Autor Wątek: Trening dla bboya  (Przeczytany 2335 razy)

xXxMinervaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Trening dla bboya
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 13:11 »
Witam.
Od 2 lat tańczę breakdance.
Niestety do wykonywania niektórych figur mam za mało sily.
mógłby ktoś ułożyć trening.
 Planuje zacząć z chodzić na silke.
ważne są dla mnie rece(ramiona), brzuch a przy okazji klatka; ewentualnie nogi.Pozdrawiam

vampoorPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening dla bboya
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2016, 13:15 »
101698:date sob, 06 sty 2007 - 16:37:name xXxMinervaxXx) ''(xXxMinervaxXx @ sob, 06 sty 2007 - 16:37) snapback101698/snapback ''!... Niestety do wykonywania niektórych figur mam za mało sily...Na pewno do niektórych trików potrzeba wiecej sily do innych mniej, ale bardziej od sily liczy sie technika, wyczucie srodka ciężkości itp.
ja trenuje capoeira i pomimo, ze jestem dosyc silny to często nie potrafię zrobić figur, które potrafia zrobić słabsi ode mnie.
Jednak to nie znaczy, ze masz nie cwiczyc.
Wiecej sily na pewno pomoze, a co wiecej ustrzegniesz sie przed kontuzjami.
jeżeli chodzi o partie mięśniowe najbardziej potrzebne w breakdance to: podstawa brzuch, prostownik grzbietu, cale rece, barki, czworoboczny.
Ale nie możesz ćwiczyć tylko tych miesni także ćwicz wszystko, a plan napewno jakiś na forum znajdziesz, po jakimś czasie będziesz mógł trening nastawić bardziej na te partie, które cie interesuja.

doberman_NTQS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Trening dla bboya
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2016, 13:27 »
rob trening na sile nie na mase.
z poczatku moze byc trudno ale z czasem bedzie dobrzePlany treningowe podwieszone masz

xXxMinervaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Trening dla bboya
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2016, 14:39 »
Moze troche zle to ujolem ;| Macham sobie np tomasy... robie 4 czy 5 ale 8 juz nie dam rady bo przy 5 opadam z sil(uginaja mi sie rece) a technicznie robie je swietnie..Co do cwiczen powinienem sobie poradzic, ale przy okazji moze powie ktoś jakie odzywki warto brac?Pzdr

IBaileyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Trening dla bboya
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2016, 15:10 »
bialko gainer carbo vitaminy glutamina bcaa nic wiecej na poczatek

Tags: