Autor Wątek: Depilacja,golenie...  (Przeczytany 9844 razy)

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 25, 2016, 21:48 »
jak mi pękają to sie oblizuje a to co nie ma Ci kto oblizać %-) no ok szminka jak jest zimno ale w lato... :

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 25, 2016, 21:55 »
ma ale nie zawsze jest przy mnie
nie widziałem zeby ktoś w lato smarował - z facetów (pseudo facetow)

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 25, 2016, 22:11 »
ma ale nie zawsze jest przy mnie to nie maiło byc złośliwe zmojej strony no rozni są faceci i tego nie da sie zmienić

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 25, 2016, 22:33 »
bezrękawniki są super na letnie upaly (ale nosiłem je nawet wtedy gdy mialem w lapie cale 30cm!)!Jak mam co pokazac,to pokazuje! A chciałbyś zeby laski caly rok w golfach chodzily?
Jak dla mnie mega pedalskie są skorzane, obcisle spodnie!

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 26, 2016, 06:58 »
A chciałbyś zeby laski caly rok w golfach chodzily?  Jak dla mnie mega pedalskie są skorzane, obcisle spodnie! jak laski maja golfy to przynajmniej meska fantazja dziala
a jeśli chodzi o spodnie to, np. na motorach maja jezdizc w dresie :

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 26, 2016, 08:11 »
A chciałbyś zeby laski caly rok w golfach chodzily?  Jak dla mnie mega pedalskie są skorzane, obcisle spodnie! jak laski maja golfy to przynajmniej meska fantazja dziala
a jeśli chodzi o spodnie to, np. na motorach maja jezdizc w dresie : Chyba raczej nie dzialaż!To byłoby straszne nieszczescie, gdybyscie sie zbuntowały i przestaly odsłaniać dekoldy!
Przeciez wiadomo,ze nie chodzi o harleyowców i tym podobnych,a o zwykłych facetów ubierających sie w to na codzien.

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 26, 2016, 09:02 »
oj dziala dziala... jak tak pochodzę tydzień cala zaslonieta to wreszcie mój facet nie moze wytrzymac... i wtedy jest fajnie :D
no rozumiem...taka skora u zwykłego faceta dziwnie wyglada... obcisły tylek itd. :

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 26, 2016, 09:28 »
Lolitko wiem ze to nie było złośliwe a golf dziala i to bardzo czasami mmmm

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 26, 2016, 09:39 »
głowę gole na 12 mm :D , tak jest najlepiej :D tzn. lubie tak Musze wam z drugiej strony powiedzieć ze fajne uczucie jak laska taka, ze każdy by zaruchal sie zagalopuje, a ja taki skromny podziekuje. Poprostu wole takie normalne dziewczyny. Sory ze tak odbiegłem od tematu, ale poruszają mnie czasem komenty w stylu zmotywuj sie do pakowania- zobacz jak laski leca na pakerow. nie ma to jak szczerość

a golf dziala i to bardzo czasami mmmm ale lepiej czasem podziałaś w inny sposob

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 26, 2016, 09:43 »
kaisusBenth nie ma to jak szczerość

po prostu nie rajcują mnie przygody na jedna noc :roll: mogę byc dziwny w XXI wieku, ale pozostanę sobą (prawie jak z reklamy sprite tekst)

melvin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 26, 2016, 10:20 »
VogtLoc kaisusBenth nie ma to jak szczerość

po prostu nie rajcują mnie przygody na jedna noc :roll: mogę byc dziwny w XXI wieku, ale pozostanę sobą (prawie jak z reklamy sprite tekst)

Tez nie rajcują mnie przygody na jedna noc, najmnie trzy lub cztery ale podstawa: Ostra jazda na pierwszej randce :D

dosiek__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 26, 2016, 10:21 »
:-Dha ale dales valdemort brzmi jak prawdziwy macho ;p

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 26, 2016, 10:25 »
ok rozumiem,ze moze ktoś nie lubi przygód jednorazowych,ale... jakie jest wasze zdanie jesli,np.
dziewczyna uprawia seks ze swoim przyjacielem? nie ma miedzy nimi zadnego zwiazku tylko zajebista znajomość i jak jest ochota to seks...?

Shani66

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 26, 2016, 10:29 »
W sumie czemu nie jak ona niema faceta, obaj sie podszkolą w tej dziedzinie lols

kaisusBenth

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 26, 2016, 10:39 »
tak tylko pytam bo utarło sie ze to musi byc jakas ku*** : dlatego interesuje mnie Wasz stosunek do takich spraw

a co jeśli dziewczyna ma chłopaka jej chłopak wie o tym ale tak bardzo zalezy mu na dziewczyni ze toleruje to,iz sypić ze swoim kumplem

Tags: