Autor Wątek: Boks  (Przeczytany 6416 razy)

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:56 »
Isaacson_2l4neo niegadaj ze to niejest urzowy sport, prawie akzde udezenie laduje na glowie, na treningach krew raczje sie nieleje albo niepowinna pzrynajmniej ale 18lat jedziesz Ań turniej ( czy teraz juz anwet 17 ) i walczysz bez kasku a w tedy juz jest latwiej o krew...

Isaacson_2l4neo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Boks
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:57 »
no dobra prawie każdy cios laduje na glowie ale to tylko w walce a nie na treningu a wogula dotego jest garda i odbrona zeby nie dac sie walnąć a zeby walczyc bez kasku to juz trzeba naprawdę coś umniec bo byle kto tam nie walczy

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2016, 10:04 »
no tak ale zanim nauczysz pzoadnie trzymać garde to oberwie sie apre razy a pozatem u akzdego da sie przełamać garde...

sandrush83

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Boks
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 13, 2016, 10:06 »
sandrush83 niegadaj ze kb i boks to to samo tylkoż e w kb masz nogi... w kb nieucza technik ręcznych tak jak uczą tego w boksie bokser mzoe znokaltowac kolesia co uczy sie kb ale koels z kb ( reka ) nieznokaltuje bokseera no chyab ze bedzie mial farta... kazda sztuka ma jakieś niedociagniecia sens polega na jak najwiekszym wyeliminowaniu ich i zdominowaniu przeciwnika zeby niemugl tych wad wykozystac...
będąc ze 2 lata temu na Pucharze Polski w Sosnowcu to właśnie bokser zebral manto od kick-boksera i to wcale fart nie był (z technikami tez nie czarowali - poza nożnym od kick'a)

mi tam osobiście bardziej podoba sie kick (stare zboczenie do technik noznych) niz boks, ale ten drugi charakteryzuje sie częstymi sparingami, przez co poczatkujacy szybko nabiera wprawy umie precyzyjnie i mocno uderzyć no i nie boi sie zebrac po pysku.

Wendy1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Boks
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 13, 2016, 10:11 »
no mi terz bardzo podoba sie kb ale ja mowie co moze dac mu lepszy efekt przeciez dużo sapringow jest w boksie wiecej niz w kb i przyzwyczai sie do sytuacji bicia sie... niemów e ze kb jest gorsze wogule najlepuiej jak po roku albo po półtora roku nauki boksu psozedl by na tajski albo na kb

RAurelia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Boks
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 13, 2016, 10:13 »
ja mysle ze boks jest bardzo potzebny do obrony na ulicy itp.
sama wiem to po sobie bo od 2 miesięcy chodze na kick-boxing i juz ciosy mi sie przydały wiec wartro sie zapisać i nie zwlekać

Tadeusz1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Boks
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 13, 2016, 10:15 »
A kiedy to owe ciosy Ci sie przydały ? Jak chomik ugryzł ?

Tags: