Autor Wątek: Super placki:)))) dobre na sniadanie  (Przeczytany 2168 razy)

MichealZO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Super placki:)))) dobre na sniadanie
« dnia: Kwiecień 04, 2016, 14:00 »
Heh nie bede pisał czego ile gramow bo sam dokładnie nie wiem napisze to najproociej jak sie da

No wiec tak kombinujemy jakiś pojemnik w ktoym będziemy mogli wszystko zmiksowaa następnie wsypujemy do niego szklankę platkow owsianych potem 3y?ke sto3ow1 m1ki (nie ziemniaczanej) następnie troszke proszku do pieczenia potem wbijamy 2 cale jajka i do tego 3 same białka na konec wrzucamy sobie banana (najlepiej pokrojonego szybciej sie zmiksuje) wszystko co wrzuciliśmy miksujemy i szykujemy sie do smażenia ja piekę na patelni teflonowej bez tluszczu ewentualnie jak ktoś ma troszke zniszczona mozna lekko posmarować olejem ale tak trylko zeby sie patelnia swiecila a nie ze olej sobie bedzie p3ywa3

Na nagrzan1 patelnie wylewamy masę i pieczemy tu jużkazdy sam musi zajażya kiedy obrucia placka na drug1 stronę

SMACZNEGO !!!

Placki są owietne nawet nie trzeba dżemu

Napiszcie jak wam smakuje ewntualnie wprowadzone zmiany jak sie komuś chce moze ktoś policzya ile to ma wegli, tłuszczu i białka

vwmaro-Cong

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Super placki:)))) dobre na sniadanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2016, 14:14 »
hmm
możebyc dobre
koniecznie musze sprobować
dzieki

koro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Super placki:)))) dobre na sniadanie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2016, 15:16 »
jem tak, ale bez maki i proszku do pieczenia.
zalewam platki owsiane mlekiem i odstawiam az nasiaknal, potem 3 cale jajka i 2 Białk no i na patelnie do smaku mozna dżem

zrywonet__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Super placki:)))) dobre na sniadanie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2016, 18:27 »
Szczerze mowi1c to nie chciałoby mi sie robią takiego oniadania ze względu na czas
Teraz są wakacje to może jeszcze by uszło ale jak bedzie rok szkolny to nie da rady bo wstaje o 7: a wychodzę z domu o 7:2 no a jeszcze tżeba sie umya ubrać i to zjeoa

Ale sprobuje se zrobią w trakcie dnia
Wtedy ocenia czy dobre czy nie ( w kwestii smaku)
no bo składniki od?ywcze są jak najbardziej ok

Osobiocie to jem na oniadanie p3atki owsiane i 0,5 l mleka
no i do szkoły jakiegoo banana, jab3ko, kanapki

Ale twój przepis na pewno sie przyda

bartosz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Super placki:)))) dobre na sniadanie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2016, 18:43 »
Przyda mi sie Bo już mam mało pomysłow na posiłki :-)

Mutant

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Super placki:)))) dobre na sniadanie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2016, 18:58 »
he z pewnością dobre stara mi nieraz takie robi no jej dalem przepis :-) oczywiście z tego forum

Tags: