Autor Wątek: Animal stak...dobre rozwiazanie?  (Przeczytany 2671 razy)

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« dnia: Kwiecień 01, 2016, 20:56 »
Witam przez 1,5 roku trenowałem kulturystykę a teraz zaczelem armwrestling ale niektóre cwiczenia kulturystyczne tez wykonuje(polaczony plan kulturystyczny z planem na lape). mianowicie zalezy mi na maxymalnym przyroscie sily na dobrej rzezbie przy malym przyroscie masy ale zeby to był miesien wysokiej jakoś a nie zadna woda czy tluszcz.
Czy animal stak2 byłby dobrym rozwiazaniem?? moze coś do niego dkupic do zmaxymalizowania efektow? liczę na wasza pomoc :rolleyes: /

gauter1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2016, 20:59 »
W Twoim wieku Animal Stack 2 nie przyniesie ŻADNYCH efektow.
W ogole najlepiej zebys jescze poczekał z odżywkami przynajmnije z rok... Jedynie Witaminy i aminokwasy.
chyba ze brakuje Ci białka w diecie to jescze białko.

NekuGPM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:00 »
Qubus a od jakiego wieku polecasz Animal Stack'i??acha i co wczesniej mozna brac podobnego do animal stack zanim sie weźmie tego animal stack

gauter1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:02 »
Nie wiem czy wiecie, ale stack 2 to produkt majacy zwiększyć wydzielanie testosteronu! to po prosru bardz, bardzo dobra odzywka której dzialanie mozna porównać do Tribulusow (zreszta tribulus tez wchodziw skald Stacka2) wiec jego uzywanie mozna zacząć od ok 21 roku zycia albo nawet pozniej! Bobek chodzi Ci o animal Paki, czy stacki? bo stacki są tylko 2 i ona działają podobnie!Podobnego do Animal stacka2 póki jesteś młody nie bierz nic.
Testosteron i tak w Tobie buzuje, a organizm ma okreslone mozliwosci produkcji testo.

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:04 »
zobacz co jest w pytaniu bo napewno nie "od jakiego wieku mogę brac animal staka" nie potrzebuje twojej opini na ten temat.
Skoncentruj sie na pytaniu a co do tribulusow to brałem juz z 3 i z efektow byłem zadowolony(wczoraj skończyłem cykl na extremke men's formula) ^^

NekuGPM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:06 »
chodziło mi o stacki

ColleyS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:07 »
Tak na offtopie, skąd jesteś i gdzie trenujesz armwrestling ? jakiś klub, czy w domowych warunkach ? Moze jesteś z terenów slaska ?

gauter1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:07 »
Skoro moja opinia Cie nie obchodzi to pszepraszam : A w wieku 16 lat bardzo dobrze by na CIebie zadziałała Animal Metka //:-D :-D /

Dam1an0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:09 »
niektórzy mnie poprostu zaskakuja, qubus odpowiadał na pytanie bobka a nie twoje, zal mi cie chlopie

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:10 »
no armwrestling trenuje w klubie ZLOTY LEW Lębork który założył nasz najlepszy polski Adriannaaa Marcin Kreft

NekuGPM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:11 »
a są w polsce jakieś zawody armwrestling'u??

JuliaGlash

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Animal stak...dobre rozwiazanie?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2016, 21:13 »
To dobre rozwiazanie ale nie w twoim wieku //:-( :-( /

Tags: