Autor Wątek: Boks  (Przeczytany 6415 razy)

Kenney_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Boks
« dnia: Kwiecień 12, 2016, 17:45 »
Co myslicie o boksie i o jego skuteczność jakieś - i + trenowania boksu

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2016, 17:53 »
boks jest napewno skutecznym stylem do walki na ulicy... jak dozucisz do tego wejscie w goscia gdy poślesz go Ań glebe tow ogule bedzie super... dobre ponieważ wyćwiczysz sile ciosu... częste sparingi wiec oswoisz sie z sytuacja gdy siee bijesz, celne udezenia... wieksza możliwość na powalenie koesia jednym celnym udezeniem... jedyny minus ze w boksie nieam nic parteru ze ineucza wchodzenia w koelsia gdy lezy tylkocz ekac az wstanie ale jak sam to wypracujesz to bedzie looz jak juz mówiłem boks jest dobra sztuka walki na ulice

Antonio1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Boks
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2016, 18:00 »
W boxie to przedewszystkim szybkość i mocna bomba !!

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2016, 18:34 »
marcin zapomniałeś o technice, o nogach i o celnosci... w boksie przeciez musisz bic sie z glowa tak samo jak wkazdej innej dyscyplinie teog typu...

Antonio1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Boks
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2016, 18:41 »
Zgadza sie nie zapomniałem tylko nie napisałem :roll: no i tez jest wane rozplanowanie sil bo to sie moze wydawać ale to bardzo meczacy sprot !! 12 rund po 3 min tragedia.
Adrenalina + stres + zmeczenie to pikawka jednak chodzi 8)

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2016, 19:21 »
12 rund w boksie... to machnij sobie 3rundy boksu tajskiego zobaczysz jaka ruznica niby machanie rekami i nogami ale owiele abrdziej meczoce niz boks... ok ale troszeczke odbiegliśmy od teamtu... osobiście polecam ci boks ale pamiętaj musisz jeszcze coś wypracować na parter, pamiętaj niekop kolesia jak lezy bo jakjest kuamty to przytrzyma twja nogę wpomecie kopnięcia i wtedy dzie wywali wejdzie w pełen dosiad i juz bedzie po tobie...

Cloww

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Boks
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2016, 22:06 »
najważniejszym + w boksie jest A.Golota a minus to zdecydowanie P.
Saleta troche przewrotna ta odpowiedz ale właśnie taka ma byc

Kenney_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Boks
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2016, 22:40 »
A co według was jest lepsze boks czy kikcboxing mam 182 cm i 8 kg wagi

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 12, 2016, 23:02 »
morusek 16 to juz twój wybur pierwsze treningi zreguly są za free pujdz obejz każdy trening zastanów sie a z a jakiś czas pujdz na każdego klubu na 1trening i zobaczysz ktora bardziej ci pasuje...

Kenney_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Boks
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2016, 06:25 »
A czy boks jest naprawdę az tak bardzo urazowy

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 13, 2016, 08:43 »
no tak bo tam prawie ciagle leca udezenia na glowe... i rekawice są lepsze nic z tych walkach MMA bo tamte są bardziej punktowe ze jak ktoś walnie w szczękę to ona cieboli a w boksie takei ogluszajace ze jak ktoś walnie cie w szczenke to jesteś ogłuszony , zamroczony ale no sam widziałeś walki bokserskie jak wychdzili po 12rundach, tam praktycznie leca na głowę udezeina w innych sportach na cale ciało daltego jest mniej krwi mimo tego ze niema zasad... no ale niebuj sie Ań trniengach krew sie raczej nieleje ( niepowinna )

sandrush83

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Boks
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:38 »
Kenney_A co według was jest lepsze boks czy kikcboxing mam 182 cm i 8 kg wagi
dawaj na kick'a i sie nie zastanawiaj będziesz mial to samo co w zwykłym boksie + techniki nożne (a jak puścisz komuś noga mocna bombe w leb, to skapituluje dość szybko)

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:42 »
sandrush83 niegadaj ze kb i boks to to samo tylkoż e w kb masz nogi... w kb nieucza technik ręcznych tak jak uczą tego w boksie bokser mzoe znokaltowac kolesia co uczy sie kb ale koels z kb ( reka ) nieznokaltuje bokseera no chyab ze bedzie mial farta... kazda sztuka ma jakieś niedociagniecia sens polega na jak najwiekszym wyeliminowaniu ich i zdominowaniu przeciwnika zeby niemugl tych wad wykozystac...

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:46 »
pozatem to jeszcze zalezy co mu pasuje abrdziej czy techniki rękoma czy woli kopac... najlepiej niech pujdzie od obu klubow na peirwszy trening który ejst zreguly za free i looknie co go bardziej ciągnie

Isaacson_2l4neo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Boks
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:54 »
ja ćwiczyłem jeszcze rok temu box jest to bardzo meczacy sport wcale nie jest az taki urazowy pamiętaj ze tylko zawodowcy walcza bez kaskow a do tego daleko wiele lat treningu kask jest bezpieczny ja to po naprawdę ciężkiej walce z jednym szajbusem na twazy nie mnialem prawie zadnego śladu :D tylko rundy są bardzo ciężkie na poczatku będziesz walczyl po 3 rundy mozna sie wykończyć tak jak na treningach od wrzesnia planuje wpaść na trening kigboxerski i zobaczyć jak to jest ale dotego trzeba mniec rozciągnięte nogi mam kumpla ktury to ćwiczy

Tags: