Autor Wątek: Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???  (Przeczytany 6078 razy)

Gioorgia1984

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 30, 2016, 21:42 »
Irving1971, czego tak sie denerwujesz? to są tylko osoby którzy chcą ci dobrze poradzic, chyba lepiej słuchać kogoś kto sie na tym zna troche wiecej nie? moze zadaj sobie takie pytanie, na czym ci zalezy? zeby byc dobrze zbudowanym na lato? czy chcesz uprawiać ten sport przez lata dla hobby? jak chodzi o lato to nie tedy droga.
 jak chcesz sie stać wiielki w ciągu pol roku? to wbrew biologii czlowieka, niepotrzebnie przeciążysz swoj organizm.
 90kg przy 170cm pomysl ile będziesz mial jak wszystko spalisz? ćwicz na masę przy jednoczesnych areobach i tyle

xXxLackxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 30, 2016, 21:43 »
brak mi slow jedyne co ci doradź to wez sie rozpędź a sciana sama sie znajdzie a opcja druga to walnij sie baranka morderce

Irving1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 30, 2016, 21:47 »
xXxLackxXx ty jebany sucharze tak mnie wkurwiasz ze jak bym mógł to bym cie zajebał zobacz najpierw jaki jesteś suchy, wybierasz sie na debiuty przeciez, chcesz byc strongmanem, nie no huj mnie strzela od razu jak czytam twoje wypowiedzi, jesteś hujem i normalnie zaraz rozjebie ta klawiaturę o biurko tak mnie kurwica bierze.Ciebie huju nie cierpię i nie wypowiadaj sie w moich postach a innym za to dziekuje i pozdrawiam.

xXxGerardxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 30, 2016, 22:16 »
Ban Dla Pana DALNA plx.

xXxDarbyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 30, 2016, 22:24 »
Drogi modzie widzisz i nie grzmisz :D

Irving1971

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 30, 2016, 23:21 »
Moze moderatorzy mysla ze nic zlego nie napisałem

Gioorgia1984

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 30, 2016, 23:26 »
jak nie chcesz wylecieć z forum to bez takich tekstow: każdy ma swoje zdanie i tyle

Thaxton-Hein

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 30, 2016, 23:27 »
Irving1971 - przeginasz czlowieku.
Masz szczęście ze to są posty wcześniejsze od tych w których juz Cie uprzedzalem.
Bede Cie obserwował i codziennie czytał Twoje posty w profilu.
Jak chcesz wylecieć z Forum to wiesz co masz robic, jak nie chcesz, to sie uspokoj.

JodiPQX

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 30, 2016, 23:28 »
przjacielu napisałeś ze masz tendencje do masy ale ktoś juz napisał masa a masa to roznica i to ogromna

JodiPQX

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Najlepsza kreatyna ktora dostane!!!???
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 31, 2016, 12:31 »
no Irving1971IE wqrzyles mnie i penwie nie tylko mnie masz neta wpadłeś do nas na forum mylisz ze my jesteśmy obcymi sobie ludzmi? widać ze nie siedzisz na forum ale powiem ci ze tu jest braterska atomosfera i każdy z ziomali którzy tutaj przebywają i są związani z forum ciebie poatepi bo wpadłeś jak z buszu nie mam zaiaru cie wysywac bo nawet nie ejstes tego wart zeby chanbic nasze forum---tyle co mam do powiedzenia na twój temat:

size 1/Nie pisz 2 postów pod rzad. Thaxton-Hein

Tags: