__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 25, 2016, 21:19 »
Ja ćwiczę sam dla siebie, lecz tez nie do konca. Mysle ze ktoś kto jest wysportowany (glownie chodzi mi o muskulature) i LEKKO opalony to predzej zwróci uwagę kobiety. Ale nie jestem sezonowcem, ćwiczę od około 3 miesięcy i jak narazie podoba mi sie to. A motywują mnie moje efekty bo wiem ze nie poszło to na marne. Nie są szokujace lecz to sport dla cierpliwych... 8)

PoZdRaWiAm

BTW. Lolitko ja używam szminki ochronnej ale jak jest zima i są mrozy (duzo osób to robi)

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 25, 2016, 21:35 »
apropo tych szminem w zimę to co chwile widze facetów jak sie smarują
ja osobiście często mam od tego usta we krwi ale nie dam sie i nie posmaruje sie szminka :D jak mi pękają to sie oblizuje

Tags: