Autor Wątek: Kreatyna + bialko  (Przeczytany 2560 razy)

ZJeana

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kreatyna + bialko
« dnia: Kwiecień 08, 2016, 22:44 »
Witam.Mam problem.
kupiłem sobie kreatynę !--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--/link usunięty przez Administratora.!--colorc--/span!--/colorc-- i bialko wpc ostrowia z Allegro.
Prosze dawać porady jak to należy dokładnie brac w dni treningowe i nietreningowe.
Dziekuje.Pozdrawiam

salaskimaciejaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kreatyna + bialko
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2016, 22:52 »
Dawkowanie masz napisane na opakowaniu i możesz z niego korzystac.
Co do bialka to możesz je jeść do posilkow, miedzy posilkami, po treningu(wtedy najlepiej z weglowodanami)! ogólnie odzywki białkowe sluza uzupelnieniu tego elementu w Twojej diecie!

Myrtle1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kreatyna + bialko
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:11 »
Ja właśnie tez kupiłem sobie jablczan kreatyny M3 Biogenixa i do tego bialko Dymatize ISO 1 (izolat)..I planowałem jechać na mase, ale mam dylemat... : Czy aby ta kreatyna jest w 100% zdroważ? Pewnie wszyscy mi powiecie, ze tak itd itp.. ale mysle czy samo bialko by nie wystarczylo..Juz tu kiedyś o tym pisałem - od ok.
3 lat sie odchudzałem - ze 113kg zjechałem do ok.
80kg i od prawie roku ta wage utrzymuje...Oto moja fotka: attachmentid 18I nie wiem sam co teraz robic... mój trener na pewno mi napisze dietę i dtrening na masę jak bede chcial, ale kurde... mysle teraz powaznie nad ta kreatyne... Przeciez to jest woda pompowana do miesni.. nie? był bym wdzięczny za wszelkie poważne i fachowe porady! pozdrawiam!

Medykkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + bialko
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:13 »
czy ci samo bialko pomoze? a wiesz co to jest bialko? po co sie go spozyważ czemu jest tak ważny np w okresie dojrzewania, dziecięcym i dla kobiet w ciazy? to jest budulec.
jak masz perfekt dietę i dostarczasz go z niej to ci nie jest potrzebny.kreatyna to suplement diety- taki dodatek do niej, jak nazwa wskazuje- DIETY.
bez niej efekty beda marne, musisz sie dobrze odzywiac.kreatyna ma za zadanie zwiększyć rozmiary miesnii.
nie jest szkodliwa to nie doping

Myrtle1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kreatyna + bialko
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:33 »
Wiem, wiem co to jest bialko i po co sie go spozywa! Ja mam bardzo dobra diete, ale te 60g bialka z odzywki i tak sie przyda A w sumie raz sie zyje... Jutro zagadam z trenerem o dietę i trening i dam na forum! Sami ocenicie co sadzicie! Pozdrawiam! //:-D :-D /

Medykkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + bialko
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2016, 12:26 »
no jak masz pieniądze to oczywiście możesz kupic, lepiej miec i nie potrzepowac niz nie miec i potrzebowac:>

ZJeana

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kreatyna + bialko
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2016, 15:49 »
Widze, ze nie mozna na was polegać : Czy mogę wogule brac kreatynę z bialkiem bo slyszalem, ze nie mozna i, ze trzeba robić odstępy 3 min.
Jak to jest? Chce miec rozplanowane jak brac kreatynę i bialko zeby zwiększyć sile i masę przez bialko.

Medykkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kreatyna + bialko
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2016, 16:35 »
możesz brac, ale nie bierz w tym samym momencie.to tak jak bys zapytał czy możesz tuńczyka jeść jak kreatynę bierzesz:>

Tags: